Mayflower Athletic Conference XC Championships Date: 10-29-13   Venue: Wrentham Developmental Center - Wrentham, MA
Events
Men's Events Women's Events
Boys 5k Run CC Girls 5k Run CC
Girls 5k Run CC Team Scores
Rank Team name Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 1:48:43 21:44 30 1 4 5 9 11 12 13
2 1:54:57 22:59 65 2 3 10 20 30 31 32
3 2:00:05 24:01 75 7 14 15 16 23 33 36
4 2:02:41 24:32 87 6 17 18 21 25 37 38
5 2:06:14 25:14 120 8 24 26 28 34 35  
6 2:22:52 28:34 189 22 39 40 41 47    
7 2:25:03 29:00 191 27 29 43 44 48 49  
8 2:31:35 30:19 202 19 42 45 46 50    
Girls 5k Run CC Individual Results
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 Wyman, Alison SR West Bridgewater 6:22.4 19:48.2 1
2 Broadbent, Rebecca SR Bristol County Agricultural 6:29.9 20:11.5 2
3 Rogers, Hannah SR Bristol County Agricultural 6:41.3 20:47.0 3
4 Doloff, Hailey SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:50.6 21:15.9  
5 Allen, Charlotte SR West Bridgewater 6:54.4 21:27.7 4
6 Freitas, Carly SR West Bridgewater 6:57.4 21:37.1 5
7 Midura, Sydnee SR Diman Regional Voc/Tech 7:06.3 22:04.5 6
8 Hamilton, Meaghan SR Norfolk County Agricultural 7:11.3 22:20.3 7
9 Mason, Maribeth SR Sacred Heart 7:17.0 22:38.0 8
10 Souza, Danielle SR West Bridgewater 7:19.9 22:46.9 9
11 Scaramozzino, Catherine SR Bristol County Agricultural 7:23.7 22:58.8 10
12 McNulty, Abby SR West Bridgewater 7:25.4 23:04.0 11
13 Nardelli, Ava SR West Bridgewater 7:28.5 23:13.6 12
14 Climo, Savannah SR West Bridgewater 7:30.4 23:19.4 13
15 Wilson, Amy SR West Bridgewater 7:33.6 23:29.4  
16 Gammons, Nell SR West Bridgewater 7:33.8 23:29.9  
17 Goodwin, Melissa SR Norfolk County Agricultural 7:40.4 23:50.7 14
18 Bowen, Julia SR Norfolk County Agricultural 7:42.0 23:55.6 15
19 Ruggie, Sophia SR Norfolk County Agricultural 7:55.2 24:36.7 16
20 Borges, Corrine SR Diman Regional Voc/Tech 8:00.2 24:52.2 17
21 Benoit, Erin SR Diman Regional Voc/Tech 8:01.6 24:56.4 18
22 Spangler, Bethany SR Old Colony RVT 8:02.4 24:58.9 19
23 Mann, Maggie SR Bristol County Agricultural 8:02.4 24:59.1 20
24 Richard, Miranda SR Diman Regional Voc/Tech 8:04.6 25:05.7 21
25 Bowness, Jenn SR Tri-County RVT 8:04.8 25:06.4 22
26 Donovan, Catherine SR Norfolk County Agricultural 8:09.9 25:22.3 23
27 Carberry, Erin SR Sacred Heart 8:11.7 25:27.9 24
28 Rapoza, Madison SR Diman Regional Voc/Tech 8:16.7 25:43.3 25
29 White, Melinda SR Sacred Heart 8:18.7 25:49.7 26
30 Beauvais, Tyori SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:18.9 25:50.3 27
31 Rouse, Jackie SR Sacred Heart 8:21.7 25:58.8 28
32 Lopes, Kelly SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:21.8 25:59.4 29
33 West, Samantha SR Bristol County Agricultural 8:22.6 26:01.6 30
34 Moreau, Kira SR Bristol County Agricultural 8:23.7 26:05.1 31
35 Johnson, Kelly SR Bristol County Agricultural 8:27.1 26:15.9 32
36 Murphy, Isabella SR Norfolk County Agricultural 8:27.4 26:16.6 33
37 Allen, Kelly SR Sacred Heart 8:28.5 26:20.1 34
38 Hokanson, Elizabeth SR Sacred Heart 8:29.6 26:23.4 35
39 Bianco, Corrine SR Norfolk County Agricultural 8:32.7 26:33.1 36
40 Leiriao , Jamie SR Diman Regional Voc/Tech 8:34.8 26:39.6 37
41 Costa, Ellie SR Diman Regional Voc/Tech 8:35.3 26:41.1 38
43 Mann, Lea SR Bristol County Agricultural 8:44.9 27:10.9  
44 Sweeney, Julia SR Norfolk County Agricultural 8:45.5 27:13.0  
45 Parker, Sarah SR Bristol County Agricultural 8:48.2 27:21.3  
46 Gallant, Kayla SR Diman Regional Voc/Tech 8:50.9 27:29.7  
47 O'nofrio, Marissa SR Tri-County RVT 8:55.8 27:44.9 39
48 Rollins, Chelsey SR Bristol County Agricultural 9:02.4 28:05.4  
49 Sarapas, Kendall SR Tri-County RVT 9:10.6 28:31.0 40
50 Demus, Holly SR Tri-County RVT 9:22.6 29:08.1 41
51 Buzniak, Ashlyn SR Old Colony RVT 9:24.6 29:14.3 42
52 Richardson, Alexa SR Norfolk County Agricultural 9:26.2 29:19.3  
53 Bechtel, Elizabeth SR Southeastern Reg. Voc/Tech 9:28.9 29:27.9 43
54 Keefe, Lauren SR Norfolk County Agricultural 9:40.7 30:04.4  
55 Alexander, Eyan SR Southeastern Reg. Voc/Tech 9:59.8 31:03.7 44
56 Medeiros, Nichole SR Old Colony RVT 10:04.2 31:17.4 45
57 Barros, Lauren SR Old Colony RVT 10:07.1 31:26.6 46
58 Bevens, Abby SR Upper Cape Cod RVT 10:18.9 32:03.0  
59 Miller, Abby SR Tri-County RVT 10:25.1 32:22.4 47
60 Eckstrom, Sarah SR Upper Cape Cod RVT 10:28.0 32:31.4  
61 Smith, Alicia SR Southeastern Reg. Voc/Tech 10:31.6 32:42.6 48
62 Johnson, Queen SR Southeastern Reg. Voc/Tech 10:55.7 33:57.4 49
63 Sullivan, Brittany SR Old Colony RVT 11:09.0 34:38.9 50
64 O'Brien, Kayla SR Upper Cape Cod RVT 11:12.3 34:49.1  
65 Dacosta, Sara SR Upper Cape Cod RVT 11:18.5 35:08.4  
66 Emily, Liebke SR South Shore Vocational 8:42.5 27:03.7  
Boys 5k Run CC Team Scores
Rank Team name Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 1:30:35 18:07 37 1 5 8 11 12 26 33
2 1:36:04 19:12 104 6 10 18 30 40 41 43
3 1:38:01 19:36 132 15 17 20 31 49 51 58
4 1:38:56 19:47 152 19 24 34 36 39 45 47
5 1:39:25 19:53 157 22 25 28 38 44 46 50
6 1:39:18 19:51 159 13 14 21 54 57 66  
7 Norfolk County Agricultur 1:39:22 19:52 167 2 29 35 48 53 56 64
8 1:40:08 20:01 174 9 16 42 52 55 59 67
9 1:40:28 20:05 181 3 23 32 60 63 65 75
10 1:45:24 21:04 238 7 27 62 69 73 74  
11 1:45:02 21:00 240 4 37 61 68 70 71 72
Boys 5k Run CC Individual Results
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 Petti, Adam SR West Bridgewater 5:20.8 16:36.6 1
2 Jewers, Phillip SR Norfolk County Agricultur 5:38.2 17:30.9 2
3 Sasse, Brendan SR Bishop Connolly 5:47.4 17:59.4 3
4 Cleary, Doug SR Upper Cape Cod RVT 5:51.9 18:13.6 4
5 Campbell, Brian SR West Bridgewater 5:52.3 18:14.6 5
6 Salamanca, John SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 5:53.2 18:17.6 6
7 Stopka, Ryan SR Old Colony RVT 5:53.8 18:19.5 7
8 Healy, Shane SR West Bridgewater 5:54.0 18:20.0 8
9 Lavoie, Mike SR Diman Regional Voc/Tech 5:56.6 18:28.2 9
10 Sandoval, Alex SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:00.5 18:40.3 10
11 Spatola, Tim SR West Bridgewater 6:01.0 18:41.7 11
12 Savoy, Steven SR West Bridgewater 6:01.4 18:43.0 12
13 Pappas, Yanni SR Sacred Heart 6:03.5 18:49.6 13
14 Gren, Chris SR Sacred Heart 6:04.8 18:53.4 14
15 Anthony, Bobeck SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:06.2 18:58.0 15
16 Travers, Joshua SR Diman Regional Voc/Tech 6:06.8 18:59.8 16
17 Dylan, Merola SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:08.5 19:05.0 17
18 Moniz, Jake SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:08.6 19:05.4 18
19 Moriarty, Aaron SR Tri-County RVT 6:09.1 19:06.9 19
20 Robert, DeAndrade SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:10.3 19:10.5 20
21 Goldman, Dan SR Sacred Heart 6:10.9 19:12.4 21
22 Casul, Brandon SR Bristol County Agricultural 6:13.2 19:19.6 22
23 Carter, Mitchell SR Bishop Connolly 6:14.1 19:22.3 23
24 Gaughran, Brian SR Tri-County RVT 6:16.9 19:31.0 24
25 Pedreiro, Paulo SR Bristol County Agricultural 6:20.1 19:40.9 25
26 Keeling, Aaron SR West Bridgewater 6:21.5 19:45.4 26
27 Stellato, Collin SR Old Colony RVT 6:22.0 19:46.9 27
28 Tripp, Brett SR Bristol County Agricultural 6:22.7 19:49.1 28
29 Cuningham, Craig SR Norfolk County Agricultur 6:23.3 19:50.9 29
30 Salamanca, Jamie SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:23.4 19:51.3 30
31 Carlos, Fernandes SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:24.9 19:56.1 31
32 Ramos, Austin SR Bishop Connolly 6:25.3 19:57.1 32
33 Spooner, Anthony SR West Bridgewater 6:25.9 19:59.1 33
34 Roy, C J SR Tri-County RVT 6:27.2 20:03.0 34
35 Sullivan, Garrett SR Norfolk County Agricultur 6:28.4 20:06.7 35
36 Meredith, James SR Tri-County RVT 6:28.4 20:07.0 36
37 Magee, Sam SR Upper Cape Cod RVT 6:28.7 20:07.9 37
38 Danton, Sam SR Bristol County Agricultural 6:28.9 20:08.5 38
39 Winters, Josh SR Tri-County RVT 6:29.0 20:08.8 39
40 Hill, Chayde SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:29.4 20:10.1 40
43 Ducette, Billy SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:33.7 20:23.3 41
44 Souza, Joe SR Diman Regional Voc/Tech 6:34.5 20:25.8 42
45 Damiani, Tony SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 6:34.6 20:26.2 43
46 Pereira, Alec SR Bristol County Agricultural 6:35.0 20:27.3 44
47 MacLellan, Anthony SR Tri-County RVT 6:35.1 20:27.6 45
49 Lacen, Derek SR Bristol County Agricultural 6:37.2 20:34.1 46
50 MacLellan, Neil SR West Bridgewater 6:38.5 20:38.3  
51 Vagnini, Thomas SR Tri-County RVT 6:40.2 20:43.4 47
52 Hailey, Justin SR Norfolk County Agricultur 6:41.9 20:48.7 48
53 Martinez, Kyandre SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:43.1 20:52.4 49
54 Burns, Patrick SR Bristol County Agricultural 6:43.1 20:52.7 50
56 Marrero, Max SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:45.8 21:00.9 51
57 Sharp, Chris SR Diman Regional Voc/Tech 6:46.3 21:02.4 52
58 Haigh, Luke SR Norfolk County Agricultur 6:47.3 21:05.6 53
59 Cronin, Derek SR Sacred Heart 6:47.9 21:07.5 54
60 Spillane, Collin SR Tri-County RVT 6:48.8 21:10.2  
61 Tillson, Matt SR Diman Regional Voc/Tech 6:49.6 21:12.6 55
62 Ross, Jason SR West Bridgewater 6:49.7 21:12.9  
63 Joyce, Matthew SR Norfolk County Agricultur 6:50.2 21:14.5 56
64 Coyne, Christian SR Sacred Heart 6:50.7 21:16.0 57
65 Holmes, Cory SR West Bridgewater 6:50.8 21:16.6  
66 Brendan, Martin SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:51.8 21:19.7 58
67 Laverdiere, John SR Tri-County RVT 6:52.1 21:20.4  
68 Gillis, Tyler SR Diman Regional Voc/Tech 6:52.1 21:20.6 59
69 Andrew, Donahue SR Southeastern Reg. Voc/Tech 6:53.1 21:23.6  
70 Pawlak, Elliott SR Bishop Connolly 6:54.6 21:28.2 60
71 Hardy, Glen SR Upper Cape Cod RVT 6:56.4 21:33.9 61
72 Nichols, Thomas SR Old Colony RVT 6:56.6 21:34.6 62
73 Capello, Josh SR Bristol County Agricultural 6:58.3 21:39.7  
74 Jensen, Kyle SR Bishop Connolly 6:59.0 21:41.9 63
75 Tebo, Chris SR Norfolk County Agricultur 6:59.8 21:44.6 64
76 Hughes, Conor SR Bristol County Agricultural 7:01.9 21:51.0  
77 Pereira, Nick SR Tri-County RVT 7:06.0 22:03.8  
78 Argyle, Ryan SR Bishop Connolly 7:06.3 22:04.5 65
79 Novak, Ben SR Sacred Heart 7:08.8 22:12.4 66
80 Adam, Charette SR Diman Regional Voc/Tech 7:09.1 22:13.2 67
82 Tith, Chunlee SR Diman Regional Voc/Tech 7:14.4 22:29.9  
83 Goodrich, Angel SR Upper Cape Cod RVT 7:14.8 22:31.2 68
84 Costa, Nicholas SR Old Colony RVT 7:15.3 22:32.5 69
85 Lomasney, Tyler SR Upper Cape Cod RVT 7:16.5 22:36.3 70
86 Foley, John SR Upper Cape Cod RVT 7:17.2 22:38.5 71
87 Toupin, Corey SR Diman Regional Voc/Tech 7:17.7 22:40.2  
88 Walsh, Justin SR Norfolk County Agricultur 7:24.6 23:01.5  
89 Russell, Fraine SR Southeastern Reg. Voc/Tech 7:25.2 23:03.3  
90 Cannata, Jacob SR Upper Cape Cod RVT 7:25.6 23:04.7 72
91 Vallon, Jeremy SR Old Colony RVT 7:27.8 23:11.5 73
92 Grosschedl, Liam SR Bristol County Agricultural 7:28.6 23:13.9  
93 Dias, Peter SR Norfolk County Agricultur 7:30.0 23:18.2  
94 Da, John SR Diman Regional Voc/Tech 7:31.7 23:23.4  
95 Best, Elijah SR Old Colony RVT 7:34.1 23:31.0 74
96 Laroche, Peter SR Bishop Connolly 7:45.6 24:06.8 75
97 O'Brien , Ben SR Upper Cape Cod RVT 7:45.7 24:07.2  
98 Rizzo, John SR Norfolk County Agricultur 7:46.2 24:08.5  
99 Glynn, Ryan SR South Shore Vocational 6:36.3 20:31.6  
99 Brady, Shane SR South Shore Vocational 6:43.8 20:54.6  
99 McPherson, Alex SR South Shore Vocational 7:14.0 22:28.7  
99 McAndrew, Matt SR South Shore Vocational 6:31.2 20:15.6  
99 Shea, Brendan SR South Shore Vocational 6:30.8 20:14.3  
Mixed 5k Run RR Junior Var. Team Scores
Mixed 5k Run RR Junior Var. Individual Results
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 Welch, Nick SR West Bridgewater 6:38.1 20:37.1 1
1 Solimini, Megan SR West Bridgewater 7:33.2 23:28.3 1
2 Petti, Nina SR West Bridgewater 7:35.9 23:36.5 2
2 Sheedy, Brendan SR West Bridgewater 6:47.8 21:07.1 2
3 Malafronte, Holly SR West Bridgewater 7:37.0 23:40.1 3
3 Schmeer, Ben SR West Bridgewater 6:50.2 21:14.7 3
4 DeAngelo, Libby SR West Bridgewater 7:49.0 24:17.2  
4 Victor, Jason SR West Bridgewater 6:50.6 21:15.9  
5 Forbes, Quinn SR Tri-County RVT 6:56.5 21:34.3 4
5 Savoy, Sarah SR West Bridgewater 7:53.1 24:30.2  
6 Hurst, Victoria SR West Bridgewater 7:54.6 24:34.8  
6 Smith, Josh SR West Bridgewater 6:58.7 21:41.0  
7 Gallo, Andrew SR Tri-County RVT 6:59.5 21:43.6 5
7 Hurst, Vanessa SR West Bridgewater 7:58.8 24:47.7  
8 Eddy, Liz SR West Bridgewater 8:01.2 24:55.3  
8 Machinski, Alex SR West Bridgewater 7:10.3 22:17.2  
9 Wu, Lucas SR Bishop Connolly 7:13.6 22:27.2  
9 Hurst, Valerie SR West Bridgewater 8:02.7 25:00.0  
10 Stratoti, Mike SR West Bridgewater 7:14.6 22:30.4  
10 Creighton, Olivia SR West Bridgewater 8:11.0 25:25.7  
11 Gene, Hansen SR Southeastern Reg. Voc/Tech 7:15.2 22:32.3 6
11 Spooner, Emma SR West Bridgewater 8:27.0 26:15.5  
12 Davenport, Halie SR West Bridgewater 8:33.5 26:35.6  
12 May, Jordan SR West Bridgewater 7:15.3 22:32.6  
13 Luther, Duncan SR Tri-County RVT 7:16.9 22:37.5 7
13 Asker, Sophie SR West Bridgewater 8:39.2 26:53.4  
14 Goncalo, Owen SR Diman Regional Voc/Tech 7:17.0 22:37.8 8
14 McNulty, Jane SR West Bridgewater 8:40.2 26:56.4  
15 McCarthy, Kerryn SR West Bridgewater 8:50.6 27:28.7  
15 Kenney, Joe SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 7:17.7 22:39.9  
16 Briones, Kalahan SR Diman Regional Voc/Tech 8:50.8 27:29.5  
16 Winship, Tim SR Tri-County RVT 7:17.7 22:40.2  
17 McCarron, Meghan SR West Bridgewater 8:50.9 27:29.8  
17 Griffin, Forrest SR Southeastern Reg. Voc/Tech 7:21.3 22:51.2 9
18 Nolan, Brad SR West Bridgewater 7:21.7 22:52.6  
18 Jabbour, Cerina SR West Bridgewater 9:02.2 28:04.9  
19 Sweeney, Jack SR Norfolk County Agricultur 7:30.3 23:19.2 10
19 Pinetti, Federica SR Sacred Heart 9:14.4 28:42.7  
20 Carlos, Lori SR Bristol County Agricultural 9:31.4 29:35.5  
20 Williams, Chris SR West Bridgewater 7:38.9 23:45.9  
21 Toupin, Ally SR Diman Regional Voc/Tech 9:35.1 29:47.0  
21 Bancroft, George SR Bristol County Agricultural 7:42.4 23:56.9  
22 Sikora, Lucas SR West Bridgewater 7:45.4 24:06.0  
22 Bussey, Alyssa SR West Bridgewater 9:41.3 30:06.2  
23 Westcoat, Ethan SR Bristol-Plymouth Reg. Voc/Tech 7:48.1 24:14.6  
23 Olsen, Caroline SR West Bridgewater 9:41.7 30:07.6  
24 Eldayha, Evona SR West Bridgewater 9:42.5 30:09.9  
24 Unknown, Unknown Norfolk County Agricultur 7:49.2 24:17.8 11
25 Fitzpatrick, Alisha SR Norfolk County Agricultural 9:57.6 30:56.9  
25 Dacosta, Sergio SR Diman Regional Voc/Tech 7:50.9 24:23.2 12
26 DeLuca, Marissa SR West Bridgewater 10:32.0 32:43.9  
26 Smith, Joel SR West Bridgewater 7:54.2 24:33.6  
27 Terra, Taylor SR South Shore Vocational 10:32.9 32:46.7  
27 Foy, Nolan SR West Bridgewater 7:55.9 24:38.7  
28 Eolin, Conner SR Diman Regional Voc/Tech 7:57.3 24:43.1 13
28 Nickerson, Susana SR West Bridgewater 10:33.7 32:49.2  
29 Gustas, Charles SR West Bridgewater 7:57.7 24:44.3  
29 Jones, Stephanie SR South Shore Vocational 10:37.8 33:01.9  
30 Brennan, Christina SR South Shore Vocational 10:48.0 33:33.5  
30 Leonard, Ryan SR South Shore Vocational 7:58.6 24:47.1  
31 Boyle, Caitlin SR South Shore Vocational 11:03.1 34:20.4  
31 Long, Cory SR South Shore Vocational 8:00.9 24:54.4  
32 Ingemi-Jolie, Colby SR South Shore Vocational 8:01.1 24:54.9  
33 Pina, Jakob SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:02.5 24:59.3 14
34 Dimock, Kevin SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:03.5 25:02.2  
35 Storer, John SR Sacred Heart 8:05.5 25:08.7 15
36 Kapple, Gus SR Sacred Heart 8:09.1 25:19.7 16
37 Goncalo, Ian SR Diman Regional Voc/Tech 8:09.2 25:20.0  
38 Hong, Monorom SR Diman Regional Voc/Tech 8:11.1 25:26.1  
39 Hauptman, Chad SR Norfolk County Agricultur 8:18.3 25:48.5 17
40 Burns, Tyler SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:19.5 25:52.1  
41 Wong, Adrian SR Sacred Heart 8:24.8 26:08.7 18
42 O'Brien, Robert SR Norfolk County Agricultur 8:28.8 26:20.9  
43 Howe, Alex SR Norfolk County Agricultur 8:30.8 26:27.3  
44 Desir, Randly SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:37.2 26:47.0  
45 Alfieri, Paul SR West Bridgewater 8:37.3 26:47.6  
46 Duncan, Ben SR South Shore Vocational 8:37.6 26:48.4  
47 Marino, Justin SR Sacred Heart 8:38.3 26:50.4  
48 Nelson, Austin SR Southeastern Reg. Voc/Tech 8:47.7 27:19.6  
49 Bellavance, Dan SR Bristol County Agricultural 8:53.6 27:37.9  
50 Corey, Aidan SR Bishop Connolly 8:59.4 27:56.0  
51 St George, Devan SR Tri-County RVT 9:00.7 28:00.1  
52 Keith, Branden SR Upper Cape Cod RVT 9:03.3 28:08.1 19
53 L'Heureux, Norman SR Old Colony RVT 9:03.8 28:09.8 20
54 Rada, Christian SR West Bridgewater 9:12.7 28:37.6  
55 Mischley, Mike SR West Bridgewater 9:16.1 28:48.0  
56 Conlon, Drew SR Norfolk County Agricultur 9:19.8 28:59.5  
57 Hammel, Chase SR West Bridgewater 9:24.8 29:15.1  
58 Gourdin, Brandon SR Norfolk County Agricultur 9:34.0 29:43.5  
59 Phaneuf, Evan SR Old Colony RVT 9:36.7 29:52.1 21
60 Perez, Sam SR West Bridgewater 9:55.9 30:51.5  
61 Fisher, Nick SR West Bridgewater 10:09.3 31:33.3  
62 Gemma, Matt SR South Shore Vocational 11:03.2 34:20.7  
63 Nicolosi, Nate SR Old Colony RVT 11:11.5 34:46.7 22
64 Lyons, Teddy SR Upper Cape Cod RVT 11:13.6 34:53.2 23
65 Rabelo, Jonathan SR Old Colony RVT 11:24.0 35:25.4  
66 Gonzalez, Gabe SR Upper Cape Cod RVT 11:32.8 35:52.8 24