Girls 100m Dash
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Wheat, Aida Kennett 12.70 Kennett 05/11/21
2 Maclean, Ella Hanover 12.76 Hanover 05/21/21
3 Dahlinger, Gwenyth Pelham 12.88 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
4 Cousins, Charlotte Oyster River 12.98 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
5 Sawyer, Sarah Milford 13.00 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
6 MacNeil, Tasha Con-Val 13.04 @CV 05/19/21
7 Arthur, Kail Hollis/Brookline 13.13 Hollis dual meet 04/24/21
8 Cooper, Caitlin Souhegan 13.16 @Souhegan 05/22/21
9 Dulin, Shealee Oyster River 13.17 Mini Elite #3 @ Portsmouth 05/01/21
10 Smoker, Tara Plymouth Regional 13.17 Winnisquam 05/22/21
11 Chavda, Anushka Coe-Brown 13.19 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
12 Langdon, Brianna John Stark 13.26 MV Home Meet #2 05/15/21
13 Parker, Tessa Windham 13.33 Nashua North 05/15/21
14 MacPhee, Lauren Kingswood 13.34  
15 Nassy, Annalise Milford 13.39 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
16 Wilson, Renee Milford 13.45 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
17 Malloy, Josephine Coe-Brown 13.48 CBNA 05/22/21
18 Konstantakos, Sage Bow 13.55 Oyster River 05/14/21
19 Smith, Hannah Windham 13.63 Pinkerton 05/18/21
20 St-George, Alina Milford 13.63 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
21 Hricz, Mia Oyster River 13.65 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
22 Giordano, Keely Milford 13.74 home meet 2 05/08/21
23 Manning, Emily Windham 13.75 Pinkerton 05/18/21
24 Falcone, Claire Lebanon 13.82 Stevens 5/10/21 05/10/21
25 Gonzalez, Analise Windham 13.82 Pinkerton 05/18/21
26 Pizzi, Kristina Bow 13.84 Bow Home Meet 05/06/21
27 Tasker, Brooke Kingswood 13.89 Interlakes 04/20/21
28 Gizzonio, Brooke Milford 13.91 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
29 Ulmer, Arden John Stark 13.99 Bow vs. John Stark 05/22/21
30 Pavlik, Nadia Oyster River 14.00 Oyster River, Spaulding, Newmarket 04/24/21
31 Ballou, Claire Hollis/Brookline 14.05 Hollis Dual Meet 04/24/21
32 Wallace, Mollie Pembroke 14.11 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
33 Roberge, Madison Bow 14.12 Pembroke 04/24/21
34 Bronson, Caleigh St. Thomas Aquinas 14.14 Pelham 05/15/21
35 O'Loughlin, Lily Windham 14.26 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
36 Perry, Reese Goffstown 14.40 Pinkerton 05/18/21
37 Gelinas, Shyanne Milford 14.41 Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
38 MacGrath, Leslie Milford 14.47 CV Home meet 04/03/21
39 Tuttle, Alexis Kennett 14.54 Kingswood 04/27/21
40 Proulx, Maddie Goffstown 14.57 Pinkerton 05/18/21
41 Trottier, Eila Goffstown 14.57 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
42 Tarsa, Juliette Bow 14.58 Kearsarge 05/14/21
43 Walker, Rylie Kennett 14.60 Kennett Home Meet #1 05/04/21
44 Johnstone, Heather St. Thomas Aquinas 14.71 Pelham 05/15/21
45 Wells, Emma Milford 14.75 home meet 3 05/11/21
46 Insley, Rebecca Pembroke 14.94 KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
47 Roberge, Sydney Bow 14.94 Bow Home Meet 05/06/21
48 Merrifield, Kayley Plymouth Regional 14.94 Gilford 05/11/21
49 Sweet, Sophia Plymouth Regional 14.94 Newfound 05/15/21
50 Kiander, Meredith Pembroke 14.94 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
51 Chabot, Sierra Plymouth Regional 15.01 Winnisquam 05/22/21
52 Buckland, Brianna Hollis/Brookline 15.13 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
53 Daughen, Alexis Plymouth Regional 15.14 Laconia 05/18/21
54 Thomas-Guerzon, Leila Pembroke 15.2 Coe-Brown 05/15/21
55 Towers, Violet Plymouth Regional 15.34 Newfound 05/15/21
56 Rhude, Tarryn Plymouth Regional 15.38 Winnisquam 05/22/21
57 Marks, Cloe Pembroke 15.52 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
58 Casale, Sabina Plymouth Regional 15.64 Newfound 05/15/21
59 MacDonald, Alexandra Plymouth Regional 15.84 Laconia 04/13/21
60 DesRosiers, Autumn Pembroke 16.23 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
61 Bisson, Lia Plymouth Regional 16.24 Newfound 05/15/21
62 Curtis, Rachael Pembroke 16.37 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
63 Russell, Emma Plymouth Regional 16.39 Winnisquam 05/22/21
64 Yee, Carolyn Plymouth Regional 16.44 Newfound 05/15/21
65 Rose, Lilah Plymouth Regional 17.04 Laconia 05/18/21
66 Thurston, Jyllian Plymouth Regional 18.54 Laconia 04/13/21
Boys 100m Dash
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Baylus, Seth Merrimack Valley 11.15 MV #2 05/15/21
2 Cerami, Quinn Windham 11.23 Salem 04/24/21
3 Neal, Landon Windham 11.31 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
4 Curtin, Michael Hollis/Brookline 11.35 Hollis Dual Meet 05/13/21
5 Manti, Braeden Windham 11.39 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
6 Punni, Nyeoti Lebanon 11.39 Hanover 05/21/21
7 Hardwick, Reggie Milford 11.46 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
8 Bomba, Jackson Windham 11.55 Pinkerton 05/18/21
9 Stone, Jackson Lebanon 11.57 Hanover 05/21/21
10 Sigmon, Joespeh Oyster River 11.61 Mini Elite 5 05/14/21
11 Perry, Caden Goffstown 11.65 Pinkerton 05/18/21
12 Kimball, Darrion Milford 11.65 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
13 Constable, Ryon Milford 11.67 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
14 Hill, Bryce Kennett 11.74 Kingswood 05/18/21
15 Strickland, Peyton Goffstown 11.79 Pinkerton 05/18/21
16 Ash, Brady Sanborn Regional 11.84  
17 Naun, Zackary Milford 11.84 home meet 2 05/08/21
18 Ames, Tanner Lebanon 11.84 Hanover 05/21/21
19 Burke , Adam Windham 11.87 Portsmouth 05/12/21
20 Furr, Izak Bow 11.88 Pembroke 04/24/21
21 Kado, Moe Hanover 11.92 Souhegan 04/24/21
22 Taylor, Icean Manchester West 11.93  
23 Dupuis, James Pembroke 11.93 KRHS 30 April 2021 04/30/21
24 Solberg, Ian Hanover 11.93 2021-05-04 Hanover Home Meet 05/04/21
25 Lehner, Owen Kingswood 11.94 Kingswood 05/18/21
26 Dorrow, Ty Oyster River 11.97 Mini Elite 05/14/21
27 Cain, Hogan Coe-Brown 12.02 Mini Elite #3 @ Portsmouth 05/01/21
28 Martin, Joaquin Hanover 12.02 Hanover 05/21/21
29 Pettingell, Nathan Milford 12.05 CV home 04/13/21
30 Pariselli, Daniel Souhegan 12.05 @Souhegan 05/22/21
31 Lacy, Derek Hanover 12.07 Souhegan 04/24/21
32 Henderson, Jace Souhegan 12.09 @Souhegan 05/22/21
33 Stich, Jurgen Bow 12.13 Pembroke 04/24/21
34 Cheung, Brayden Pelham 12.14 Pelham 05/15/21
35 Tanguay, Jordan Pelham 12.24 Hollis Brookline 04/24/21
36 Steele, Finn Souhegan 12.25 @Souhegan 05/22/21
37 Behn, Carson Souhegan 12.35 @HB 05/13/21
38 Sasso, Will Goffstown 12.47 Pinkerton 05/18/21
39 Houle, Dominic Hollis/Brookline 12.49 Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
40 Addonizio, Alex Milford 12.5  
41 Fogg, Landon Plymouth Regional 12.54 Gilford 5/11/21 05/11/21
42 Cassidy, Connor Souhegan 12.62 @HB 05/13/21
43 Longacre, Logan Pembroke 12.63 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
44 LeClerc, Tim Hollis/Brookline 12.67  
45 Halpern, Toby Goffstown 12.81 Goffstown, Manchester Memorial 04/23/21
46 Kean, Cameron Kingswood 12.84 Kingswood 04/27/21
47 Luehrs, Alexander Plymouth Regional 12.84 Newfound 5/15 05/15/21
48 Dodge, Alexander Pembroke 12.86 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
49 St Laurent, Stephen Pembroke 12.99 Coe-Brown 05/15/21
50 Currier, Gavin Pembroke 13.00  
51 Dilullo, Nik Pembroke 13.0  
52 Gavell, Damien Kingswood 13.04  
53 Martins, Travis Manchester West 13.08 Manchester City Meet 2021 05/21/21
54 Cevasco, Charles Milford 13.52 home meet 3 05/11/21
55 Bartolomucci, Tyler Milford 14.51 home meet 3 05/11/21
56 Fredyma, Ethan Pembroke 14.82 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
57 Neptune, Elieyahu Manchester West 14.84 Con Val 05/19/21
58 Couture, Kaleb Pembroke 14.86 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
59 Basnett, Mark Manchester West 14.94 SRHS #3 04/28/21
Girls 200m Dash
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Wheat, Aida Kennett 26.45 Kennett Home Meet #1 05/04/21
2 Smoker, Tara Plymouth Regional 26.45 Winnisquam 05/22/21
3 Cousins, Charlotte Oyster River 26.48 CB mini 6 05/21/21
4 Chavda, Anushka Coe-Brown 26.53 MiniElite6CBNA 05/21/21
5 Dahlinger, Gwenyth Pelham 26.54 Hollis Brookline 04/24/21
6 Langdon, Brianna John Stark 26.76 CBNA Elite #6 05/21/21
7 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 26.77 Winnisquam 05/22/21
8 Dulin, Shealee Oyster River 27.28 CB mini 6 05/21/21
9 Arthur, Kail Hollis/Brookline 27.36 Hollis dual meet 04/24/21
10 Hurst, Paige Pelham 27.44 Pelham 05/07/21
11 Parker, Tessa Windham 27.54 Pinkerton 05/18/21
12 Giordano, Keely Milford 27.61 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
13 Maclean, Ella Hanover 27.69 Fall Mtn 05/11/21
14 MacPhee, Lauren Kingswood 27.74 Kingswood 05/18/21
15 Hricz, Mia Oyster River 27.93 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
16 Pizzi, Kristina Bow 28.03 Kearsarge 05/14/21
17 Thomas, Maya Goffstown 28.04 Keene vs Goffstown 05/11/21
18 Wilson, Renee Milford 28.11 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
19 Tasker, Brooke Kingswood 28.14 Kingswood 05/18/21
20 Nassy, Annalise Milford 28.23 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
21 Cowan, Alexis Coe-Brown 28.44  
22 Smith, Hannah Windham 28.46 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
23 Cooper, Caitlin Souhegan 28.53 @Conval 04/28/21
24 Hughes, Abby Windham 28.63 Pinkerton 05/18/21
25 Tarsa, Juliette Bow 28.74 Bow 04/30/21
26 Malloy, Josephine Coe-Brown 28.94  
27 Thorne, Anissa Coe-Brown 29.00 cbna 05/22/21
28 Lunati, Sophia Souhegan 29.06 Con-Val 04/28/21
29 Gonzalez, Analise Windham 29.12 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
30 Falcone, Claire Lebanon 29.20 Hanover 05/21/21
31 Perry, Reese Goffstown 29.20 Keene vs Goffstown 05/11/21
32 Pavlik, Nadia Oyster River 29.23 Oyster River, Spaulding, Newmarket 04/24/21
33 Kantor, Morgan Lebanon 29.34 Stevens 05/10/21
34 Bronson, Caleigh St. Thomas Aquinas 29.40 Pelham 05/15/21
35 O'Connor, Brigid St. Thomas Aquinas 29.40 Pelham 05/15/21
36 Masweic, Olivia Manchester West 29.41 ConVal 05/19/21
37 Manning, Emily Windham 29.42 Pinkerton 05/18/21
38 Tretter, Sally Lebanon 29.54 Stevens 05/10/21
39 Davis, Aida Con-Val 29.79 @ CV 05/19/21
40 Annis, Penelope Goffstown 29.80 Keene 05/11/21
41 Insley, Rebecca Pembroke 30.83 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
42 O'Brien, Shannon Goffstown 30.84 Manchester Central 05/04/21
43 Vogel, Olivia Milford 30.87 CV Home meet 04/13/21
44 Chabot, Sierra Plymouth Regional 31.31 Winnisquam 05/22/21
45 Kiander, Meredith Pembroke 31.44 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
46 Gelinas, Shyanne Milford 31.73 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
47 Roberge, Sydney Bow 32.04 Bow Home Meet 05/06/21
48 Wallace, Mollie Pembroke 32.09 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
49 Towers, Violet Plymouth Regional 32.14 Gilford 05/11/21
50 Casale, Sabina Plymouth Regional 32.94 Gilford 05/11/21
51 Marks, Cloe Pembroke 33.05 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
52 Daughen, Alexis Plymouth Regional 33.24 Laconia 04/13/21
53 Maine, Kelsey Plymouth Regional 33.34 Gilford 05/11/21
54 Daugherty, Kelly Plymouth Regional 33.74 Laconia 04/13/21
55 Flynn, Anelie Plymouth Regional 33.74 Newfound 05/15/21
56 Russell, Emma Plymouth Regional 35.09 Winnisquam 05/22/21
57 Ellsworth, Reagan Pembroke 35.16 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
58 Fields, Audrey Plymouth Regional 35.44 Laconia 05/18/21
59 Rose, Lilah Plymouth Regional 35.94 Newfound 05/15/21
60 Curtis, Rachael Pembroke 36.70 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
Boys 200m Dash
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Cerami, Quinn Windham 22.31 Salem 04/24/21
2 Neal, Landon Windham 22.63 Salem 04/24/21
3 Baylus, Seth Merrimack Valley 22.93 Mini Meet 05/07/21
4 Manti, Braeden Windham 23.11 Pinkerton 05/18/21
5 Punni, Nyeoti Lebanon 23.24 Stevens 05/10/21
6 Curtin, Michael Hollis/Brookline 23.26 Hollis Dual Meet 05/13/21
7 Heigis, Porter Coe-Brown 23.35 Mini Elite #6 @ Coe-Brown 05/21/21
8 Naun, Zackary Milford 23.64 home meet 2 05/08/21
9 Hardwick, Reggie Milford 23.69 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
10 Ash, Brady Sanborn Regional 23.74 SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
11 Sigmon, Joespeh Oyster River 23.83 Mini Elite #4 @ Coe-Brown 05/07/21
12 Constable, Ryon Milford 23.84 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
13 Cain, Hogan Coe-Brown 23.85 MiniElite6CBNA 05/21/21
14 Ames, Tanner Lebanon 23.89 Hanover 05/21/21
15 Martin, Joaquin Hanover 23.90 Stevens 05/19/21
16 Wachsmuth, Connor Bow 23.98 Oyster River 05/14/21
17 Paradis, Keegan Coe-Brown 24.04 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
18 Burke , Adam Windham 24.22 Portsmouth 05/12/21
19 Hill, Bryce Kennett 24.29 Kennett 05/11/21
20 Hamele, Dawson Souhegan 24.44 @Souhegan 05/22/21
21 Solberg, Ian Hanover 24.44 Hanover 05/21/21
22 Brooks, Kevin Windham 24.52 Pinkerton 05/18/21
23 Taylor, Icean Manchester West 24.56 Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
24 Lacy, Derek Hanover 24.62 2021-05-04 Hanover Home Meet 05/04/21
25 Furr, Izak Bow 24.64 Bow Home Meet 05/06/21
26 Pariselli, Daniel Souhegan 24.73 @Souhegan 05/22/21
27 Talarico, Nathan Sanborn Regional 24.84 SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
28 Flenniken, Cole Windham 24.86 Pinkerton 05/18/21
29 Cheung, Brayden Pelham 24.98 Souhegan 05/22/21
30 Peters, Carl Coe-Brown 24.99 cbna 05/22/21
31 Eremita, Nicholas Goffstown 25.11 Pinkerton 05/18/21
32 Kimball, Darrion Milford 25.38 home meet 1 04/24/21
33 Behn, Carson Souhegan 25.47 @HB 05/13/21
34 Fogg, Landon Plymouth Regional 25.52 Winnisquam 5/22 05/22/21
35 Naun, Trevor Milford 25.71 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
36 Bruneau, Henry Hollis/Brookline 25.86 HBHS meet 04/24/21
37 St Laurent, Stephen Pembroke 25.90 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
38 Dalton, Nicholas Goffstown 26.05 Windham at Goffstown 2021 04/30/21
39 Dodge, Alexander Pembroke 26.19 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
40 Cassidy, Connor Souhegan 26.78 @HB 05/13/21
41 Wachsmuth, Patrick Bow 26.9 Kearsarge 05/14/21
42 Gavell, Damien Kingswood 26.94 Interlakes 04/20/21
43 Currier, Gavin Pembroke 27.00  
44 Kean, Cameron Kingswood 27.34 Kingswood 04/20/21
45 Tieman, Titus Hollis/Brookline 27.37 Milford H.S. Meet #2 05/11/19
46 McElvery, Nicolas Hollis/Brookline 27.42 Hollis Dual Meet 05/13/21
47 Cevasco, Charles Milford 28.83 At Conval 04/13/21
48 Couture, Kaleb Pembroke 30.06 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
49 Bartolomucci, Tyler Milford 30.29 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
50 Fredyma, Ethan Pembroke 33.94 KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
Girls 400m Dash
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Thomas, Maya Goffstown 1:01.62 Pinkerton 05/18/21
2 Hughes, Abby Windham 1:01.79 Salem 04/24/21
3 Hricz, Mia Oyster River 1:02.01 Mini Elite #6 @ Coe-Brown 05/21/21
4 Lemay, Isabella Coe-Brown 1:02.41 CBNA 05/22/21
5 Hurst, Paige Pelham 1:02.44 Pelham 05/15/21
6 Nadig, Jennifer Oyster River 1:02.64 OR 05/22/21
7 Lemay, Samantha Coe-Brown 1:03.54 Coe-Brown Home Meet 04/24/21
8 Pizzi, Kristina Bow 1:03.54 Bow Home Meet 05/06/21
9 Tedford, Lily Sanborn Regional 1:03.90 Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
10 Havrda, Casey Hanover 1:04.24 Hanover 05/21/21
11 Butcher, Kate Oyster River 1:04.32  
12 Trudel, Chloe Souhegan 1:04.4 @Hollis-Brookline 05/13/21
13 Burrus, Kate St. Thomas Aquinas 1:04.67 Elite #6, Coe Brown 05/21/21
14 Nelson, Anabelle Kingswood 1:04.84 Kingswood 04/27/21
15 Noni, Olivia Coe-Brown 1:05.25 CBNA3 05/15/21
16 St-George, Alina Milford 1:05.37 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
17 Smoker, Tara Plymouth Regional 1:05.54 Gilford 05/11/21
18 Bagnato, Mia Hanover 1:05.96 Fall Mtn 05/11/21
19 Lunati, Sophia Souhegan 1:06.06 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
20 Stasko, Ella Oyster River 1:06.23 CB Mini 05/07/21
21 MacGrath, Leslie Milford 1:06.46 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
22 Carty, Erin Oyster River 1:06.57 Mini Elite #2 @ Oyster River 04/23/21
23 Abrams, Shannon Kennett 1:06.92 Kennett Home Meet #1 05/04/21
24 Davis, Aida Con-Val 1:07.24 @ Pelham 05/15/21
25 Parker, Tessa Windham 1:07.34 Dover 05/08/21
26 Chinn, Zoe Lebanon 1:07.84 Stevens 05/10/21
27 Gizzonio, Brooke Milford 1:08.87 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
28 Tarsa, Juliette Bow 1:08.95 Pembroke 04/24/21
29 Wise, Sophie Hanover 1:09.11 2021 April 13 Hanover Home Meet 04/13/21
30 Wells, Emma Milford 1:09.14 home meet 2 05/08/21
31 DeBanico, Brianna Lebanon 1:09.84 Fall Mountain 04/27/21
32 Boudreau, Madeline Hollis/Brookline 1:11.78 HBHS Meet 04/24/21
33 Cornaro, Victoria Milford 1:13.34 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
34 DeRuvo, Ashley Plymouth Regional 1:13.84 Kennett Home Meet #1 05/04/21
35 MacDonald, Alexandra Plymouth Regional 1:15.24 Laconia 05/18/21
36 Farquharson, Rheanna Hollis/Brookline 1:15.8 HBHS Meet 04/24/21
37 Flynn, Corinna Plymouth Regional 1:16.34 Gilford 05/11/21
38 Gelinas, Shyanne Milford 1:16.70 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
39 Casale, Sabina Plymouth Regional 1:16.86 Winnisquam 05/22/21
40 Thurston, Jyllian Plymouth Regional 1:17.04 Laconia 05/18/21
41 Daugherty, Kelly Plymouth Regional 1:17.99 Kennett 05/04/21
42 Billin, Sumaj Plymouth Regional 1:18.38 Winnisquam 05/22/21
43 Renkert, Elexa Plymouth Regional 1:20.32 Winnisquam 05/22/21
44 Kunz, Ellacoya Plymouth Regional 1:21.64 Laconia 04/13/21
45 Bennett, Ashley Plymouth Regional 1:22.23 Winnisquam 05/22/21
Boys 400m Dash
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Heigis, Porter Coe-Brown 52.02 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
2 Fleischer, Owen Oyster River 52.32 MiniElite6 05/21/21
3 Paradis, Keegan Coe-Brown 52.68 MiniElite6CBNA 05/21/21
4 Kotelly, John Hollis/Brookline 52.70 4-Team Meet @ Souhegan 05/22/21
5 Cerami, Quinn Windham 52.76 Pinkerton 05/18/21
6 Seigne, Pierce Hanover 53.11 Fall Mtn 05/11/21
7 Martin, Joaquin Hanover 53.31 Hanover 05/21/21
8 Demas, Gavin Coe-Brown 53.90 cbna 05/22/21
9 Wachsmuth, Connor Bow 54.03 Pembroke 04/24/21
10 Ash, Brady Sanborn Regional 54.31 Souhegan 05/07/21
11 Talarico, Nathan Sanborn Regional 54.44 SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
12 Mackey, Wyatt Coe-Brown 54.79 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
13 Neal, Landon Windham 54.89 Pinkerton 05/18/21
14 Flenniken, Cole Windham 55.03 Salem 04/24/21
15 Eremita, Nicholas Goffstown 55.04 Pinkerton 05/18/21
16 Hamele, Dawson Souhegan 55.32 @Souhegan vs HB, Trinity and Sanborn 05/07/21
17 Giordano, Nicholas Milford 55.46 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
18 Dickinson, Nolan Souhegan 55.47 Souhegan 04/24/21
19 Finneron, Joshua Kingswood 55.54 Kingswood 05/18/21
20 Lacy, Derek Hanover 55.67 West and Hanover at Souhegan 04/24/21
21 Bagnato, Taj Hanover 55.73 Hanover 05/21/21
22 Fogg, Landon Plymouth Regional 55.78 Winnisquam 5/22 05/22/21
23 Routhier, Lincoln Bow 55.89 Pembroke 04/24/21
24 Tieman, Titus Hollis/Brookline 55.91 4 Team Meet @ Souhegan 05/22/21
25 Bessette, Ethan Oyster River 56.06 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
26 Dilullo, Nik Pembroke 56.3 Coe-Brown 05/15/21
27 Killian , Michael Windham 56.32 Pinkerton 05/18/21
28 Raudelunas, Finley Souhegan 56.41 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
29 Martin, Matt Sanborn Regional 56.44 Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
30 Brooks, Kevin Windham 56.45 Merrimack select meet 04/27/21
31 Weber, Wyatt Bow 56.90 Bow Home Meet 4/30  
32 Gleiser, Lucian Hanover 56.91 Stevens (Claremont) Home Meet 04/26/21
33 Smith, Ben St. Thomas Aquinas 56.99 Pelham 05/15/21
34 Stocker, Owen Sanborn Regional 57.20 MiniElite OR 04/23/21
35 Furr, Izak Bow 57.89 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
36 Longacre, Logan Pembroke 58.04 Coe-Brown 05/15/21
37 O'Connell, James Sanborn Regional 58.22 SRHS Meet #2--ConVal 04/24/21
38 Robinson, Benjamin Coe-Brown 58.42 Coe-Brown Home Meet 04/24/21
39 Wachsmuth, Patrick Bow 58.61 Kearsarge 05/14/21
40 Bonet, Daymien Sanborn Regional 58.62 Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
41 Corriveau, Matthew Coe-Brown 58.66 Coe-Brown Home Meet 04/24/21
42 Montgomery, Logan John Stark 58.77 John Stark vs Pembroke 05/08/21
43 Cheyne, Parker Hollis/Brookline 59.14  
44 Neff, Ben Bow 59.16 Pembroke 04/24/21
45 Sasso, Will Goffstown 59.99 Goffstown 04/30/21
46 Donaghey, Hugh Goffstown 1:00.30 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
47 Bauer, Michael Hollis/Brookline 1:00.56 Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
48 Hillman, Garett Goffstown 1:01.01 Windham at Goffstown 2021 04/30/21
49 Goyette, Hayden Pembroke 1:01.7 Coe-Brown 05/15/21
50 Fortunato, Caeleb Milford 1:01.95 home meet 3 05/11/21
51 Dodge, Alexander Pembroke 1:01.98 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
52 Waller, Christian Milford 1:02.71 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
53 Cevasco, Charles Milford 1:05.71 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
54 Bartolomucci, Tyler Milford 1:07.83 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
55 Currier, Gavin Pembroke 1:10.64 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
Girls 800m Run
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Cox, Addison Coe-Brown 2:18.66 Coe Brown Home Meet 05/08/21
2 Hughes, Abby Windham 2:20.05 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
3 Trudel, Chloe Souhegan 2:25.36 Souhegan 05/22/21
4 Burton, Amy Kennett 2:26.32 Kennett 05/11/21
5 Reynolds, Sophia Merrimack Valley 2:26.80 OR Elite 05/14/21
6 Lemay, Samantha Coe-Brown 2:28.48 MiniElite3 05/01/21
7 Burrus, Kate St. Thomas Aquinas 2:29.21 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
8 Lemay, Isabella Coe-Brown 2:30.28 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
9 Pattelena, Amy Hollis/Brookline 2:30.34 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
10 Brown, Tessa Oyster River 2:32.8 MiniElite 5 05/14/21
11 Howard, Cadence Coe-Brown 2:34.57 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
12 Bagnato, Mia Hanover 2:35.25 Hanover 05/21/21
13 Brochu, Maya Bow 2:35.34 Bow Home Meet 05/06/21
14 Svendsen, Stephanie Souhegan 2:35.52 Con-Val 04/28/21
15 Nelson, Anabelle Kingswood 2:35.52 Kennett 05/04/21
16 Ash, Elizabeth Sanborn Regional 2:35.94 SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
17 Abrams, Shannon Kennett 2:36.54 Kennett Home Meet #2 05/11/21
18 DeNitto, Marcella Kingswood 2:36.74 Kingswood 05/18/21
19 Klinger, Katherine Windham 2:36.74 Pinkerton 05/18/21
20 Hynes, Katherine Windham 2:37.77 Pinkerton 05/18/12
21 Sutherland, Rory Plymouth Regional 2:37.84 Newfound 05/15/21
22 Millette, Tessa Coe-Brown 2:38.26 cbna 05/22/21
23 Carty, Erin Oyster River 2:38.92 CBNA 05/07/21
24 Perley, Grace Kennett 2:39.54 Kingswood 05/18/21
25 Machavarapu, Spandana Windham 2:39.58 Pinkerton 05/18/21
26 Lunati, Sophia Souhegan 2:40.38 BG Mini Meet at Souhegan 05/08/21
27 Sanchez, Ava Windham 2:40.83 Goffstown 04/30/21
28 Hastings, Isabella Lebanon 2:40.94 Stevens 05/10/21
29 Noni, Olivia Coe-Brown 2:41.24 Bow 04/30/21
30 Halloran, Abbey Milford 2:41.71 home meet 3 05/11/21
31 Metivier, Megan Plymouth Regional 2:41.84 Laconia 04/13/21
32 Sicard, Natalie Coe-Brown 2:43.34 ORHS 04/23/21
33 Guerrette, Sarah Bow 2:44.48 Kearsarge 05/14/21
34 Herrero, Emma Souhegan 2:44.77 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
35 Trost, Jelina Goffstown 2:45.80 Keene 05/11/21
36 Maine, Kelsey Plymouth Regional 2:46.10 Kennett 05/04/21
37 Bull, Allison Con-Val 2:47.69 @CV 04/13/21
38 Zahn, Susanna Bow 2:48.64 Bow Home Meet 05/06/21
39 Cornaro, Victoria Milford 2:49.28 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
40 Tschida, Jenna Goffstown 2:49.71 Pinkerton 05/18/21
41 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 2:50.94 Gilford 05/11/21
42 Sage, Marissa Milford 2:51.12 home meet 3 05/11/21
43 Raiano, Caroline Milford 2:51.54 Home meet 3 05/11/21
44 Duchesne, Abigail Pembroke 2:53.21 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
45 Duchesne, Elizabeth Pembroke 2:53.94 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
46 MacDonald, Alexandra Plymouth Regional 3:00.14 Newfound 05/15/21
47 Lesmerises, Quinn Pembroke 3:00.74 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
48 LaBour, Alexis Milford 3:01.54 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
49 Moyer, Ava Hollis/Brookline 3:05.25 Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
50 Bennett, Ashley Plymouth Regional 3:10.84 Laconia 05/18/21
51 Flynn, Corinna Plymouth Regional 3:12.70 Winnisquam 05/22/21
52 Boudreau, Madeline Hollis/Brookline 3:14.12 HBHS Meet 04/24/21
53 Rusnak, Nadia St. Thomas Aquinas 3:15.66  
54 Casale, Sabina Plymouth Regional 3:23.67 Kennett Home Meet #1 05/04/21
55 Cassarino, Lauren Plymouth Regional 3:31.34 Laconia 04/13/21
Boys 800m Run
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Fleischer, Owen Oyster River 1:57.02 MiniElite 5 05/14/21
2 Tkaczyk, Luke Coe-Brown 1:57.40 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
3 Seigne, Pierce Hanover 1:58.13 Hanover 05/21/21
4 Rai, Rohan Windham 1:58.88 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
5 Korthals, Caleb Milford 2:00.57 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
6 Cox, Aidan Coe-Brown 2:00.70 Coe-Brown 5/22 05/22/21
7 Killian , Michael Windham 2:01.14 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
8 Sylvester, Carter Coe-Brown 2:01.33 Coe Brown Home Meet 05/08/21
9 Neff, Ben Bow 2:01.72 Oyster River 05/14/21
10 Mackey, Wyatt Coe-Brown 2:02.20 cbna 05/22/21
11 Gonzalez, Trey Windham 2:03.15 Salem 04/24/21
12 Laborde, Luke Hollis/Brookline 2:04.12 4 Team Meet @ Souhegan 05/22/21
13 Dickinson, Nolan Souhegan 2:04.12 Souhegan 05/22/21
14 Jernigan, Chris Oyster River 2:05.35 OR 05/22/21
15 Swiesz, Keane Oyster River 2:05.82 MiniElite 5 05/14/21
16 Aricanli, Adem Bow 2:06.45 Kearsarge 05/14/21
17 Burgher, Ryan Hollis/Brookline 2:06.51 Souhegan 05/07/21
18 Anderson, Kariso Souhegan 2:06.86 @Souhegan Home Meet 05/22/21
19 Lemire, Eli John Stark 2:07.34 John Stark v Bow 05/22/21
20 Hogne, Lars Coe-Brown 2:08.30 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
21 Hagan, Henry Oyster River 2:08.35 Oyster River, PCA, Newmarket 05/22/21
22 Eddy, Michael Oyster River 2:08.79 Oyster River, PCA, Newmarket 05/22/21
23 Murphy, Justin Bow 2:08.88 Kearsarge 05/14/21
24 Dodenhoff, Ethan Merrimack Valley 2:09.78 MV Home Meet #2 05/15/21
25 Routhier, Lincoln Bow 2:09.99 Kearsarge 05/14/21
26 Bagnato, Taj Hanover 2:10.04 Fall Mtn 05/11/21
27 Carter , Logan Windham 2:10.13 Pinkerton 05/18/21
28 Labonte, Dillon Oyster River 2:10.19 Elite Mini #2 04/23/21
29 Flenniken, Cole Windham 2:10.44 Merrimack 04/27/21
30 Tkaczyk, Tyler Coe-Brown 2:10.81 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
31 Smith, Ben St. Thomas Aquinas 2:10.87 Winnacunnett 04/24/21
32 Harriman, Birhanu Lebanon 2:10.94 Newport 05/03/21
33 Clinch, Benjamin Coe-Brown 2:11.19 MiniElite5 OR 05/14/21
34 Stocker, Owen Sanborn Regional 2:11.64 SRHS 04/28/21
35 Kotula, August Con-Val 2:12.01 @ CVHS 04/28/21
36 Conrad , Jack Windham 2:12.28 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
37 Testerman, David Pembroke 2:12.30 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
38 Beard, Tyler Con-Val 2:12.74 @ Pelham 05/15/21
39 Sixon, Daniel Milford 2:13.07 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
40 Post, Ian Con-Val 2:13.45 CVHS 04/13/21
41 McFee, Ethan Souhegan 2:13.50 @Hollis-Brookline 05/13/21
42 Hall, Chase Goffstown 2:13.66 Pinkerton 05/18/21
43 Noorda, Jaren Souhegan 2:13.91 Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
44 Demas, Gavin Coe-Brown 2:14.17 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
45 Stine, Owen Souhegan 2:14.32 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
46 Arinello, Gabriel Kingswood 2:14.44 Kingswood 05/18/21
47 Weber, Wyatt Bow 2:15.14 Bow Home Meet 05/06/21
48 Carroll, Brady Windham 2:15.44 Pinkerton 05/18/21
49 Mihelich, Logan Coe-Brown 2:15.85 CBNA Home #3 05/15/21
50 Dalton, Nicholas Goffstown 2:15.92 Pinkerton 05/18/21
51 Violette, Logan Kennett 2:15.99 Kennett Home Meet #2 05/11/21
52 Pelletier, Michael Bow 2:16.27 Kearsarge 05/14/21
53 Morneau, Kylan Kennett 2:16.45 Kennett Home Meet #2 05/11/21
54 Arsenault, Casey Kingswood 2:16.73 Kennett Home Meet #1 05/04/21
55 Bernard, Connor Bow 2:17.04 Bow Home Meet 05/06/21
56 Finneron, Matthew Kingswood 2:17.71 Kennett Home Meet #1 05/04/21
57 Fogg, Landon Plymouth Regional 2:19.24 Newfound 5/15 05/15/21
58 Carey-Matthews, Marshall Merrimack Valley 2:19.76 MV #2 05/15/21
59 Fortunato, Caeleb Milford 2:20.98 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
60 Goyette, Hayden Pembroke 2:23.31 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
61 Dugas, Ben Pembroke 2:23.55 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
62 Betterly, Alden Bow 2:23.84 Bow 05/06/21
63 Dodenhoff, Elisha Merrimack Valley 2:24.11 MV#2 05/15/21
64 Dwyer, Jacob Hollis/Brookline 2:24.28 Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
65 Mixer-Bailey, C. Boone Kennett 2:24.34 Kennett Home Meet #2 05/11/21
66 Ciardelli-Zaryckyj, Troy Milford 2:24.45 home meet 3 05/11/21
67 Finnegan, Ayden Hollis/Brookline 2:25.93 Hollis Dual Meet 05/13/21
68 Mercier, Mark Merrimack Valley 2:34.84 Bow 05/06/21
69 Demers, Jake Pembroke 2:40.62 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
70 Berkeley, Isaiah Pembroke 2:42.76 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
71 Danger, William Milford 2:52.77 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
Girls 1,600m Run
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Cox, Addison Coe-Brown 4:55.89 MiniElite4 CBNA 05/04/21
2 Hughes, Abby Windham 5:14.18 Nashua North 05/15/21
3 Reynolds, Sophia Merrimack Valley 5:17.15 Mini Meet 05/07/21
4 Trudel, Chloe Souhegan 5:17.52 Souhegan 04/24/21
5 Lemay, Samantha Coe-Brown 5:26.98 MiniElite2 ORHS 04/23/21
6 Pattelena, Amy Hollis/Brookline 5:28.36 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
7 Svendsen, Stephanie Souhegan 5:29.70 Souhegan 04/24/21
8 Brochu, Maya Bow 5:31.04 Bow Home Meet 05/06/21
9 Burton, Amy Kennett 5:31.24 Kingswood 05/18/21
10 Roach, Riley Hanover 5:41.45 Hanover 05/21/21
11 Day, Carolyn Kingswood 5:44.24 Kingswood 05/18/21
12 Klinger, Katherine Windham 5:48.24 Dover 05/08/21
13 Brown, Tessa Oyster River 5:51.86 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
14 Lemay, Isabella Coe-Brown 5:55.78 Bow 04/30/21
15 Sanchez, Ava Windham 5:55.78 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
16 Yoder, Marlee Oyster River 5:57.36 OR 04/24/21
17 Zahn, Susanna Bow 5:57.6 Pembroke 04/24/21
18 Halloran, Abbey Milford 5:58.08 Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
19 Millette, Tessa Coe-Brown 5:59.35 MiniElite6CBNA 05/21/21
20 Bull, Allison Con-Val 6:00.47 @CV 04/13/21
21 Sicard, Natalie Coe-Brown 6:06.34 Bow 04/30/21
22 Bell, Morgan St. Thomas Aquinas 6:08.21 Pelham 05/07/21
23 Sage, Marissa Milford 6:10.12 home meet 3 05/11/21
24 Larson, Kendall Con-Val 6:10.64 @ Sanborn 04/24/21
25 Glew, Molly Plymouth Regional 6:12.34 Laconia 04/13/21
26 Cornaro, Victoria Milford 6:16.46 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
27 Kimball, Samantha Merrimack Valley 6:19.64 Bow 05/05/21
28 Brochu, Delia Bow 6:24.09 Kearsarge 05/14/21
29 Duchesne, Elizabeth Pembroke 6:26.44 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
30 Moyer, Ava Hollis/Brookline 6:36.10 Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
31 Tschida, Jenna Goffstown 6:46.26 Keene 05/11/21
32 LaBour, Alexis Milford 6:47.96 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
33 Lesmerises, Quinn Pembroke 6:53.09 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
34 Flynn, Corinna Plymouth Regional 7:10.74 Laconia 05/18/21
35 Furbish, Ruby Plymouth Regional 7:46.94 Winnisquam 05/22/21
Boys 1,600m Run
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Tkaczyk, Luke Coe-Brown 4:15.73 MiniElite6CBNA 05/21/21
2 Rai, Rohan Windham 4:18.63 Nashua North 05/15/21
3 Cox, Aidan Coe-Brown 4:18.67 MiniElite6CBNA 05/21/21
4 Obrien, Andy Oyster River 4:18.72 MiniElite6 05/21/21
5 Killian , Michael Windham 4:22.24 Nashua North 05/15/21
6 Fleischer, Owen Oyster River 4:26.84 Mini Elite #2 @ Oyster River 04/23/21
7 Sylvester, Carter Coe-Brown 4:27.71 MiniElite6CBNA 05/21/21
8 Korthals, Caleb Milford 4:28.7 Nashua Invitational adjusted mile 05/15/21
9 Gonzalez, Trey Windham 4:31.87 Merrimack select meet 04/27/21
10 Harriman, Birhanu Lebanon 4:34.64 Stevens 05/10/21
11 Hogne, Lars Coe-Brown 4:40.25 MiniElite4 CBNA 05/07/21
12 Neff, Ben Bow 4:40.37 Pembroke 04/24/21
13 Carter , Logan Windham 4:41.43 Nashua North 05/15/21
14 Seigne, Pierce Hanover 4:43.34 Hanover 04/13/21
15 Tkaczyk, Tyler Coe-Brown 4:44.14 MiniElite6CBNA 05/21/21
16 Post, Ian Con-Val 4:44.48 @CV 05/19/21
17 Mihelich, Logan Coe-Brown 4:45.95 Coe Brown Home Meet 05/08/21
18 Noorda, Jaren Souhegan 4:47.35 Souhegan 05/22/21
19 Sixon, Daniel Milford 4:48.27 Nashua Invitational adjusted mile 05/15/21
20 Beard, Tyler Con-Val 4:49.16 @ CV 05/19/21
21 Wolfe, Thomas Lebanon 4:50.24 Fall Mountain 04/12/21
22 Dodenhoff, Ethan Merrimack Valley 4:50.74  
23 Kotula, August Con-Val 4:51.75 @CVHS 04/28/21
24 Frost, Daniel Hanover 4:53.15 Souhegan 04/24/21
25 Aricanli, Adem Bow 4:53.67 Pembroke 04/24/21
26 Carroll, Brady Windham 4:55.25 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
27 Eddy, Michael Oyster River 4:55.60 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
28 Labonte, Dillon Oyster River 4:55.63 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
29 McFee, Ethan Souhegan 4:55.87  
30 Bagnato, Taj Hanover 4:57.32 West and Hanover at Souhegan 04/24/21
31 Hagan, Henry Oyster River 4:58.00 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
32 Clinch, Benjamin Coe-Brown 4:58.76 CBNA Home #3 05/15/21
33 Jernigan, Chris Oyster River 4:59.97 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
34 Goddard, Josh Souhegan 5:00.49 Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
35 Swiesz, Keane Oyster River 5:00.60 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
36 Dalton, Nicholas Goffstown 5:01.84 Manchester Central 05/04/21
37 Jacobs, Matthew Kingswood 5:03.24 Kingswood 05/18/21
38 Stanard, Mark Kingswood 5:04.24 Kingswood 05/18/21
39 Hall, Chase Goffstown 5:06.12 Pinkerton 05/18/21
40 Fleischer, Theo Oyster River 5:09.13 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
41 Arinello, Louis Kingswood 5:12.49 Kennett 05/04/21
42 Finnegan, Ayden Hollis/Brookline 5:17.19 4 Team Meet @ Souhegan 05/22/21
43 Biche, Ben Kennett 5:17.24 Kingswood 05/18/21
44 Dwyer, Jacob Hollis/Brookline 5:17.42 4 Team Meet @ Souhegan 05/22/21
45 Fortunato, Caeleb Milford 5:20.04 home meet 05/08/21
46 Dugas, Ben Pembroke 5:28.52 John Stark 05/08/21
47 Bauer, Michael Hollis/Brookline 5:33.14 4 Team Meet @ Souhegan 05/22/21
48 Goyette, Hayden Pembroke 5:35.84 KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
49 Berkeley, Isaiah Pembroke 5:38.91 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
50 Demers, Jake Pembroke 5:47.58 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
51 Danger, William Milford 6:14.03 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
Girls 3,200m Run
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Cox, Addison Coe-Brown 10:30.23 Coe-Brown Home Meet 04/24/21
2 Trudel, Chloe Souhegan 11:26.76 Souhegan  
3 Reynolds, Sophia Merrimack Valley 11:30.8 CBNA 04/24/21
4 Brochu, Maya Bow 11:34.89 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
5 Svendsen, Stephanie Souhegan 11:44.00 Mini Meet @ Souhegan 05/08/21
6 Hughes, Abby Windham 11:47.54 Dover 05/08/21
7 Roach, Riley Hanover 11:47.65 Fall Mtn 05/11/21
8 Burton, Amy Kennett 11:57.98 Kennett Home Meet #1 05/04/21
9 Yoder, Marlee Oyster River 12:34.85 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
10 Millette, Tessa Coe-Brown 12:47.10 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
11 Zahn, Susanna Bow 12:52.69 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
12 Hastings, Isabella Lebanon 12:56.84 Stevens 05/10/21
13 Day, Carolyn Kingswood 12:59.24 PMHS Meet 05/11/21
14 Bell, Morgan St. Thomas Aquinas 13:09.63 Elite #5, Oyster River 05/14/21
15 Bull, Allison Con-Val 13:22.72 @CV 05/19/21
16 Chinn, Zoe Lebanon 13:29.84 Stevens 05/10/21
17 Duchesne, Abigail Pembroke 13:32.21 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
18 Duchesne, Elizabeth Pembroke 13:36.71 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
19 Cornaro, Victoria Milford 13:43.74 home meet 2 05/08/21
20 Raiano, Caroline Milford 13:45.54 home meet 2 05/08/21
21 Larson, Kendall Con-Val 13:50.47 @CV 05/19/21
22 Larson, Emma Coe-Brown 13:54.14 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
23 Glew, Molly Plymouth Regional 13:59.14 Laconia 05/18/21
24 Dellavella, Molly Kennett 14:00.42 Kennett Home Meet #1 05/04/21
25 Brochu, Delia Bow 14:28.24 Bow Home Meet 04/30/21
26 Moyer, Ava Hollis/Brookline 15:18.40 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
27 Tschida, Jenna Goffstown 15:25.13 Goffstown, Manchester Memorial 04/23/21
28 Furbish, Ruby Plymouth Regional 15:50.27 Kennett Home Meet #1 05/04/21
Boys 3,200m Run
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Tkaczyk, Luke Coe-Brown 9:16.92 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
2 Sylvester, Carter Coe-Brown 9:17.25 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
3 Rai, Rohan Windham 9:18.65 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
4 Obrien, Andy Oyster River 9:20.82 MiniElite 5 05/14/21
5 Cox, Aidan Coe-Brown 9:30.05 MiniElite3 05/01/21
6 Hogne, Lars Coe-Brown 9:49.42 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
7 Korthals, Caleb Milford 9:55.34 home meet 22 05/04/21
8 Tkaczyk, Tyler Coe-Brown 10:00.54 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
9 Carter , Logan Windham 10:10.00 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
10 Mihelich, Logan Coe-Brown 10:16.35 Coe-Brown Home Meet 04/24/21
11 Wolfe, Thomas Lebanon 10:18.74 Newport 05/03/21
12 Dodenhoff, Ethan Merrimack Valley 10:24.77 OR Elite 05/14/21
13 Frost, Daniel Hanover 10:28.09 Hanover 05/04/21
14 McFee, Ethan Souhegan 10:28.73 Mini Meet @ Souhegan 05/08/21
15 Post, Ian Con-Val 10:33.39 CVHS 04/28/21
16 Noorda, Jaren Souhegan 10:42.04 Mini Meet @ Souhegan 05/08/21
17 Goddard, Josh Souhegan 10:57.87 Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
18 Thomas, Jacob Sanborn Regional 11:07.07 Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
19 Sanchez, Braden Windham 11:11.85 Salem 04/24/21
20 Dalton, Nicholas Goffstown 11:25.14 Keene vs Goffstown 05/11/21
21 Miller, Owen Bow 11:25.38 Kearsarge 05/14/21
22 Gallagher, Ty Goffstown 11:31.49 Pinkerton 05/18/21
23 Dugas, Ben Pembroke 11:42.9 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
24 Fortunato, Caeleb Milford 11:52.31 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
25 Gagnon, Alexander Goffstown 11:57.34 Central 05/04/21
26 Berkeley, Isaiah Pembroke 12:38.34 KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
27 Goyette, Hayden Pembroke 12:43.37 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
Relay G 800m - used for 4x800 relay alternative
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Cox, Addison Coe-Brown 2:18.66 CBNA2 05/08/21
2 Hughes, Abby Windham 2:20.05 Portsmouth 05/12/21
3 Trudel, Chloe Souhegan 2:25.36 Souhegan Home Meet 05/22/21
4 Burton, Amy Kennett 2:26.32 Kennett 05/11/21
5 Lemay, Samantha Coe-Brown 2:28.48 MiniEilte#3 Portsmouth 05/01/21
6 Burrus, Kate St. Thomas Aquinas 2:29.21 Elite #5, Oyster River 05/14/21
7 Lemay, Isabella Coe-Brown 2:30.28 MiniElite#3 Portsmouth 05/01/21
8 Howard, Cadence Coe-Brown 2:34.57 CBNA3 05/15/21
9 Brochu, Maya Bow 2:35.34 Bow Home Meet 05/06/21
10 Svendsen, Stephanie Souhegan 2:35.52 @Con-Val 04/28/21
11 Abrams, Shannon Kennett 2:36.4 Kennett 05/11/21
12 Klinger, Katherine Windham 2:36.74 Pinkerton 05/18/21
13 Hynes, Katherine Windham 2:37.77 Pinkerton 05/18/21
14 Perley, Grace Kennett 2:39.54 Kingswood 05/18/21
15 Machavarapu, Spandana Windham 2:39.58 Pinkerton 05/18/21
16 Lunati, Sophia Souhegan 2:40.38 Mini Meet At Souhegan 05/08/21
17 Hastings, Isabella Lebanon 2:40.94 Stevens 05/10/21
18 Guerrette, Sarah Bow 2:44.74 Bow Home Meet 05/06/21
19 Herrero, Emma Souhegan 2:44.77 Souhegan 05/22/21
20 Trost, Jelina Goffstown 2:45.80 Keene 05/11/21
21 Bell, Morgan St. Thomas Aquinas 2:46.06 Pelham 05/15/21
22 Demidova, Alena Lebanon 2:47.34 Newport 05/03/21
23 Glover, Madeleine Souhegan 2:47.83 Souhegan Home Meet 04/24/21
24 Pearson, Ayla Lebanon 2:47.84 Hanover 05/21/21
25 Zahn, Susanna Bow 2:48.64 Bow Home Meet 05/06/21
26 Tschida, Jenna Goffstown 2:49.71 Pinkerton 05/18/21
27 Verran, Autumn Kennett 2:51.86 Kingswood 05/18/21
28 Gessner, Ella Lebanon 2:52.34 Stevens 05/10/21
29 Dellavella, Molly Kennett 2:53.75 Kennett 05/11/21
30 Brochu, Delia Bow 2:54.73 Kearsarge 05/14/21
31 Wright, Emily St. Thomas Aquinas 2:55.71 Pelham 05/15/21
32 Albertelli, Kate St. Thomas Aquinas 3:01.33 Pelham 05/15/21
33 Finke, Madeline Goffstown 3:12.44 Central 05/04/21
34 Brown, Emily Goffstown 3:32.74 Central 05/04/21
Relay B 800m - used for 4x800 relay alternative
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Tkaczyk, Luke Coe-Brown 1:57.40 CBNA3 05/15/21
2 Rai, Rohan Windham 1:58.88 Portsmouth 05/12/21
3 Killian , Michael Windham 2:01.14 Portsmouth 05/12/21
4 Sylvester, Carter Coe-Brown 2:01.33 CBNA2 05/05/21
5 Neff, Ben Bow 2:01.72 Oyster River 05/14/21
6 Mackey, Wyatt Coe-Brown 2:02.20 CBNA #4 05/22/21
7 Gonzalez, Trey Windham 2:03.15 Salem 04/24/21
8 Dickinson, Nolan Souhegan 2:04.12 Souhegan 05/22/21
9 Aricanli, Adem Bow 2:06.45 Kearsarge 05/14/21
10 Anderson, Kariso Souhegan 2:06.86 Souhegan 05/22/21
11 Hogne, Lars Coe-Brown 2:08.30 CBNA3 05/15/21
12 Murphy, Justin Bow 2:08.88 Kearsarge 05/14/21
13 Dodenhoff, Ethan Merrimack Valley 2:09.78 MV#2 05/15/21
14 Routhier, Lincoln Bow 2:09.99 Kearsarge 05/14/21
15 Carter , Logan Windham 2:10.13 Pinkerton 05/18/21
16 Harriman, Birhanu Lebanon 2:10.94 Newport 05/03/21
17 Kotula, August Con-Val 2:12.01 @CV 04/28/21
18 Beard, Tyler Con-Val 2:12.74 @ Pelham 05/15/21
19 Post, Ian Con-Val 2:13.45 @CV 04/28/21
20 McFee, Ethan Souhegan 2:13.50 @Hollis-Brookline 05/13/21
21 Hall, Chase Goffstown 2:13.66 Pinkerton 05/18/21
22 Noorda, Jaren Souhegan 2:13.91 @Hollis-Brookline 05/13/21
23 Morneau, Kylan Kennett 2:14.86 Kingswood 05/18/21
24 Dalton, Nicholas Goffstown 2:15.92 Pinkerton 05/18/21
25 Violette, Logan Kennett 2:15.99 Kennett 05/11/21
26 Sanchez, Logan Lebanon 2:18.04 Stevens 05/10/21
27 Williams, Trip Pelham 2:18.80 Souhegan 05/22/21
28 Carey-Matthews, Marshall Merrimack Valley 2:19.76 MV#2 05/15/21
29 Jones, Carson Lebanon 2:21.14 Stevens 04/19/21
30 Kenney, Brandon Pelham 2:21.14 Pelham 05/15/21
31 Sennett, Thomas Con-Val 2:21.20 @CV 05/19/21
32 Wolfe, Thomas Lebanon 2:21.54 Stevens 05/10/21
33 Dodenhoff, Elisha Merrimack Valley 2:24.11 MV#2 05/15/21
34 Mixer-Bailey, C. Boone Kennett 2:24.34 Kennett 05/11/21
35 Cote, Logan Goffstown 2:24.62 Pinkerton 05/18/21
36 Bowlan, Nathan Pelham 2:26.34 Pelham 05/07/21
37 Biche, Ben Kennett 2:26.86 Kennett 05/11/21
38 Hillman, Garett Goffstown 2:29.24 Concord 04/20/21
39 Pawlowicz, Kenny Pelham 2:30.27 Souhegan 05/22/21
40 Mercier, Mark Merrimack Valley 2:34.84 Bow 05/08/21
Girls 100m Hurdles
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Cousins, Charlotte Oyster River 15.82 CB mini 6 05/21/21
2 Stasko, Ella Oyster River 16.20 CB mini 6 05/21/21
3 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 16.34 Winnisquam 05/22/21
4 Sicard, Natalie Coe-Brown 17.64 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
5 Trummel, Olivia Hanover 17.72 Stevens (Claremont) Home Meet 04/26/21
6 Noni, Olivia Coe-Brown 17.77 MiniElite4 CBNA 05/07/21
7 Wall, Zoie Pembroke 17.82 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
8 Cawthron, Jackelyn Pelham 17.94 Pelham 05/07/21
9 Ballard, Phoebe Lebanon 18.04 Fall Mountain 04/27/21
10 LaChapelle, Kaylen Sanborn Regional 18.10 Mini Elite #2 @ Oyster River 04/23/21
11 Keyes, Molly Pembroke 18.26 Coe-Brown Mini #6 05/21/21
12 HabertJaques, Samantha Kennett 18.36 Kennett 05/11/21
13 Flynn, Anelie Plymouth Regional 18.64 Newfound 05/15/21
14 Daniels, Ella Oyster River 18.78 Mini Meet 2 04/23/21
15 Parker, Tessa Windham 18.84 Dover 05/08/21
16 Berthold, Amelia Hanover 18.94 Hanover 05/04/21
17 Kulick, Jennifer Goffstown 19.04 Keene 05/11/21
18 Crear, Chloe Pelham 19.24 Pelham 05/15/21
19 O'Loughlin, Lily Windham 19.38 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
20 MacPhee, Lauren Kingswood 19.43 PMHS 05/11/21
21 Soares, Emma Sanborn Regional 19.52  
22 Robinson, Abigail Souhegan 19.54 Souhegan 04/24/21
23 Cyr, Madelyn John Stark 19.54 John Stark vs Pembroke 05/08/21
24 Thomas-Guerzon, Treic Pembroke 19.57 Coe-Brown 05/15/21
25 Mason, Sierra Bow 19.64 Bow Home Meet 05/06/21
26 Ballou, Claire Hollis/Brookline 19.70 Hollis Dual Meet 05/13/21
27 Bowes, Maggie Pembroke 20.07 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
28 MacGrath, Leslie Milford 20.25 Home meet 3 05/11/21
29 Gates, Abby Pelham 20.37 Souhegan 05/22/21
30 Wojtkowski, Abby Coe-Brown 20.58 CBNA Home #3 05/15/21
31 Collard, Amelia Hollis/Brookline 20.73 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
32 Vogel, Olivia Milford 20.76 At ConVal 04/13/21
33 St-George, Alina Milford 20.96 CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
34 Hurley, Joslynn Pembroke 21.04 Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
35 Buckland, Brianna Hollis/Brookline 21.32 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
36 Bisson, Lia Plymouth Regional 21.34 Newfound 05/15/21
37 Girouard, Ainsley Plymouth Regional 22.04 Newfound 05/15/21
38 Miller, Scarlett Pembroke 22.04 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
39 DesRosiers, Autumn Pembroke 22.16 Coe-Brown 05/15/21
40 Davis, Henna Plymouth Regional 22.56 Kennett 05/04/21
41 Ellsworth, Reagan Pembroke 22.64 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
42 Giordano, Keely Milford 24.28 Milford host Campbell duel meet 04/24/21
Boys 110m Hurdles
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Bomba, Jackson Windham 15.22 Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
2 Dupuis, James Pembroke 15.86 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
3 Leek, Treven Sanborn Regional 16.64 SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
4 Ahern, Cole Plymouth Regional 16.83 Winnisquam 5/22 05/22/21
5 Addonizio, Alex Milford 16.92 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
6 Lacy, Derek Hanover 17.46 Hanover 05/21/21
7 Sasso, Will Goffstown 17.81 Keene 05/11/21
8 D'Amour, Brandon Pelham 18.20 Souhegan 05/22/21
9 Lamontagne, Nicholas Lebanon 18.62 Hanover 05/21/21
10 Bellahrossi, Ryan Pelham 18.94 Pelham 05/15/21
11 Leppanen, Justin Windham 19.10 Nashua North 05/15/21
12 Lupinacci, Max Coe-Brown 20.05 CBNA2 05/08/21
13 Cotter, Zachary Souhegan 20.20 Souhegan 04/14/21
14 Kean, Cameron Kingswood 20.61 PMHS 05/11/21
15 Carey, Shane Coe-Brown 20.62 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
16 Sloan, Nick Milford 20.71 Milford hosts Sanborn 05/11/21
17 Bessette, Micah Oyster River 20.71 OR 05/22/21
18 Ibarra, Sebastian Pelham 21.24 Souhegan 05/22/21
19 Rheaume, Josh Bow 22.05 Kearsarge 05/14/21
20 McCammack, Marcus Hollis/Brookline 23.47 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
Girls 300m Hurdles
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Stasko, Ella Oyster River 48.12 OR 05/22/21
2 Noni, Olivia Coe-Brown 50.35 MiniElite3 05/01/21
3 Butcher, Kate Oyster River 51.23 Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
4 Reynolds, Sophia Merrimack Valley 51.33 MV Home Meet #2 05/15/21
5 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 51.54 Laconia 05/18/21
6 Wall, Zoie Pembroke 52.01 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
7 Sicard, Natalie Coe-Brown 52.24 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
8 HabertJaques, Samantha Kennett 52.41 Kennett 05/04/21
9 Crear, Chloe Pelham 52.54 Pelham 05/15/21
10 Ballou, Claire Hollis/Brookline 52.98 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
11 Trummel, Olivia Hanover 53.07 Fall mtn 05/11/21
12 Chinn, Zoe Lebanon 53.88 Hanover 05/21/21
13 Berthold, Amelia Hanover 54.04 Hanover 05/21/21
14 Sawyer, Sarah Milford 54.47 Home meet 3 05/11/21
15 Korbet, Izabel John Stark 54.47 Bow vs. John Stark 05/22/21
16 Kulick, Jennifer Goffstown 54.78 Pinkerton 05/18/21
17 Keyes, Molly Pembroke 54.94 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
18 Wojtkowski, Abby Coe-Brown 56.09 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
19 Ballard, Phoebe Lebanon 56.34 Stevens 04/19/21
20 Mason, Sierra Bow 57.76 Pembroke 04/24/21
21 Taylor, Erin Souhegan 57.86 Souhegan 04/14/21
22 O'Loughlin, Lily Windham 58.71 Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
23 Joseph, Mya Manchester West 58.85 Milford 05/08/21
24 DesRosiers, Autumn Pembroke 58.97 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
25 Towne, Rachel Bow 1:00.01 Kearsarge 05/14/21
26 Schackford, Cathrine Kennett 1:00.09 Kennett 05/11/21
27 Flynn, Anelie Plymouth Regional 1:01.16 Winnisquam 05/22/21
28 Ellsworth, Reagan Pembroke 1:03.34 Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
29 Miller, Scarlett Pembroke 1:04.97 Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
30 Bennett, Ashley Plymouth Regional 1:09.23 Kennett 05/04/21
31 Casale, Sabina Plymouth Regional 1:10.54 Laconia 04/13/21
Boys 300m Hurdles
  Name Team Entry Time Meet Date
1 Bomba, Jackson Windham 41.34 Nashua North 05/15/21
2 Leek, Treven Sanborn Regional 42.74 SRHS #3 05/18/21
3 Ash, Brady Sanborn Regional 42.94 SRHS #3 05/18/21
4 Cerami, Quinn Windham 43.16 Windham at Goffstown 2021 04/30/21
5 Lacy, Derek Hanover 43.41 Hanover 05/21/21
6 Bellahrossi, Ryan Pelham 43.61 Souhegan 05/22/21
7 Labonte, Dillon Oyster River 44.73  
8 D'Amour, Brandon Pelham 45.81 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
9 Ntoro, Henry Windham 46.04 Dover 05/08/21
10 Carey, Shane Coe-Brown 46.25 Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
11 Larson, Anders Coe-Brown 46.41 Coe Brown Home Meet 05/08/21
12 Wallace, Tyler Merrimack Valley 46.49 MV#2 05/15/21
13 Sasso, Will Goffstown 47.40 Pinkerton 05/18/21
14 Addonizio, Alex Milford 47.85 home meet 3 05/11/21
15 McCluskey, Tyler Kennett 49.34 Kingswood 05/18/21
16 Souther, Jackson John Stark 49.66 MV Home Meet #2 05/15/21
17 McCammack, Marcus Hollis/Brookline 50.11 Hollis Dual Meet 05/13/21
18 Scott, Nolan John Stark 50.74 Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
19 Jones, Carson Lebanon 51.23 Hanover 05/21/21
20 Post, James Con-Val 53.02 @ ConVal 04/28/21
21 Ibarra, Sebastian Pelham 53.07 Souhegan 05/22/21
22 Svensen, Daniel Souhegan 55.19 Souhegan 04/24/21
23 Giordano, Nicholas Milford 58.46 home meet 3 05/11/21
Girls 4 x 100m Relay
  Team Relay Letter Entry Time Meet Date
1 Milford A 51.13 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
2 Pelham A 51.57 Souhegan 05/22/21
3 Coe-Brown A 52.01 MiniElite6CBNA 05/21/21
4 Plymouth Regional A 52.08 Winnisquam 05/22/21
5 Hanover A 52.38 Hanover 05/21/21
6 Oyster River A 52.44 ORHS 05/08/21
7 Windham A 52.69 Pinkerton 05/18/21
8 Kingswood A 53.54 Kingswood 05/18/21
9 Lebanon A 53.73 Hanover 05/21/21
10 Souhegan A 54.28 @HB 05/13/21
11 John Stark A 54.37 John Stark v Bow 05/22/21
12 Kennett A 54.49 Kennett 05/04/21
13 St. Thomas Aquinas A 54.93 Pelham 05/15/21
14 Bow A 55.54 Bow Home Meet 04/30/21
15 Pembroke A 55.72 Pembroke Home Meet 05/22/21
16 Goffstown A 55.84 Concord 04/20/21
17 Hollis/Brookline A 57.34 4 Team Meet @ Souhegan 05/22/21
18 Merrimack Valley A 58.48 CBNA 04/24/21
19 Sanborn Regional A 58.61 Campbell 05/21/21
Boys 4 x 100m Relay
  Team Relay Letter Entry Time Meet Date
1 Windham A 43.27 Portsmouth 05/12/21
2 Milford A 44.37 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
3 Hanover A 45.02 Claremont - Last Chance Running Events 05/19/21
4 Coe-Brown A 45.14 MiniElite6CBNA 05/21/21
5 Goffstown A 45.54 Pinkerton 05/18/21
6 Lebanon A 45.93 Hanover 05/21/21
7 Oyster River A 46.11 CB mini 6 05/21/21
8 Souhegan A 46.29  
9 Sanborn Regional A 46.47 Milford 05/11/21
10 Pembroke A 46.80 Pembroke Home Meet 05/22/21
11 Pelham A 46.98 Souhegan 05/22/21
12 Kingswood A 47.74  
13 Merrimack Valley A 47.78 MV#2 05/15/21
14 Kennett A 47.84 Kingswood 05/18/21
15 Manchester West A 47.87 Souhegan 04/24/21
16 Bow A 48.54 Pembroke 04/24/21
17 Hollis/Brookline A 49.39 Hollis Dual Meet 05/13/21
18 John Stark A 49.58 MV 05/15/21
19 Con-Val A 49.86 @ CVHS 05/19/21
20 Plymouth Regional A 50.74 Gilford 5/11/21 05/11/21
Girls 4 x 400m Relay
  Team Relay Letter Entry Time Meet Date
1 Kingswood A 4:15.74 Kingswood 05/18/21
2 Oyster River A 4:19.61 ORHS mini 5 05/14/21
3 Coe-Brown A 4:21.08 cbna 05/22/21
4 Hanover A 4:22.24 Stevens 05/19/21
5 Windham A 4:22.65 Pinkerton 05/18/21
6 Milford A 4:27.09 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
7 Kennett A 4:27.84 Kingswood 05/18/21
8 Souhegan A 4:28.49 Souhegan 05/22/21
9 Sanborn Regional A 4:34.61 Campbell 05/21/21
10 Hollis/Brookline A 4:37.28 Holis Dual Meet 05/13/21
11 Lebanon A 4:40.24 Fall Mountain 04/27/21
12 Goffstown A 4:41.20 Keene vs Goffstown 05/11/21
13 St. Thomas Aquinas A 4:46.56 Pelham 05/15/21
14 Plymouth Regional A 4:48.46 Kennett Home Meet #1 05/04/21
15 John Stark A 4:48.92 John Stark vs Pembroke 05/20/21
16 Pembroke A 4:59.46 John Stark 05/08/21
17 Merrimack Valley A 5:17.08 MVHS 04/28/21
Boys 4 x 400m Relay
  Team Relay Letter Entry Time Meet Date
1 Coe-Brown A 3:31.91 MiniElite5 OR 05/14/21
2 Windham A 3:35.14 Merrimack 04/27/21
3 Milford A 3:39.40 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
4 Hanover A 3:40.74 Stevens 04/26/21
5 Oyster River A 3:42.02 Mini Elite 5 05/14/21
6 Pelham A 3:44.13 Souhegan 05/22/21
7 Hollis/Brookline A 3:44.29 Hollis Dual Meet 05/13/21
8 Pembroke A 3:44.31 Pembroke Home Meet 05/22/21
9 Souhegan A 3:44.41 @Hollis-Brookline 05/13/21
10 Sanborn Regional A 3:44.96 OR Mini#5 05/14/21
11 Kennett A 3:46.54 Kingswood 05/18/21
12 Kingswood A 3:46.72 Kennett Home Meet #1 05/04/21
13 Bow A 3:47.23 Pembroke 04/24/21
14 Goffstown A 3:55.49 Pinkerton 05/18/21
15 John Stark A 3:56.01 MV 05/15/21
16 Merrimack Valley A 3:58 CBNA 04/24/21
17 Con-Val A 3:58.89 @ CVHS 04/13/21
Girls 4 x 800m Relay
  Team Relay Letter Entry Time Meet Date
1 Coe-Brown A 10:03.86 MiniElite6CBNA 05/21/21
2 Oyster River A 10:27.21 MiniElite6 05/21/21
3 Milford A 11:13.85 Cumulation to date 05/22/21
Boys 4 x 800m Relay
  Team Relay Letter Entry Time Meet Date
1 Coe-Brown A 8:15.47 MiniElite6CBNA 05/21/21
2 Oyster River A 8:20.58 MiniElite6 05/21/21
3 Kingswood A 9:11.94 PMHS Meet 05/11/21
4 Pembroke A 9:41.42 Coe_Brown Mini #6 05/21/21
5 Milford A 9:56.36 Nashua Invitational 05/15/21
Girls High Jump
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 MacGrath, Leslie Milford 5'  7" Home meet 3 05/11/21
2 Kleber, Emma Hanover 5'  0" Newport 04/19/21
3 LaChapelle, Kaylen Sanborn Regional 5'  0" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
4 Ahern, Julia Plymouth Regional 5'  0" Winnisquam 05/22/21
5 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 4'  10" Laconia 04/13/21
6 Merrifield, Kayley Plymouth Regional 4'  10" Laconia 04/13/21
7 Sicard, Natalie Coe-Brown 4'  10" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
8 Hastings, Isabella Lebanon 4'  9" Stevens 05/10/21
9 Annis, Penelope Goffstown 4'  8" Memorial 04/23/21
10 Tarsa, Juliette Bow 4'  8" KRHS Meet Bow, Hopkinton and WMRHS 05/14/21
11 Berthold, Amelia Hanover 4'  8" Stevens (Claremont) Home Meet 04/26/21
12 HabertJaques, Samantha Kennett 4'  8" Kennett Home Meet #2 05/11/21
13 Flynn, Anelie Plymouth Regional 4'  8" Winnisquam 05/22/21
14 Buzzell, Olivia Coe-Brown 4'  7" Coe-Brown 5/22 05/22/21
15 Primmer, Ashereka Souhegan 4'  6" Souhegan 04/14/21
16 Demidova, Alena Lebanon 4'  6" Newport 05/03/21
17 Kesler, Grace Oyster River 4'  6" Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
18 Lee, Makena Coe-Brown 4'  6" CBNA Home #3 05/15/21
19 McFee, Maddy Souhegan 4'  6" at Hollis/Brookline 05/13/21
20 Stuopis, Katerina Souhegan 4'  6" Souhegan 04/24/21
21 Bagnato, Mia Hanover 4'  6" Fall Mtn 05/18/21
22 Curtis, Lilly Pembroke 4'  4" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
23 Robbins, Elise Con-Val 4'  4" @CV 05/19/21
24 Girouard, Ainsley Plymouth Regional 4'  0" Kennett Home Meet #1 05/04/21
25 Yee, Carolyn Plymouth Regional 4'  0" Newfound 05/15/21
Boys High Jump
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Lussier, Max Sanborn Regional 6'  2" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
2 Solberg, Ian Hanover 6'  1" Newport 04/19/21
3 Larson, Anders Coe-Brown 5'  11" MiniElite5 OR 05/14/21
4 Hamele, Dawson Souhegan 5'  10"  
5 Laborde, Luke Hollis/Brookline 5'  9" HBHS Meet 04/24/21
6 Dorhety, Daniel Oyster River 5'  9" Mini Elite 5 05/14/21
7 Ahern, Cole Plymouth Regional 5'  8" Winnisquam 5/22 05/22/21
8 Lacy, Derek Hanover 5'  8" Fall Mtn 05/18/21
9 DeNitto, Emerson Kingswood 5'  8" Kingswood Meet #2 05/18/21
10 Sloan, Nick Milford 5'  8" Milford hosts Sanborn 05/11/21
11 Corriveau, Matthew Coe-Brown 5'  8" CBNA Home #3 05/15/21
12 Conrad , Jack Windham 5'  7" Dover 05/08/21
13 St. Jean, Tyler Sanborn Regional 5'  7" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
14 Harrigan, Myles Kennett 5'  6" Kennett Home Meet #1 05/04/21
15 Ames, Tanner Lebanon 5'  6" Stevens 04/19/21
16 Harrigan, Nash Kennett 5'  6" Kennett Home Meet #1 05/04/21
17 Addonizio, Alex Milford 5'  6" Milford hosts Sanborn 05/11/21
18 Dorrow, Ty Oyster River 5'  6" Oyster River, Spaulding, Newmarket 04/24/21
19 Steckbeck, Jackson Souhegan 5'  6" Souhegan 04/24/21
20 Stich, Jurgen Bow 5'  6" Kearsarge 05/14/21
21 Montgomery, Logan John Stark 5'  6" MV Home Meet #2 05/15/21
22 Burgher, Ryan Hollis/Brookline 5'  6" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
23 Currier, Gavin Pembroke 5'  6" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
24 Gazaway, Dylan Bow 5'  4" Pembroke 04/24/21
25 Detrio, Nick Bow 5'  4" Pembroke 04/24/21
26 Bellahrossi, Ryan Pelham 5'  4" Hollis Brookline 04/24/21
27 Dickinson, Nolan Souhegan 5'  4" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
28 Dilullo, Nik Pembroke 5'  2" Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
29 Ciardelli-Zaryckyj, Troy Milford 4'  10" Milford host Campbell duel meet 04/24/21
Girls Pole Vault
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Vogel, Olivia Milford 9'  0" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
2 Buzzell, Olivia Coe-Brown 8'  7" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
3 Lunati, Sophia Souhegan 7'  9" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
4 Malloy, Josephine Coe-Brown 7'  7" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
5 Pare, Nathalie Oyster River 7'  7" CB mini 6 05/21/21
6 Davis, Kaleigh Pelham 7'  6" Pelham 05/07/21
7 Halloran, Abbey Milford 7'  3" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
8 Peters, Colleen Pelham 7'  3" Souhegan 05/22/21
9 Sanchez, Ava Windham 7'  1" Pinkerton 05/18/21
10 Lee, Makena Coe-Brown 7'  0" CBNA Home #3 05/15/21
11 Berthold, Amelia Hanover 7'  0" Fall Mtn 05/11/21
12 Colcord, Luce Sanborn Regional 7'  0" Milford hosts Sanborn 05/11/21
13 LaChapelle, Kaylen Sanborn Regional 7'  0" Milford hosts Sanborn 05/11/21
14 Nicolosi, Reese Pelham 6'  9" Pelham 05/15/21
15 Robito, Madi Pelham 6'  9" Pelham 05/15/21
16 Gates, Abby Pelham 6'  9" Pelham 05/15/21
17 Primmer, Ashereka Souhegan 6'  9" Souhegan 05/22/21
18 Deziel, Johannah Oyster River 6'  7" Oyster River, PCA, Newmarket 05/22/21
19 Goddard, Jenny Souhegan 6'  6" Con-Val 04/28/21
20 Havrda, Casey Hanover 6'  6" 2021-05-04 Hanover Home Meet 05/04/21
21 Bagnato, Mia Hanover 6'  6" Fall Mtn 05/18/21
22 Guerrette, Sarah Bow 6'  0" Kearsarge 05/14/21
23 Robbins, Elise Con-Val 6'  0" @CV 05/19/21
Boys Pole Vault
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Lussier, Max Sanborn Regional 14'  1" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
2 Eaton, Parker Coe-Brown 12'  7" MiniElite5 OR 05/14/21
3 Routhier, Lincoln Bow 10'  6" Kearsarge 05/14/21
4 Kremzner, Konrad Bow 10'  6" Kearsarge 05/14/21
5 Bessette, Ethan Oyster River 10'  6" Oyster River, Spaulding, Newmarket 04/24/21
6 Martins, Travis Manchester West 10'  4" Manchester City Meet 05/22/21
7 Naun, Trevor Milford 10'  3" home meet 2 05/08/21
8 Blades, Zachary Coe-Brown 10'  1" MiniElite6CBNA 05/21/21
9 Seigne, Pierce Hanover 10'  0" Fall Mtn 05/11/21
10 Parent, Joshua Pelham 10'  0" Souhegan 05/22/21
11 Hill, Finn Coe-Brown 9'  7" MiniElite6CBNA 05/21/21
12 Readel, Alex Coe-Brown 9'  7" MiniElite5 OR 05/14/21
13 Boyce, Rowan Coe-Brown 9'  7" MiniElite6CBNA 05/21/21
14 Pelletier, Michael Bow 9'  0" Kearsarge 05/14/21
15 Ciardelli-Zaryckyj, Troy Milford 8'  9" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
16 Cotter, Zachary Souhegan 8'  9" Souhegan 05/22/21
17 McDowell, Ben Bow 8'  6" Kearsarge 05/14/21
18 Miller, Tyler Pelham 8'  6" Pelham 05/07/21
19 Ahern, Cole Plymouth Regional 8'  6" Gilford 5/11 05/11/21
20 Pease, Zach Con-Val 8'  6" @CV 05/19/21
21 Steele, Declan Souhegan 8'  3" Souhegan 05/22/21
22 Olofson, Wyatt Coe-Brown 8'  0" Bow 04/03/21
23 Rose, Tyler Coe-Brown 8'  0" Bow 04/30/21
24 Minuti, Patrick Pelham 8'  0" Pelham 05/07/21
25 Cardoso, Ben Sanborn Regional 8'  0" Milford hosts Sanborn 05/11/21
26 Laher, Jacob Windham 8'  0" Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
27 Schrempf, Hunter Sanborn Regional 8'  0" Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
28 Goddard, Josh Souhegan 7'  6" Con-Val 04/28/21
Girls Long Jump
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Wilson, Renee Milford 17'  6.75" Milford host Campbell duel meet 04/24/21
2 Sawyer, Sarah Milford 17'  5.25" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
3 LaChapelle, Kaylen Sanborn Regional 16'  6.5" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
4 Wheat, Aida Kennett 16'  6" Kingswood 05/18/21
5 Dulin, Shealee Oyster River 16'  2" Mini Elite #4 @ Coe-Brown 05/07/21
6 Nassy, Annalise Milford 15'  7.25" home meet 3 05/11/21
7 Thomas, Maya Goffstown 15'  6" Pinkerton 05/18/21
8 Cousins, Charlotte Oyster River 15'  6" Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
9 Pare, Nathalie Oyster River 15'  5.5" Mini Elite #2 @ Oyster River 04/23/21
10 Buzzell, Olivia Coe-Brown 15'  2" cbna 05/22/21
11 Cowan, Alexis Coe-Brown 15'  0.5" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
12 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 15'  0" Gilford 05/11/21
13 DeNitto, Marcella Kingswood 14'  10.75" Kingswood 05/04/21
14 Lunati, Sophia Souhegan 14'  8" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
15 Cooper, Caitlin Souhegan 14'  8" @ Souhegan vs HB, Tinity and Sanborn 05/07/21
16 Kleber, Emma Hanover 14'  7.5" Fall Mtn 05/18/21
17 Gizzonio, Brooke Milford 14'  5.5" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
18 Trost, Jelina Goffstown 14'  1" Pinkerton 05/18/21
19 Masweic, Olivia Manchester West 14'  0.75" Manchester City Meet 2021 05/21/21
20 Malloy, Josephine Coe-Brown 14'  0.25" Coe-Brown Home Meet 04/24/21
21 Coakley, Olivia Pelham 13'  11.5" Pelham 05/15/21
22 Kulick, Jennifer Goffstown 13'  11" Goffstown, Manchester Memorial 04/23/21
23 Colcord, Luce Sanborn Regional 13'  8" Milford hosts Sanborn 05/11/21
24 Leak, Victoria Merrimack Valley 13'  6.5" CBNA 04/24/21
25 Sweet, Sophia Plymouth Regional 13'  6" Winnisquam 05/22/21
26 Thomas-Guerzon, Treic Pembroke 13'  5.25" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
27 Kozak, Halle Plymouth Regional 13'  1.75" Kennett 05/04/21
28 Wallace, Mollie Pembroke 13'  0.5" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
29 Konstantakos, Sage Bow 13'  0.25" Bow Home Meet 05/06/21
30 Insley, Rebecca Pembroke 12'  11" Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
31 Bernard, Sabrina Bow 12'  9.25" kearsarge 05/14/21
32 Valenti, Sydney Plymouth Regional 12'  8" Laconia 04/13/21
33 Marunowski, Lydia Plymouth Regional 12'  8" Gilford 05/11/21
34 Marks, Cloe Pembroke 12'  4" Pembroke 05/22/21
35 Ahern, Julia Plymouth Regional 12'  3" Kennett 05/04/21
36 DesRosiers, Autumn Pembroke 11'  2" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
37 Ellsworth, Reagan Pembroke 10'  1.5" Coe-Brown 05/15/21
Boys Long Jump
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Shattuck , Curtis Windham 20'  11" Pinkerton 05/18/21
2 Larson, Anders Coe-Brown 20'  10" MiniElite4 CBNA 05/07/21
3 Constable, Ryon Milford 20'  8.25" home meet 05/08/21
4 Ash, Brady Sanborn Regional 20'  1" SRHS Meet #2--ConVal 04/24/21
5 Hartley, David Kingswood 19'  11" Kingswood 04/27/21
6 Solberg, Ian Hanover 19'  8.5" Fall Mtn 05/11/21
7 Naun, Zackary Milford 19'  6.5" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
8 Harrigan, Myles Kennett 19'  3.25" Kennett Home Meet #1 05/04/21
9 Hardwick, Reggie Milford 19'  1.5" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
10 Baylus, Seth Merrimack Valley 19'  1" CBNA 04/24/21
11 Kimball, Darrion Milford 19'  1" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
12 Martin, Joaquin Hanover 19'  0" West and Hanover at Souhegan 04/24/21
13 Lacy, Derek Hanover 19'  0" Fall Mtn 05/18/21
14 Sloan, Nick Milford 18'  11.75" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
15 Reiff, Benjamin Coe-Brown 18'  10.5" CBNA Home #3 05/15/21
16 Boyce, Rowan Coe-Brown 18'  10" cbna 05/22/21
17 Cowan, Jacob Coe-Brown 18'  9" MiniElite6CBNA 05/21/21
18 Snyder, Nikolas Pelham 18'  8.75" Pelham 05/15/21
19 Corriveau, Matthew Coe-Brown 18'  7" CBNA Home #3 05/15/21
20 Steele, Finn Souhegan 18'  7" @Souhegan 05/22/21
21 Nicols, Jeremaih Oyster River 18'  5" Mini Meet 2 04/23/21
22 Shapleigh, D'Caury Goffstown 18'  3.75" Keene 05/11/21
23 Cain, Hogan Coe-Brown 18'  3.75" Mini Elite #4 @ Coe-Brown 05/07/21
24 Taylor, Icean Manchester West 18'  2" Manchester City Meet 05/22/21
25 Ahern, Cole Plymouth Regional 18'  0" Laconia 4/13/21 04/13/21
26 Martin, Matt Sanborn Regional 18'  0" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
27 Cheung, Brayden Pelham 17'  11.75" Pelham 05/15/21
28 Strang, Aidan Windham 17'  9.25" Portsmouth 05/12/21
29 Sigmon, Joespeh Oyster River 17'  7" Oyster River, Winnacunnet, Somersworth, PCA 05/08/21
30 Biswas, Shayan Windham 17'  5.5" Portsmouth Home League Meet #3 05/12/21
31 DeNitto, Emerson Kingswood 17'  2" Kingswood 04/27/21
32 Halpern, Toby Goffstown 16'  9" Pinkerton 05/18/21
33 Longacre, Logan Pembroke 16'  7.75" KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
34 Cassidy, Connor Souhegan 16'  5" @HB 05/13/21
35 Dilullo, Nik Pembroke 16'  3" Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
36 Wright, Henry Goffstown 16'  2" Goffstown, Manchester Memorial 04/23/21
37 Harrigan, Nash Kennett 16'  0" Kennett Home Meet #1 05/04/21
Girls Triple Jump
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Dulin, Shealee Oyster River 34'  4" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
2 Wilson, Renee Milford 34'  3.75" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
3 LaChapelle, Kaylen Sanborn Regional 32'  7.5" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
4 Sawyer, Sarah Milford 32'  6.5" Milford hosts Sanborn 05/11/21
5 Chavda, Anushka Coe-Brown 31'  8.75" Coe Brown Home Meet 05/08/21
6 Nassy, Annalise Milford 31'  5.5" Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
7 Robinson, Abigail Souhegan 31'  1.75" Souhegan 04/24/21
8 Sicard, Natalie Coe-Brown 30'  11" cbna 05/22/21
9 Marunowski, Lydia Plymouth Regional 30'  10" Newfound 05/15/21
10 Larson, Kendall Con-Val 30'  10" @Pelham 05/15/21
11 Kulick, Jennifer Goffstown 30'  9" Central Meet  
12 Buzzell, Olivia Coe-Brown 30'  6" Coe Brown Home Meet 05/08/21
13 O'Connor, Brigid St. Thomas Aquinas 30'  5" Elite #5, Oyster River 05/14/21
14 Pare, Nathalie Oyster River 30'  5" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
15 Cowan, Alexis Coe-Brown 30'  4" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
16 Knapp, Karina Kennett 30'  3.75" Kingswood 05/18/21
17 Carpenter, Sarah Kingswood 30'  0" PMHS Meet 05/11/21
18 Lang, Sophia Sanborn Regional 29'  11.5" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
19 Colcord, Luce Sanborn Regional 28'  8.5" SRHS Meet #3--West 04/28/21
20 Ash, Elizabeth Sanborn Regional 28'  7.5" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
21 Guy, Joceyln Sanborn Regional 28'  7.25" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
22 Trost, Jelina Goffstown 28'  4.75" Windham at Goffstown 2021 04/30/21
23 Leak, Victoria Merrimack Valley 28'  4" Bow 05/05/21
24 Kozak, Halle Plymouth Regional 28'  2" Winnisquam 05/22/21
25 Miller, Scarlett Pembroke 28'  1" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
26 Thorne, Anissa Coe-Brown 27'  11.5" Coe-Brown Home Meet 04/24/21
27 Hardy, Kaelyn Coe-Brown 27'  11" CBNA Home #3 05/15/21
28 Sage, Marissa Milford 26'  8.5" Milford host Campbell duel meet 04/24/21
29 Bernard, Sabrina Bow 26'  6.25" KRHS Meet Bow, Hopkinton and WMRHS 05/14/21
30 Light, Annabelle Kennett 26'  6" Kingswood 04/27/21
31 Daughen, Alexis Plymouth Regional 23'  11.5" Gilford 05/11/21
Boys Triple Jump
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Kotelly, John Hollis/Brookline 40'  5" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
2 Larson, Anders Coe-Brown 40'  3" MiniElite5 OR 05/14/21
3 Harrigan, Myles Kennett 39'  11.5" Kingswood 05/18/21
4 Shattuck , Curtis Windham 39'  1.75" Pinkerton 05/18/21
5 Sloan, Nick Milford 38'  11.5" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
6 Paradis, Keegan Coe-Brown 38'  9" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
7 St. Jean, Tyler Sanborn Regional 38'  7" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
8 Cowan, Jacob Coe-Brown 38'  1" cbna 05/22/21
9 Constable, Ryon Milford 37'  5.25" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
10 LaRose, Trent St. Thomas Aquinas 36'  11.5" Winnacunnett 04/24/21
11 DeNitto, Emerson Kingswood 36'  11" Kennett Home Meet #1 05/04/21
12 Kimball, Darrion Milford 36'  8" 15th Annual Nashua North Invitational 05/14/21
13 Leek, Treven Sanborn Regional 36'  7.5" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
14 Shapleigh, D'Caury Goffstown 36'  7.25" Pinkerton 05/18/21
15 Ash, Brady Sanborn Regional 36'  4" SRHS Meet #2--ConVal 04/24/21
16 Caillouette, Ricky Sanborn Regional 35'  8" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
17 Burgher, Ryan Hollis/Brookline 35'  4.5" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
18 McCammack, Marcus Hollis/Brookline 35'  4" HBHS Meet 04/24/21
19 Fortunato, Caeleb Milford 35'  3" Nashua Invitational 05/15/21
20 Halpern, Toby Goffstown 35'  1.75" Windham and Goffstown @ Pinkerton 05/18/21
21 Wheeler, Liam Coe-Brown 35'  1" cbna 05/22/21
22 Reiff, Benjamin Coe-Brown 34'  11" MiniElite5 OR 05/14/21
23 Carey, Shane Coe-Brown 34'  6" CBNA2 05/08/21
24 Brown, Kyle Sanborn Regional 34'  2" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
25 Hooper, Myles John Stark 34'  0" Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
26 Harrigan, Nash Kennett 33'  8.75" Kingswood 05/18/21
27 Naun, Trevor Milford 33'  8.5" home meet 2 05/08/21
28 Dilullo, Nik Pembroke 33'  6.25" KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
29 Hamele, Dawson Souhegan 32'  11.75" @Conval 04/28/21
30 Gazaway, Dylan Bow 31'  0.5" Bow Home Meet 05/06/21
31 McDowell, Ben Bow 29'  6" Kearsarge 05/14/21
32 Danger, William Milford 25'  7.25" Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
Girls Shot Put
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Meier, Samantha Plymouth Regional 33'  10.5" Winnisquam 05/22/21
2 Riley, Natalie Coe-Brown 33'  5" MiniElite6CBNA 05/21/21
3 Gizzonio, Rachel Milford 32'  1.75" home meet 2 05/08/21
4 Allen, Kylie Milford 32'  0.25" Milford host Campbell duel meet 04/24/21
5 Parsons, Sierra Kennett 30'  6.5" Kennett 05/11/21
6 D'Amelio, Marianna Sanborn Regional 30'  3.75" Milford hosts Sanborn 05/11/21
7 Morris, Ellie Sanborn Regional 30'  3" Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
8 Stuopis, Katerina Souhegan 29'  9" Souhegan 05/22/21
9 MacNeil, Tasha Con-Val 29'  5" @CV 05/19/21
10 Scroggins, Aaralyn Plymouth Regional 29'  2.5" Newfound 05/15/21
11 Mason, Sierra Bow 28'  5.25" Bow Home Meet 05/06/21
12 Keyes, Molly Pembroke 28'  4.75" KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
13 Teng, Abuk Manchester West 28'  0.5" Manchester City Meet 05/21/21
14 Pierson, Liza Sanborn Regional 28'  0" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
15 Chesbro, Paige Sanborn Regional 27'  8" SRHS Meet #2--ConVal 04/24/21
16 Heim, Shelly St. Thomas Aquinas 26'  10" Pelham 05/07/21
17 Evans, Jillian Sanborn Regional 26'  9.75" Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
18 Taylor, Grace Goffstown 25'  8.75" Keene 05/11/21
19 Luehrs, Katherine Plymouth Regional 25'  7" Gilford 05/11/21
20 Hurley, Joslynn Pembroke 25'  7" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
21 Shippee, Grace Con-Val 25'  4" @ ConVal 05/19/21
22 Mussey, Rebecca John Stark 25'  4" Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
23 Gatchell, Camryn Coe-Brown 25'  1.5" CBNA#3 05/15/21
24 Grenier, Madeleine Coe-Brown 24'  10.25" MiniElite6CBNA 05/21/21
25 Lucas, Abbie Sanborn Regional 24'  10" Milford hosts Sanborn 05/11/21
26 Markey, Sophia Plymouth Regional 24'  7.5" Gilford 05/11/21
27 Garland, Taylor Kennett 24'  3" Kingswood 05/18/21
28 Curtis, Lilly Pembroke 23'  11.25" Mini Elite #4 @ Coe-Brown 05/07/21
29 Blair, Elizabeth Kennett 23'  8.5" Kennett Home Meet #1 05/04/21
30 Sargent, Alessandra Bow 22'  6" Bow Home Meet 04/30/21
31 Parsons, Anna Plymouth Regional 22'  3" Winnisquam 05/22/21
32 Rhude, Tarryn Plymouth Regional 21'  7" Laconia 04/13/21
33 Daughen, Alexis Plymouth Regional 21'  5" Laconia 05/18/21
34 Kreatz, Emma Milford 19'  7.5" home meet 2 05/08/21
35 Curtis, Rachael Pembroke 19'  7" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
36 Fields, Audrey Plymouth Regional 19'  6" Winnisquam 05/22/21
37 Bowes, Maggie Pembroke 19'  4" Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
38 Davis, Henna Plymouth Regional 19'  1.5" Laconia 04/13/21
39 McGarr, Vivyian Plymouth Regional 18'  10" Kennett Home Meet #1 05/04/21
40 Lundburg, Lillian Milford 18'  9.5" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
41 Vuong, Suzanna Plymouth Regional 18'  9" Winnisquam 05/22/21
42 Lloyd, Emily Milford 18'  1" home meet 3 05/11/21
43 St-Jean, Grace Milford 16'  4.5" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
44 LaBour, Alexis Milford 12'  5.75" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
Boys Shot Put
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Zalenski, Caden Milford 50'  2" Nashua Invitational 05/15/21
2 Dupuis, James Pembroke 48'  0" Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
3 Darling, Ezra Souhegan 46'  0.25" Souhegan 05/07/21
4 Kapos, Antonio Goffstown 45'  6" Pinkerton 05/18/21
5 Jacques, Wil Souhegan 43'  9" Con=Val 04/28/21
6 Lucas, Nick Sanborn Regional 43'  4" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
7 Hartley, David Kingswood 42'  6.5"  
8 Escabi, Jordan Manchester West 42'  5" Con Val 05/19/21
9 Strauss, Ethan Hollis/Brookline 42'  4.25" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
10 Hatch, Keagan Milford 42'  1" CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
11 An, Tiger Windham 41'  9" Dover 05/08/21
12 Uddin, Rayan Windham 41'  3.5"  
13 Sununu, Calvin St. Thomas Aquinas 41'  1" Pelham 05/15/21
14 Plummer, Charlie Kennett 40'  7" Kennett Home Meet #1 05/04/21
15 Strickland, Peyton Goffstown 39'  11.5" Pinkerton 05/18/21
16 LeClerc, Tim Hollis/Brookline 39'  6" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
17 Murray, Timothy Con-Val 39'  2" @ Pelham 05/15/21
18 Hooper, Myles John Stark 38'  7" Bow vs. John Stark 05/22/21
19 Foley, Spencer Sanborn Regional 38'  5.75" Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
20 Curtin, Michael Hollis/Brookline 38'  5" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
21 Heigis, Porter Coe-Brown 37'  7.5" CBNA#3 05/15/21
22 Leclerc, Zack Windham 37'  3.5" Salem 04/24/21
23 Filadoro, Julian Windham 37'  2" Dover 05/08/21
24 Houle, Tyler Kingswood 36'  9"  
25 Nicholls, Ryan Bow 36'  7.25" Bow Home Meet 04/30/21
26 Valotto, Jimmy Pembroke 34'  1" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
27 Wotton, Tanner Coe-Brown 33'  9" Coe-Brown Home Meet 04/24/21
28 Quinney, Seth Coe-Brown 32'  4.5" Mini Elite #6 05/21/21
29 Moloney, Jameson Hollis/Brookline 32'  1.25" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
30 Amanore, Eugene Merrimack Valley 32'  0" MV#2 05/15/21
31 Flynn, Aidan Coe-Brown 31'  8.5" Mini Elite #4 05/07/21
32 Fennell, Isaiah Goffstown 31'  3.5" Central 05/04/21
Girls Discus Throw
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Riley, Natalie Coe-Brown 117'  8.5" cbna 05/22/21
2 Gizzonio, Rachel Milford 102'  9" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
3 Parsons, Sierra Kennett 98'  1" Laconia 04/20/21
4 Morris, Ellie Sanborn Regional 97'  0" SRHS Meet #2--ConVal 04/24/21
5 Evans, Jillian Sanborn Regional 96'  7" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
6 Allen, Kylie Milford 88'  0" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
7 Grenier, Madeleine Coe-Brown 87'  6" cbna 05/22/21
8 Meier, Samantha Plymouth Regional 86'  10.75" Laconia 04/13/21
9 Garland, Taylor Kennett 86'  7" Kennett 05/04/21
10 Leak, Victoria Merrimack Valley 85'  8" Bow 05/05/21
11 Gatchell, Camryn Coe-Brown 83'  11" MiniElite4 CBNA 05/07/21
12 DeRuvo, Ashley Plymouth Regional 83'  2" Gilford 05/11/21
13 Shippee, Grace Con-Val 82'  5" Sanborn 04/24/21
14 Bowes, Maggie Pembroke 81'  2" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
15 Mason, Sierra Bow 79'  8" Kearsarge 05/14/21
16 Curtis, Lilly Pembroke 77'  9" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
17 Sargent, Alessandra Bow 76'  8.5" Kearsarge 05/14/21
18 Kilbreth, Ainsley Coe-Brown 75'  4.25" cbna 05/22/21
19 Pierson, Liza Sanborn Regional 73'  8" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
20 Ahern, Julia Plymouth Regional 72'  4" Gilford 05/11/21
21 Scroggins, Aaralyn Plymouth Regional 72'  1" Laconia 04/13/21
22 D'Amelio, Marianna Sanborn Regional 70'  0" Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
23 Vuong, Suzanna Plymouth Regional 69'  10" Winnisquam 05/22/21
24 Raiano, Caroline Milford 69'  9.5" home meet 2 05/08/21
25 O'Brien, Shannon Goffstown 69'  9" Pinkerton 05/18/21
26 Fields, Audrey Plymouth Regional 68'  10" Winnisquam 05/22/21
27 Blair, Elizabeth Kennett 68'  8" Kennett Home Meet #1 05/04/21
28 Lucas, Abbie Sanborn Regional 67'  8" Milford hosts Sanborn 05/11/21
29 Keyes, Molly Pembroke 65'  6" KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
30 Davis, Henna Plymouth Regional 65'  5" Winnisquam 05/22/21
31 Stuopis, Katerina Souhegan 65'  3" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
32 Tschida, Jenna Goffstown 64'  7" Central Meet  
33 Burbank, Ava Coe-Brown 64'  3.5" Coe Brown Home Meet 05/08/21
34 Parsons, Anna Plymouth Regional 59'  8" Gilford 05/11/21
35 Marks, Cloe Pembroke 58'  10" Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
36 Hurley, Joslynn Pembroke 57'  5.25" KRHS Meet 30 April 2021 04/30/21
37 Curtis, Rachael Pembroke 54'  10" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
38 Lundburg, Lillian Milford 53'  5" Home meet 3 05/11/21
39 Kreatz, Emma Milford 51'  11" home meet 3 05/11/21
40 St-Jean, Grace Milford 38'  11.25" Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
41 Lloyd, Emily Milford 37'  0" Milford hosts Sanborn 05/11/21
42 LaBour, Alexis Milford 36'  9" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
Boys Discus Throw
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Strickland, Peyton Goffstown 161'  3" Keene 05/11/21
2 Zalenski, Caden Milford 152'  8" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
3 Jacques, Wil Souhegan 135'  0" Con-Val 04/28/21
4 Dupuis, James Pembroke 134'  10" KRHS Meet 05/01/21
5 McLaughlin, Sean Windham 130'  6" Nashua North 05/15/21
6 Wotton, Tanner Coe-Brown 124'  1" MiniElite2 ORHS 04/23/21
7 Darling, Ezra Souhegan 120'  9" Souhegan 04/14/21
8 Lucas, Nick Sanborn Regional 119'  6" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
9 Ames, Tanner Lebanon 118'  2" Fall Mountain 05/18/21
10 Hartley, David Kingswood 118'  0" Kingswood 05/18/21
11 Uddin, Rayan Windham 115'  10" Dover 05/08/21
12 An, Tiger Windham 115'  1" Pinkerton 05/18/21
13 Hooper, Myles John Stark 111'  1" John Stark v Bow 05/22/21
14 Plummer, Charlie Kennett 110'  6" Kingswood 05/18/21
15 Ahern, Cole Plymouth Regional 109'  10" Newfound 5/15 05/15/21
16 Scales , William Hollis/Brookline 107'  3" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
17 Flynn, Aidan Coe-Brown 106'  4"  
18 Nelson, Jaden John Stark 103'  0" MV Home Meet #2 05/15/21
19 Marks, Alexander Kingswood 101'  7" Kennett Home Meet #1 05/04/21
20 Waller, Christian Milford 101'  6.25" Milford host Campbell duel meet 04/24/21
21 LeClerc, Tim Hollis/Brookline 100'  10" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
22 Giannakopoulos, Nicholas Souhegan 94'  10" Con-Val 04/28/21
23 Lacy, Derek Hanover 93'  10" Fall Mtn 05/11/21
24 Leclerc, Zack Windham 93'  7" Salem 04/24/21
25 Harty, Aidan Plymouth Regional 92'  7" Gilford 5/11 05/11/21
26 Foley, Spencer Sanborn Regional 91'  8" Sanborn and Derryfield @ Campbell 05/21/21
27 Shapleigh, D'Caury Goffstown 90'  11" Keene 05/11/21
28 Strauss, Ethan Hollis/Brookline 90'  1" Hollis Dual Meet 05/13/21
29 Hatch, Keagan Milford 87'  10" home meet 05/08/21
30 Valotto, Jimmy Pembroke 86'  5" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
31 Russo, Caleb Kingswood 83'  2"  
32 Clark, Kaiden Merrimack Valley 77'  11" CBNA 04/24/21
33 Ingraham, Jacob Hollis/Brookline 65'  4" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
34 Berkeley, Isaiah Pembroke 57'  4" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
35 Fredyma, Ethan Pembroke 56'  9.5" Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
Girls Javelin
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Meier, Samantha Plymouth Regional 116'  7" Winnisquam 05/22/21
2 Gizzonio, Rachel Milford 115'  4" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
3 Curtis, Lilly Pembroke 100'  4" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
4 Stuopis, Katerina Souhegan 98'  10" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
5 MacNeil, Tasha Con-Val 96'  0" @ Sanborn 04/24/21
6 Sawyer, Sarah Milford 95'  8" Nashua Invitational 05/15/21
7 Wall, Zoie Pembroke 90'  0" Hillsborough-Deering & Pembroke vs. John Stark 05/08/21
8 Leak, Victoria Merrimack Valley 89'  11" Bow 05/05/21
9 Leduke, Piper Coe-Brown 87'  7" MiniElite2 ORHS 04/23/21
10 Teng, Abuk Manchester West 86'  7" West and Hanover at Souhegan 04/24/21
11 Drapeu, Riley Oyster River 84'  11" Mini Meet 2 04/23/21
12 O'Brien, Shannon Goffstown 83'  8" Windham at Goffstown 2021 04/30/21
13 Riley, Natalie Coe-Brown 81'  8" Coe-Brown Home Meet 04/24/21
14 Mussey, Rebecca John Stark 81'  6" Bow vs. John Stark 05/22/21
15 D'Amelio, Marianna Sanborn Regional 80'  0" Milford 05/11/21
16 Evans, Jillian Sanborn Regional 79'  11" Mini Elite #3 @ Portsmouth 05/01/21
17 Parsons, Sierra Kennett 79'  4" Kingswood 04/27/21
18 Kunz, Ellacoya Plymouth Regional 73'  1" Winnisquam 05/22/21
19 Morris, Ellie Sanborn Regional 72'  0"  
20 Thomas-Guerzon, Leila Pembroke 71'  10.5" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
21 Soares, Emma Sanborn Regional 71'  5" Sanborn, Trinity, H/B at Souhegan 05/07/21
22 Blair, Elizabeth Kennett 71'  2" Kennett 05/04/21
23 Duchesne, Abigail Pembroke 70'  11" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
24 Cooper, Caitlin Souhegan 70'  9" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
25 Grenier, Madeleine Coe-Brown 70'  8" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
26 Kozak, Halle Plymouth Regional 69'  8" Kennett Home Meet #1 05/04/21
27 Allen, Kylie Milford 67'  7" Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21
28 Markey, Sophia Plymouth Regional 65'  6" Winnisquam 05/22/21
29 Collard, Amelia Hollis/Brookline 64'  3" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
30 Chabot, Sierra Plymouth Regional 60'  7" Laconia 04/13/21
31 Lucas, Abbie Sanborn Regional 60'  2" SRHS Meet #2--ConVal 04/24/21
32 Raiano, Caroline Milford 58'  11" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
33 Sargent, Alessandra Bow 56'  1" Bow Home Meet 05/06/21
34 Neff, Grace Bow 54'  0" Bow Home Meet 04/30/21
35 Giordano, Keely Milford 52'  2" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
36 McGarr, Vivyian Plymouth Regional 50'  9" Winnisquam 05/22/21
37 Insley, Rebecca Pembroke 50'  7.5" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
38 Billin, Sumaj Plymouth Regional 50'  3" Winnisquam 05/22/21
39 McGarr, Zea Plymouth Regional 48'  0" Kennett 05/04/21
40 Ellsworth, Reagan Pembroke 47'  2" Pembroke Academy Home Meet 05/15/21
41 Cassarino, Lauren Plymouth Regional 47'  1" Kennett Home Meet #1 05/04/21
42 Vuong, Suzanna Plymouth Regional 26'  7" Newfound 05/15/21
Boys Javelin
  Name Team Entry Mark Meet Date
1 Lucas, Nick Sanborn Regional 158'  5" Mini Elite #5 @ Oyster River 05/14/21
2 Blaisdell, Jayson Oyster River 154'  6" Sunday Tri Meet 04/18/21
3 Jacques, Wil Souhegan 144'  9" at Souhegan 04/14/21
4 Lussier, Max Sanborn Regional 144'  6" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
5 Paquette, Camm St. Thomas Aquinas 142'  0" Elite #5, Oyster River 05/14/21
6 Russo, Caleb Kingswood 139'  10"  
7 Darling, Ezra Souhegan 139'  3" Nashua 05/15/21
8 Nicholls, Ryan Bow 139'  0" Oyster River 05/14/21
9 Peterson, Aidan Hanover 138'  2" 2021-05-04 Hanover Home Meet 05/04/21
10 Addonizio, Alex Milford 133'  6.75" home meet 05/08/21
11 Olofson, Wyatt Coe-Brown 133'  6" Bow 04/30/21
12 Demas, Gavin Coe-Brown 131'  10" Coe Brown Home Meet 05/08/21
13 Morneau, Kylan Kennett 127'  8" Kingswood 04/27/21
14 Gamache, Griffin Lebanon 126'  3" Fall Mountain 05/18/21
15 Giordano, Nicholas Milford 125'  3" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
16 Hooper, Myles John Stark 123'  2" Pembroke Academy Home Meet 04/24/21
17 Plummer, Charlie Kennett 121'  8" Kingswood 04/27/21
18 Shattuck , Curtis Windham 118'  11" Pinkerton 05/18/21
19 Sloan, Nick Milford 117'  7" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
20 Murray, Timothy Con-Val 117'  1" @ Pelham 05/15/21
21 Pimental, Nathan Con-Val 117'  1" @ CV 05/19/21
22 Tavis, Joel Bow 116'  11" Bow Home Meet 05/06/21
23 Shapleigh, D'Caury Goffstown 115'  8" Pinkerton 05/18/21
24 Brown, Connor Lebanon 115'  5" Newport 05/03/21
25 Difeo, Ayden Coe-Brown 113'  7" CBNA#3 05/15/21
26 Mpoyo, Uziel Goffstown 112'  9" Windham at Goffstown 2021 04/30/21
27 Sununu, Calvin St. Thomas Aquinas 111'  3" Pelham 05/07/21
28 Ferland, Andrew Coe-Brown 109'  8" CBNA1 04/24/21
29 McCool, Sean Souhegan 109'  2" Souhegan 05/22/21
30 Escabi, Jordan Manchester West 105'  4" Con Val 05/19/21
31 Furr, Izak Bow 103'  9" Bow Home Meet 05/06/21
32 Waller, Christian Milford 102'  5" CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
33 Hatch, Keagan Milford 101'  11" CV Home Meet: 4/13/21 04/13/21
34 Kremzner, Konrad Bow 99'  2" Bow Home Meet 05/06/21
35 Lopez, Johnathan Goffstown 97'  3" Goffstown 04/30/21
36 Foley, Spencer Sanborn Regional 93'  8" SRHS 2021--Epping, Newmarket, Raymond 05/18/21
37 Wright, Henry Goffstown 91'  6"  
38 Cheyne, Brady Hollis/Brookline 89'  3" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
39 Clark, Kaiden Merrimack Valley 84'  5" Bow 05/06/21
40 Scales , William Hollis/Brookline 83'  2" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
41 Pettingell, Nathan Milford 80'  11" 4-Team Meet- at Souhegan 05/22/21
42 Bartolomucci, Tyler Milford 78'  7" 4-team meet- at Souhegan 05/22/21
43 Cevasco, Charles Milford 78'  5" 4-team meet- at Souhegan  
44 Valotto, Jimmy Pembroke 73'  2" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
45 LeClerc, Tim Hollis/Brookline 69'  4" Souhegan @ Hollis Brookline 05/13/21
46 Fredyma, Ethan Pembroke 69'  0" Pembroke Academy Home Meet 05/22/21
47 Danger, William Milford 42'  5" Milford hosts Manchester West & Wilton-Lyndeborough 05/08/21