Quabbin Sport: Men's Track & Field   
General Info

Leagues: MIAA Indoor Division 4
MIAA Outdoor C/W D2
More Teams: Women's T&F
Men's XC
Women's XC
Men's Swimming
Women's Swimming
Team Roster
Name Year
Anderson, Lukas SR
Aremburg, Matt JR
Arnold, Colin SO
Arsenault, Brandon FR
Benoit-Smith, Remy SO
Bergeron, Cyrus JR
Brown, Colin FR
Castriotta, Danny JR
Castriotta, Ryan JR
Cerezo, Roman SO
Cerezo, Simeon SR
Chamberlain, Tyler SR
Clifford, Seth SR
Coppolino, Sam SR
Day, Joseph SR
Doyle, Thomas JR
Doyle, Tyler SO
Earle, Aiden SO
Earle, Brett SO
Faulha, Owen SO
Floyd, Preston SR
Frazier, Joshua SR
Freeman, Devin SR
Gabrielli, Gino SR
Halfrey, Jacob JR
Herzig, Noah SR
Hood, Ben JR
Jenkins, Lars SO
Johnson, Hector SR
Kraskouskas, Malakai SR
Laporte, Eric JR
Lewis, Will JR
Lindley, Shea JR
Ljungberg, Andrew JR
Lucia, Nicholas SO
Mahoney, Owen JR
Mailing, Joseph JR
Mailloux, Jamie FR
Marsh, Matt SO
Mertzic, Colton SR
Metcalf, Bailey JR
Murch, Griffin SR
Nassir, Abdi JR
Nichols, Joe SR
Olkowski, Andrew JR
Orr, Josh JR
Prentiss, Aidan SO
Prentiss, Carter JR
Quabbin, Boys SR
Reicker, Aaron SR
Rhinhart, Pierce JR
Sacramone, Ben SR
Seem, Casey FR
Sherblom, Brendon SO
Sherblom, Jacob JR
Skowyra, Tucker SR
Talbot, Seth SR
Thomas, Deven SR
Tuttle, Benjamin SR
Twarog, Andrew SO
Vega, Nathaniel SR
Walsh, Elliot SR
Ware, Sam SR
Weah, Benjamin SR
Whitney, Morgan SR
Wright, Emmet SO
Latest Results
Meet
Division II - Forty Second Annual Gerry Frew
Midland Wachusett Division C & D League Meet
District E Pentathlon & Decathlon
Midland Wachusett Division C & D League Meet
58th Annual Fred Warren District E
43rd Annual Bob Duncan Boy's Relay Meet
Division 2 Forty First Annual Gerry Frew
Midland Wachusett Division C & D League Meet
MSTCA Small Schools Boys and Girls INVITATIONAL
Red Aurebach Freshman Sophomore Small Schools
Upcoming Meets
Date Meet
02/25-02/26/20 MSTCA Girls & Boys Pentathlon
Top Performances
Event Season Athlete Year Time/Mark
55m Indoor Weah, Benjamin SR 6.93
300m Indoor Halfrey, Jacob JR 42.46
600m Indoor Hood, Ben JR 1:33.75
1,000m Indoor Walsh, Elliot SR 2:51.52
1 Mile Indoor Walsh, Elliot SR 4:56.53
2 Mile Indoor Mahoney, Owen JR 10:49.09
55m H Indoor Johnson, Hector SR 8.38
4 x 440 yd Relay Indoor   4:02.60
4 x 880 yd Relay Indoor   9:08.45
High Jump Indoor Jenkins, Lars SO 5'  8"
Shot Put Indoor Faulha, Owen SO 44'  0.5"