Dallas Jesuit Sport: Men's Track & Field   
General Info

Leagues: UIL Class 6A
More Teams: Men's XC
Men's Swimming
Team Roster
Name Year
Aiken, Carter FR
Aldrine, Baron FR
Allen, Andrew FR
Astbury, Joel JR
Bain, Michael JR
Bartkoski, Jacob JR
Beaudoin, Remi JR
Benitez, David FR
Bennison, Robby SO
Boshanski, Blake FR
Brown, Darryl SO
Brown, Tim FR
Buell, Thurman SR
Campbell, Mitchell SO
Cano, Alex JR
Carlson, Luke FR
Chu, Alex JR
Clemens, Chase JR
Clements, Charlie FR
Cornwall, Matthew SR
Davis , Evan JR
Domine, Henry FR
Elrod, Jake SR
Esteve, Michael FR
Farrell, Nick JR
Feffer, Zach SR
Garrison, Jack FR
Graham, Ryan FR
Hayden, Emery FR
Heckel, Kyle FR
Helm, Ryan JR
Henrion, Sam FR
Hummell, Houston SO
Hummell, Wyatt JR
Imhof, James FR
Isbell, Andrew SR
Jackson, Chase FR
Jackson, Pierce FR
Jarmon, Oscar FR
Johns, Collin SR
Johnson, Baron FR
Karicher, Harrison FR
Kassen, Kyle FR
Kelton, Will SO
Kent, Major FR
Knox, Ryan JR
Kobos, Danny FR
Lahud Hirasawa, Raul JR
Lark, Collin JR
Law, Nick FR
Leonce, Jalen SO
Lopez, Jorge JR
Macalanda, Ryan SR
MacManaman, Chase SO
Maguire, Finn SR
Major, Kent FR
Mancuso, Dominic JR
Mann, Marshal SO
Manning, Cooper FR
Martinez, Gavin SO
McCord, Mason SO
McCormick, Mac JR
McFarland, Max FR
Mejorado, Alejandro FR
Mendoza, Simon JR
Montemayor, Joshua FR
Moore, Dawson SR
Nelson, Cooper FR
Norris, Will JR
O'Neill, Ethan SO
Pendola, Zach SO
Pham, Cameron SO
Pham, Duc SO
Preboy, Joseph SR
Ramirez, Alex FR
Rippel, Ben FR
Rodriguez, Daniel FR
Rodriguez, Emilio FR
Roy, Camden FR
Roy, Tommy SO
Rubin, Dylan SO
Rudnicki, William FR
Schau, Jakob FR
Schurr, Ryan FR
Schutze, Maxwell JR
Scott, Lincoln JR
Skariah, Gabriel FR
Smith, Asher SO
Smith, E.J. SO
Spicer, Jhalen SO
Strong, Pierce JR
Strubel, Jack JR
Sumner, Dylan SR
Taylor, Zach SR
Tehan, Ethan FR
Towns, Parker SR
Uke, Austin FR
Vasquez, Christian FR
Vergel, Brandon SO
Victorine, Peter FR
Walker, Chase SO
Walsh, Matt SR
Watkins, Eugene JR
Whisler, Travis JR
Williams, Carter FR
Willis, Greg JR
Wilson, Nico JR
Wood, Austin SO
Wyand, Luke SR
Latest Results
Meet
District 9-6A
2017 90th Clyde Littlefield Texas Relays
Dunamis Sports Group Prep Classic
2016 UIL Region II, 6A Area Meet District 9 and 10
2016 W.T. White Longhorn Invitational
2016 Nike Clyde Littlefield Texas Relays
Richardson Invitational
Coppell Relays 2016
2015 Dan Christie Relays
2015 Clyde Littlefield Texas Relays
Upcoming Meets
Top Performances
Event Season Athlete Year Time/Mark
100m Outdoor Lambert, Andrew SO 11.09
200m Outdoor Haley, CJ SR 23.86
400m Outdoor Vallala, Sal JR 50.96
800m Outdoor Czajkowski, Robbie SO 2:07.00
1,600m Outdoor Rodriguez, Alex SR 4:23.78
4 x 100m Relay Outdoor   43.48
4 x 400m Relay Outdoor   3:19.43
High Jump Outdoor Holley, John JR 6'  0"
Pole Vault Outdoor Wicker, Casey JR 15'  0"
Long Jump Outdoor Sementelli, Alex SR 22'  2.25"
Triple Jump Outdoor Ferrell, Jarrett SR 42'  1.5"
Shot Put Outdoor Haynes, Brandon SR 55'  1"
Discus Throw Outdoor Haynes, Brandon SR 173'  9"