County Clash Cross Country Challenge Date: 08-24-19   Venue: Taylor - Upland, IN
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 Callison, Zane SR Eastbrook 5:31.6 17:10.4 1
2 Strong, Isaiah SR Muncie Central 5:36.8 17:26.5 1
3 Fox, Lucas SR Delta 5:44.5 17:50.3 2
4 Harber, Luke JR Yorktown 5:45.1 17:52.1 3
5 Davenport, Zach SR Frankton 5:46.7 17:57.2 1
6 Elllis, Brandon JR Wapahani 5:47.0 17:58.3 4
7 Brainer, Nathan SR Eastbrook 5:48.9 18:04.2 2
8 Planalp, Kyran SR Frankton 5:50.0 18:07.4 2
9 Miller, Griffen SR Wapahani 5:50.4 18:08.8 5
10 Shrock, Andrew SR Wapahani 5:54.0 18:20.0 6
11 Reese, Jayden SO Elwood Community 5:54.9 18:22.7 3
12 Hammond, Jack SR Eastbrook 5:55.0 18:22.9 3
13 Lawrence, Bradley SR Frankton 5:55.7 18:25.2 4
14 Huff, James SR Frankton 5:58.2 18:33.1 5
15 Bivens, Cody JR Delta 5:58.8 18:34.9 7
16 Bradford, Dylan JR Muncie Central 5:59.3 18:36.5 8
17 Crosser, Gannon SO Yorktown 6:03.6 18:49.6 9
18 Thomas, Devin SR Elwood Community 6:06.0 18:57.1 6
19 Dorothy, Camden SR Mississinewa 6:06.1 18:57.6 4
20 Martinez, A.J. SR Muncie Central 6:07.0 19:00.3 10
21 Alsup, Jon SR Mississinewa 6:07.0 19:00.3 5
22 Boggs, Colton SO Wapahani 6:07.4 19:01.4 11
23 Dickinson, Joey SR Wapahani 6:09.5 19:08.0 12
24 Brown, Isaac SR Eastbrook 6:11.1 19:13.1 6
25 Martin, Hayden JR Alexandria 6:14.3 19:22.9 7
26 Bragg, Clay JR Delta 6:15.1 19:25.4 13
27 Syswerda, Thane SR Eastbrook 6:15.3 19:26.2 7
28 Jones, Damion JR Eastbrook 6:15.6 19:27.1 8
29 Thomma, Robert SR Muncie Central 6:18.9 19:37.4 14
30 Parish, Tony SR Mississinewa 6:19.5 19:39.0 9
31 Isom, Eli SR Daleville 6:20.7 19:42.8 15
32 Butler, Luke JR Wes-Del 6:21.4 19:45.2  
33 Bade, Ryan JR Yorktown 6:23.2 19:50.6 16
34 Batio, Clay SO Delta 6:23.3 19:50.9 17
35 Huffman, Zak SR Mississinewa 6:23.8 19:52.6 10
36 Cage, Kaleb SO Frankton 6:24.1 19:53.6 8
37 Howell, Kaden SR Madison-Grant 6:25.5 19:57.8 11
38 Campbell, Sam SR Delta 6:25.7 19:58.4 18
39 Summers, Cody JR Alexandria 6:25.8 19:58.8 9
40 Edwards, Ben JR Yorktown 6:26.6 20:01.3 19
41 Wilhoite, Thomas SR Yorktown 6:27.8 20:04.8 20
42 Jenkins, Avree SR Alexandria 6:30.7 20:13.9 10
43 Young, Princeton SO Muncie Central 6:33.4 20:22.3 21
44 Bolden, Sam SR Mississinewa 6:33.8 20:23.6 12
45 Fisher , Phoenix JR Mississinewa 6:35.7 20:29.6 13
46 Brand, Riley SR Delta 6:37.1 20:33.9 22
47 Cameron, Lykins SR Daleville 6:37.2 20:34.0 23
48 Keys, Kaleb SR Delta 6:38.1 20:37.1 24
49 Close, Wiley SO Yorktown 6:38.2 20:37.2 25
50 Shrock, Jon SO Wapahani 6:41.6 20:47.9 26
51 Lora, Jonathon SO Eastbrook 6:41.8 20:48.4 14
52 Reno, Evan SR Delta 6:42.1 20:49.3  
53 Johnson, Del'shaun SO Muncie Central 6:43.1 20:52.4 27
54 Patton, Jaden JR Wapahani 6:43.6 20:54.1 28
55 White, Dom JR Daleville 6:43.9 20:54.9 29
56 Jones, Jonathan SO Muncie Central 6:46.1 21:01.9 30
57 Hutchens, Landon SO Wapahani 6:46.3 21:02.3  
58 Hasty, Cole SR Madison-Grant 6:46.6 21:03.3 15
59 Decker, Lane JR Delta 6:46.8 21:03.9  
60 Gerber, Christian SR Frankton 6:46.9 21:04.2 11
61 Racer, Jack SO Wapahani 6:47.2 21:05.3  
62 Voss, David JR Muncie Central 6:47.8 21:07.1  
63 Clark, Caden SO Delta 6:50.1 21:14.1  
64 Kaufman, Nick JR Alexandria 6:50.8 21:16.4 12
65 Wray, Luke SO Muncie Central 6:52.1 21:20.5  
66 Clark, Davis SR Yorktown 6:53.8 21:25.7 31
67 Rowlett, Zach JR Alexandria 6:59.4 21:43.1 13
68 Schliessman, Jakob SR Delta 6:59.4 21:43.2  
69 Stone, Johnathan SR Alexandria 6:59.4 21:43.2 14
70 Harbert, Chad JR Madison-Grant 7:01.1 21:48.4 16
71 Caldwell, Dray SO Yorktown 7:03.8 21:56.8  
72 Privett, Andrew SR Yorktown 7:05.3 22:01.6  
73 Todd, Bernius JR Mississinewa 7:05.8 22:02.9 17
74 DeDecker, Gavin SR Madison-Grant 7:07.0 22:06.9 18
75 Cook, Chandlor JR Wes-Del 7:11.4 22:20.3  
76 Haney, Nick SR Delta 7:11.6 22:21.0  
77 Neal, Carter SR Delta 7:11.7 22:21.5  
78 Besser, Manning SO Yorktown 7:14.3 22:29.3  
79 Howell, Jase SO Madison-Grant 7:15.9 22:34.5 19
80 Swisher, Aden JR Frankton 7:16.8 22:37.3 15
81 Falder, Jonah JR Eastbrook 7:17.1 22:38.2  
82 Hahn, Gideon JR Frankton 7:17.2 22:38.4  
83 Adams, Charles SR Muncie Central 7:17.5 22:39.3  
84 Hart, Jared SR Delta 7:17.8 22:40.4  
85 Cooper, Zach SO Daleville 7:18.2 22:41.7 32
86 Hall, Dillon SR Frankton 7:18.3 22:42.0  
87 Zent, Mason SO Alexandria 7:21.5 22:51.7 16
88 Tungate, Austin SO Daleville 7:21.8 22:52.8 33
89 Hood, Zach JR Elwood Community 7:23.6 22:58.4 17
90 Stinson, Austin JR Alexandria 7:32.3 23:25.4  
91 Gull, Jacob JR Alexandria 7:32.9 23:27.3  
92 Stoughton, Ben SR Wes-Del 7:34.3 23:31.5  
93 Breese, Tyler SO Alexandria 7:40.2 23:49.8  
94 Walburn, Alex SO Wapahani 7:44.0 24:01.8  
95 Parker, Austin JR Delta 7:45.3 24:05.7  
96 Crisp, Nate JR Muncie Central 7:50.7 24:22.6  
97 Aber, Colin JR Wapahani 7:51.8 24:25.9  
98 Wieseke, Marshall SR Muncie Central 7:52.6 24:28.5  
99 Foga, Andrew SR Elwood Community 7:58.2 24:46.0 18
100 Crisp, Tyelar JR Muncie Central 8:02.4 24:58.9  
101 Nash, Bryce SR Mississinewa 8:07.2 25:13.7  
102 Roberts, Gavin JR Elwood Community 8:08.6 25:18.1 19
103 Lake, Braydon SR Yorktown 8:12.6 25:30.7  
104 Yeakle, Kadin SO Mississinewa 8:15.8 25:40.7  
105 Alvey, Kolby JR Madison-Grant 8:19.8 25:52.9 20
106 Del Pozzi, Andrew JR Delta 8:40.7 26:58.0  
107 Tisdale, Gavin JR Alexandria 8:48.3 27:21.7  
108 Linton-Jones, Kris SR Mississinewa 8:48.3 27:21.7