Chicago Public Schools Sport: Track & Field   
Teams
Men's Teams Women's Teams
ACT Charter ACT Charter
Agricultural Science Agricultural Science
Al Raby Al Raby
Amundsen Amundsen
Austin Austin
Best Practice Best Practice
Bogan Bogan
Bowen Bowen
Brooks College Prep Brooks College Prep
CICS-Longwood CICS-Longwood
CICS-Northtown Academy CICS-Northtown Academy
CICS-Ralph Ellison CICS-Ralph Ellison
Carver Carver
Chicago Academy Chicago Academy
Chicago Marshall Chicago Marshall
Chicago Military Academy Chicago Military Academy
Chicago Vocational Chicago Vocational
Clark Clark
Clemente Clemente
Collins Collins
Corliss Corliss
Crane Crane
Curie Curie
Douglass Academy Douglass Academy
DuSable DuSable
Dunbar Dunbar
Dyett Dyett
Englewood Englewood
Farragut Farragut
Fenger Fenger
Foreman Foreman
Gage Park Gage Park
George Washington George Washington
Golder College Prep Golder College Prep
Goode STEM Academy Goode STEM Academy
Hancock Hancock
Harlan Harlan
Harper Harper
Hirsch Hirsch
Hope Hope
Hubbard Hubbard
Hyde Park Hyde Park
Jones Jones
Juarez Juarez
Julian
Kelly Kelly
Kelvyn Park Kelvyn Park
Kennedy Kennedy
Kenwood Kenwood
King King
Lake View Lake View
Lane Tech Lane Tech
Lincoln Park Lincoln Park
Lindblom Lindblom
Little Village Little Village
Manley Manley
Marine Military Academy Marine Military Academy
Mather Mather
Morgan Park Morgan Park
North Lawndale Prep North Lawndale Prep
Northside College Prep Northside College Prep
Orr Orr
Payton Prep Payton Prep
Perspectives Charter Perspectives Charter
Perspectives MSA Perspectives MSA
Phillips Phillips
Prosser Prosser
Richards (Chicago) Richards (Chicago)
Rickover Naval Academy Rickover Naval Academy
Robeson Robeson
Schurz Schurz
Senn Senn
Simeon Simeon
South Shore South Shore
South Shore International South Shore International
Steinmetz Steinmetz
Sullivan (Chicago) Sullivan (Chicago)
Taft Taft
Tilden Tilden
Uplift Uplift
Urban Prep Urban Prep
Von Steuben Von Steuben
Washington (Chicago) Washington (Chicago)
Wells Wells
Westinghouse Westinghouse
Young Young
Latest Results
Meet
Lake Forest Boys Invitational
T.F. South Invitational
Terry Englund Relays
Eagle Classic
Midwest Prep Track and Field Invitational 2017
Mike Rebeck Invitational
Homewood-Flossmoor Boys' Outdoor Invite
Oswego East Invitational
Argo Invite (Women)
Ritter Invite
Upcoming Meets
Date Meet
4/28/17 2017 Triad Boys Invitational
4/28/17 2017 49th Annual Wanner -Knight Invitational
4/28/17 Rolling Meadows Mustang Classic
4/29/17 2017 36th Annual Jim Arnold Invitational
4/29/17 Palatine Relays