Hockomock Freshmen Sophomore Meet Date: 04-11-15   Venue: Old Rochester - Mattapoisett, MA
Women's 100m Dash
Finals: Heat #1
Preliminaries: Heat #10|11|12|13|15|16|17|18|19|2|20|21|22|23|24|25|27|28|29|3|30|31|32|33|34|35|4|5|6|7|8|9

Finals:
Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Tichelaar, Samantha FR Taunton 13.40 -
2 2 Cho, Selena SO Canton 13.60 -
3 3 Balunos, Hannah FR King Philip 13.90 -
4 4 Sylvestri, Hannah FR King Philip 14.00 -
5 5 MacDonald, Britta FR North Attleborough 14.60 -
6 6 Chabot, Ariana FR Sharon 14.70 -
Preliminaries: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 2 Tichelaar, Samantha FR Taunton 13.90  
2 20 MacDonald, Brittney SO Oliver Ames 15.00  
3 37 Robbins, Catherine FR Franklin 15.50  
4 39 Doria, Amanda FR Canton 15.60  
5 39 Texiera, Grace SO Taunton 15.60  
6 150 Pozner, Molly FR Sharon 21.10  
Preliminaries: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 79 Tupper, Julia JR King Philip 16.50  
2 105 Clifford, Samantha FR Canton 17.10  
3 121 Collins, Tess FR Mansfield 17.70  
4 145 Sullivan, Sydney FR Oliver Ames 19.10  
Preliminaries: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 39 Baldwin, Keeley SO North Attleborough 15.60  
2 79 Petit, Corinne FR North Attleborough 16.50  
3 98 Reach, Hannah FR North Attleborough 17.00  
4 145 Rajadural, Sharon SO North Attleborough 19.10  
Preliminaries: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 2 Cho, Selena SO Canton 13.90  
2 20 Freeman, Rachel SO Foxborough 15.00  
3 120 Scollins, Kate FR Foxborough 17.60  
4 128 Goodwin, Alaina SO Canton 18.00  
5 131 Hebert, Sabrina 8 Taunton 18.20  
Preliminaries: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Yelle, Sara FR Franklin 14.90  
2 33 Quaile, Molly FR Franklin 15.40  
3 45 Cox, Laura FR Oliver Ames 15.70  
4 55 Daniels, Danae FR Milford 15.90  
5 71 Prescott, Billie FR Foxborough 16.30  
6 93 Burnahm, Julia FR Mansfield 16.80  
Preliminaries: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 45 Kuras, Megan FR Mansfield 15.70  
2 45 Leonetti, Catherine FR Canton 15.70  
3 93 Varda, Heather FR Franklin 16.80  
4 117 McMahon, Katie SO King Philip 17.40  
5 125 Ganshirt, Sage FR Oliver Ames 17.80  
Preliminaries: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 11 Gray, Mimi FR North Attleborough 14.80  
2 60 Lanzetta, Giana FR Milford 16.00  
3 76 Magaldi, Jenna FR Oliver Ames 16.40  
4 98 Francescon, Melanie FR Oliver Ames 17.00  
5 109 Ward, Lindsey SO Canton 17.20  
6 125 Klayman, Lili FR Mansfield 17.80  
Preliminaries: Heat #9

Place Overall Name Year Team Time Score
1 26 Bowers, Colby FR Milford 15.10  
2 39 Stovall, Kennedy SO King Philip 15.60  
3 51 Clayman, Sarah SO Mansfield 15.80  
4 117 Gathers, Tresure SO Attleboro 17.40  
5 128 Lucier, Jada 8 Taunton 18.00  
Preliminaries: Heat #10

Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Loftus, Cassie SO Canton 14.90  
2 33 Hanley, Emma SO Mansfield 15.40  
3 45 Isaza, Sofia SO Foxborough 15.70  
4 88 Walsh, Haylie SO Mansfield 16.70  
5 98 Rizoli, Allison FR Franklin 17.00  
6 109 White, Patsy FR Franklin 17.20  
Preliminaries: Heat #11

Place Overall Name Year Team Time Score
1 9 Celeste, Bella FR North Attleborough 14.70  
2 11 Schlehuber, Olivia SO Stoughton 14.80  
3 98 Carr, Jessica SO Mansfield 17.00  
4 98 Mullaney, Emily FR Canton 17.00  
5 109 Jacobs, Sara FR Oliver Ames 17.20  
Preliminaries: Heat #12

Place Overall Name Year Team Time Score
1 26 Hogan, Rachel SO King Philip 15.10  
2 62 Braza, Brianna FR Milford 16.10  
Preliminaries: Heat #13

Place Overall Name Year Team Time Score
1 66 MacDonald, Sarah FR Mansfield 16.20  
2 71 Lorquet, Delya FR Foxborough 16.30  
3 76 Callanan, Marissa FR Franklin 16.40  
4 133 Johnnene, Olivia SO Foxborough 18.40  
5 141 McKenna, Abigail FR Oliver Ames 18.90  
6 Petrillo, Emma SO Oliver Ames 15.50  
7 Moccia, Claudia FR Franklin 16.40  
8 Saaristo, Sophia SO King Philip 17.00  
9 Mollo, Sophie FR Franklin 18.20  
10 McQuarrie, Caitlin SO Mansfield 18.20  
Preliminaries: Heat #15

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Sylvestri, Hannah FR King Philip 13.70  
2 4 Chabot, Ariana FR Sharon 14.00  
3 11 Comer, Jennah FR Mansfield 14.80  
4 31 Works, Charese FR Mansfield 15.20  
5 109 Mood, Kelsey FR North Attleborough 17.20  
Preliminaries: Heat #16

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Balunos, Hannah FR King Philip 14.00  
2 8 Corkery, Angela FR Mansfield 14.50  
3 45 Wiskow, Abby SO Mansfield 15.70  
4 55 Cioe, Kerry SO Mansfield 15.90  
5 109 Ando, Cassidy FR Oliver Ames 17.20  
6 143 Bullock, Angela SO North Attleborough 19.00  
Preliminaries: Heat #17

Place Overall Name Year Team Time Score
1 55 Finerty, Haley FR Mansfield 15.90  
2 62 Pearce, Annalisa FR Oliver Ames 16.10  
3 66 Melanson, Tori FR North Attleborough 16.20  
4 147 LaBonte, Rachel FR North Attleborough 19.30  
Preliminaries: Heat #18

Place Overall Name Year Team Time Score
1 39 Morris, Kiera FR North Attleborough 15.60  
2 93 Kelliher, Allison FR Mansfield 16.80  
3 98 Joyce, Alex FR Taunton 17.00  
4 140 Craft, Celia SO Mansfield 18.80  
Preliminaries: Heat #19

Place Overall Name Year Team Time Score
1 33 Pearce, Rylee FR North Attleborough 15.40  
2 71 Kandar, Jacqueline FR Oliver Ames 16.30  
3 76 Felix, Kayla FR Taunton 16.40  
4 121 Blacker, Jamie FR Oliver Ames 17.70  
5 133 Neary, Emma FR Mansfield 18.40  
6 135 Block, Jillian SO Sharon 18.50  
Preliminaries: Heat #20

Place Overall Name Year Team Time Score
1 20 Lum, Erika SO Canton 15.00  
2 55 Andrade, Allyson SO Taunton 15.90  
3 71 Ventura, Gabby FR Milford 16.30  
4 115 O'Neil, Jolie FR Mansfield 17.30  
5 135 Kelly, Siobhan FR Canton 18.50  
Preliminaries: Heat #21

Place Overall Name Year Team Time Score
1 20 Clark, Rachel FR Oliver Ames 15.00  
2 26 Abbott, Shaina FR Foxborough 15.10  
3 37 Marciano, Olivia FR Mansfield 15.50  
4 88 Kuzeja, Emily FR King Philip 16.70  
5 121 Pimenta, Isabelly FR Oliver Ames 17.70  
6 137 Brown, Aleigha 8 Taunton 18.60  
Preliminaries: Heat #22

Place Overall Name Year Team Time Score
1 6 MacDonald, Britta FR North Attleborough 14.20  
2 20 Davis, Ariel FR Foxborough 15.00  
3 51 Shackley, Danielle SO Mansfield 15.80  
4 62 Gillis, Hannah FR Oliver Ames 16.10  
5 66 Brewster, Nia SO Stoughton 16.20  
Preliminaries: Heat #23

Place Overall Name Year Team Time Score
1 55 D'Ambra, Heather FR Mansfield 15.90  
2 79 Strickland, Sienna FR Taunton 16.50  
3 143 Veiga, Desiree FR Oliver Ames 19.00  
4 149 Bennett, Falyn FR North Attleborough 20.30  
Preliminaries: Heat #24

Place Overall Name Year Team Time Score
1 79 Welch, Alexandra FR King Philip 16.50  
2 88 Cabral, Malaysia FR Foxborough 16.70  
3 141 Booth, Mary FR Foxborough 18.90  
4 148 Phalen, Erin FR Canton 20.00  
Preliminaries: Heat #25

Place Overall Name Year Team Time Score
1 26 Connors, Kelly SO Oliver Ames 15.10  
2 51 Sullivan, Kelley FR Franklin 15.80  
3 66 O'Connor, Juliann SO Canton 16.20  
4 121 Giardini, Felicia FR Franklin 17.70  
Preliminaries: Heat #27

Place Overall Name Year Team Time Score
1 9 Brandes, Rachel FR Sharon 14.70  
2 15 Shaffer, Samantha SO Sharon 14.90  
3 105 Waters, Annie FR Oliver Ames 17.10  
4 115 Hickey, Caitlin FR Oliver Ames 17.30  
Preliminaries: Heat #28

Place Overall Name Year Team Time Score
1 96 Itinarelli, Jenna SO Franklin 16.90  
2 128 Klein, Nina FR Oliver Ames 18.00  
3 137 Colvin, Kira SO Taunton 18.60  
Preliminaries: Heat #29

Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Belisle, Clairemarie FR Canton 14.90  
2 20 Udo, Comfort SO Oliver Ames 15.00  
3 79 Ascoli, Emma FR Mansfield 16.50  
4 79 Poulimeni, Magdalini FR Oliver Ames 16.50  
5 117 Lane, Tiffani SO King Philip 17.40  
Preliminaries: Heat #30

Place Overall Name Year Team Time Score
1 26 Poole, Nicole SO Canton 15.10  
2 33 Cudmore, Tessa SO Canton 15.40  
3 39 Bannister, Alanna FR Mansfield 15.60  
4 79 Cogan, Caitlin FR Mansfield 16.50  
5 105 Fofanova, Irina FR Sharon 17.10  
Preliminaries: Heat #31

Place Overall Name Year Team Time Score
1 7 Horn, Olivia SO Mansfield 14.40  
2 45 Wallace, Angela FR Sharon 15.70  
3 79 Sheehan, Alexis SO Canton 16.50  
4 98 Mollica, Devon SO Foxborough 17.00  
5 109 Balabanis, Olivia FR Foxborough 17.20  
Preliminaries: Heat #32

Place Overall Name Year Team Time Score
1 11 O'Brien, Kailey SO North Attleborough 14.80  
2 15 Becket, Camille FR North Attleborough 14.90  
3 62 Topale, Naomi FR Sharon 16.10  
4 87 Mendes, Dominique SO Attleboro 16.60  
5 88 Shawish, Mariam FR North Attleborough 16.70  
Preliminaries: Heat #33

Place Overall Name Year Team Time Score
1 31 O'Brien, Emily FR Taunton 15.20  
2 60 Bolton, Riley FR North Attleborough 16.00  
3 71 Mello, Julia FR North Attleborough 16.30  
4 132 Ndebele, Ntombenhle FR Mansfield 18.30  
Preliminaries: Heat #34

Place Overall Name Year Team Time Score
1 66 Evohr, Maya FR Oliver Ames 16.20  
2 88 Sousa, Victoria FR Milford 16.70  
3 96 Moriarty, Georgia FR Franklin 16.90  
4 139 Lynch, Jill   Foxborough 18.70  
Preliminaries: Heat #35

Place Overall Name Year Team Time Score
1 51 Breton, Madison FR North Attleborough 15.80  
2 105 Bettencourt, Madison 8 Taunton 17.10  
3 125 Machado, Seraphina FR Oliver Ames 17.80