Mayflower League XC Championship Date: 10-29-16   Venue: Wrentham Developmental Center - Wrentham, MA
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 Roberts, Jefferson SR West Bridgewater 7:00.1 21:45.3  
2 Gormley, Brett SR West Bridgewater 7:01.2 21:48.8  
3 Caceres, Gus SR West Bridgewater 7:05.8 22:03.1  
4 Harrington, Joey SR West Bridgewater 7:09.1 22:13.5  
5 Polen, Josh SR West Bridgewater 7:19.8 22:46.6  
6 Pleach, Daniel SR West Bridgewater 7:21.4 22:51.7  
7 Connors, Riley FR Tri-county 7:24.3 23:00.4  
8 Ames, Eric SO West Bridgewater 7:25.9 23:05.5  
9 Leonard, Sean SR West Bridgewater 7:27.5 23:10.6  
10 Minor, Gage SR Diman Regional Voc/Tech 7:33.2 23:28.3  
11 Dutra, Joshua SR South Shore Vocational 7:35.9 23:36.6  
12 Thro, Evan SR Diman Regional Voc/Tech 7:40.2 23:50.0  
13 St. Onge, Logan SR Diman Regional Voc/Tech 7:40.3 23:50.2  
14 Duffy, Ella JR West Bridgewater 7:43.7 24:00.8  
15 Hurst, Vanessa SR West Bridgewater 7:43.9 24:01.5  
16 Roake, Hunter SO Tri-county 7:50.3 24:21.3  
17 Bain, Chance JR West Bridgewater 7:50.6 24:22.4  
18 Dion, Jon FR Tri-county 7:53.0 24:29.8  
19 Trishan, Alexander FR Tri-county 7:53.1 24:30.1  
20 Radlinski, Emma SR West Bridgewater 7:54.3 24:33.9  
21 Griffin, Patrick FR Tri-county 7:55.2 24:36.7  
22 Powers, Jackson SR South Shore Vocational 7:56.0 24:39.1  
23 Bryant, Sarah SR West Bridgewater 7:56.6 24:40.9  
24 Carey, Luke SR Sacred Heart 7:58.9 24:48.1  
25 Perrault, Cole SR West Bridgewater 8:06.5 25:11.6  
26 Gear, Alex SR South Shore Vocational 8:06.8 25:12.5  
27 DeAngelo, Libby SR West Bridgewater 8:07.4 25:14.4  
28 Mitcheson, Lauren JR West Bridgewater 8:09.8 25:21.8  
29 Bain, Caleigh SR West Bridgewater 8:11.3 25:26.6  
30 Spooner, Emma SR West Bridgewater 8:15.9 25:41.0  
31 Reiber, John JR Sacred Heart 8:17.0 25:44.4  
32 Leonard, Ryan SR South Shore Vocational 8:22.7 26:02.1  
33 Maider, Haley SR West Bridgewater 8:24.6 26:07.8  
34 Fragoza, Jacob SR Diman Regional Voc/Tech 8:25.2 26:09.8  
35 Wright, Matt SR West Bridgewater 8:27.3 26:16.3  
36 Petti, Nina SR West Bridgewater 8:28.0 26:18.6  
37 Allison, Justin SR Bishop Connolly 8:31.7 26:29.9  
38 Safford, Tanner SR Old Colony RVT 8:32.3 26:31.8  
39 Fullerton, Elijah SR Diman Regional Voc/Tech 8:33.1 26:34.2  
40 Mortimer, Thomas SR Sacred Heart 8:33.9 26:36.9  
41 Mullins, Regan SO West Bridgewater 8:35.3 26:41.2  
42 Campbell, Maura SR West Bridgewater 8:36.7 26:45.6  
43 Guerrouxo, Dylon SR Diman Regional Voc/Tech 8:37.6 26:48.4  
44 Spooner, Nick JR West Bridgewater 8:38.4 26:50.7  
45 Ingemi-Jolie, Colby SR South Shore Vocational 8:42.6 27:04.0  
46 Azadnia, Matthew SR Diman Regional Voc/Tech 8:44.3 27:09.1  
47 Cafua, Jeremy SR Upper Cape Cod RVT 8:44.5 27:09.9  
48 Graham, Ryan SR Sacred Heart 8:51.7 27:32.3  
49 McNulty, Abby SR West Bridgewater 8:53.9 27:38.9  
50 Putnam, Ethan SR West Bridgewater 8:55.2 27:43.1  
51 Cote, Isaac SR West Bridgewater 8:56.2 27:46.3  
52 Cote, Tyler SO West Bridgewater 8:59.6 27:56.6  
53 McNulty, Jane SR West Bridgewater 9:05.7 28:15.5  
54 Phaneuf, Evan SR Old Colony RVT 9:10.8 28:31.5  
55 Ben, Trovato JR Sacred Heart 9:11.1 28:32.4  
56 D'Agostino, Angelina JR West Bridgewater 9:17.3 28:51.8  
57 Russo, Graham SO West Bridgewater 9:17.8 28:53.4  
58 Kapple, Gus SR Sacred Heart 9:18.0 28:54.0  
59 Boardman, Andrew SR Diman Regional Voc/Tech 9:28.9 29:27.6  
60 Comperchio, Max SR West Bridgewater 9:34.6 29:45.5  
61 Melo, Jorge SR Old Colony RVT 9:35.1 29:47.1  
62 Creighton, Olivia SR West Bridgewater 9:35.7 29:48.9  
63 Whittemore, Jessica SO West Bridgewater 9:36.0 29:50.0  
64 Schwab, Colin FR Tri-county 9:43.8 30:14.1  
65 Kane, Hawa SR Southeastern Reg. Voc/Tech 9:44.4 30:16.1  
66 Eaton, Sydney SR West Bridgewater 9:45.0 30:17.9  
67 Teixeira, Jasmine SR Southeastern Reg. Voc/Tech 10:11.6 31:40.5  
68 Cashman, Elizabeth JR West Bridgewater 10:14.4 31:49.3  
69 Mitchell, Gwen SR Bristol County Agricultural 10:16.0 31:54.1  
70 Dion, Katherine FR Tri-county 10:24.8 32:21.5  
71 Saccone, Kristen SR South Shore Vocational 10:35.5 32:54.6  
72 Aguiar, Olivia SR Bristol County Agricultural 10:36.2 32:57.0  
73 Teixeira, Kristie-Rose SR Bristol County Agricultural 10:36.3 32:57.1  
74 Nordahl, Aidan SR Old Colony RVT 10:37.8 33:01.9  
75 Wong, Ben SR Bishop Connolly 10:39.7 33:07.7  
76 Alexis, Tiara SR Southeastern Reg. Voc/Tech 10:39.9 33:08.3  
77 Anderson, Ayziah SR Southeastern Reg. Voc/Tech 11:33.8 35:55.9  
78 Sicard, Elizabeth FR Tri-county 12:10.6 37:50.1  
79 Dimarino, Andrew SR Southeastern Reg. Voc/Tech 12:46.3 39:41.0  
80 Chapman, Alexis JR Tri-county 13:24.5 41:40.0  
81 Marini, Kaitlyn SR South Shore Vocational 13:42.9 42:37.0