Dutchmen Invitational Date: 09-09-17   Venue: lebanon valley college - annville, PA
Events
Men's Events Women's Events
College Men College Women
College Women Team Scores

COLLEGE XC TEAMS

Rank Team name Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 1:39:19 19:51 33 3 4 6 7 13 14 16
2 1:38:08 19:37 46 1 2 10 15 18 24 25
3 1:42:32 20:30 79 8 9 12 21 29 39 40
4 1:43:05 20:37 84 5 17 19 20 23 37 41
5 1:48:27 21:41 147 26 27 30 31 33 34 35
6 1:53:42 22:44 220 32 36 45 46 61 64 65
7 1:58:06 23:37 248 11 42 47 63 85    
8 1:56:45 23:21 255 38 48 50 59 60 66 67
9 1:58:11 23:38 259 22 28 68 70 71 78 83
10 1:57:28 23:29 268 43 52 54 57 62 75 90
11 2:05:50 25:10 330 53 55 56 82 84    
12 2:11:00 26:12 340 44 49 73 86 88 89  
13 2:09:37 25:55 357 51 74 76 77 79 80 81
14 2:16:37 27:19 377 58 69 72 87 91    
College Women Individual Results
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 Shields, Anna JR-3 Point Park 5:43.6 17:47.8 1
2 Boyd, Alyssa FR-1 Point Park 6:14.0 19:22.2 2
3 Mowrey, Kate SO-2 Lebanon Valley 6:21.0 19:43.8 3
4 Wick, Lauren FR-1 Lebanon Valley 6:21.2 19:44.5 4
5 Boyles, Elainah SO-2 Eastern 6:22.5 19:48.5 5
6 Kurek, Hannah JR-3 Lebanon Valley 6:22.9 19:49.7 6
7 Jones, Keri FR-1 Lebanon Valley 6:22.9 19:49.8 7
8 Cardone , Sarah JR-3 Widener 6:24.1 19:53.5 8
9 McClintock, Jasmine FR-1 Widener 6:24.3 19:54.0 9
10 Rohlf, Kara JR-3 Point Park 6:25.4 19:57.7 10
11 Biondo, Angelina JR-3 Cedar Crest 6:26.1 19:59.7 11
12 Schappelle, Jessica JR-3 Widener 6:29.0 20:08.8 12
13 Kramlik, Hannah JR-3 Lebanon Valley 6:30.0 20:12.0 13
14 Decker, Lauren SR-4 Lebanon Valley 6:33.2 20:21.7 14
15 Archibeque, Kylie FR-1 Point Park 6:33.9 20:23.9 15
16 Angelini, Erin FR-1 Lebanon Valley 6:36.6 20:32.4 16
17 Myers, Pamela SO-2 Eastern 6:38.0 20:36.8 17
18 O'Connell, Abby SR-4 Point Park 6:38.2 20:37.3 18
19 Lausch, Mackenzie JR-3 Lebanon Valley 6:39.7 20:41.9  
20 Grow, Sarah JR-3 Lebanon Valley 6:40.4 20:44.3  
21 Carvell, Jordan SO-2 Eastern 6:41.2 20:46.5 19
22 Bernotas, Katelyn FR-1 Eastern 6:43.5 20:53.9 20
23 Eigenbrot, Samantha SR-4 Widener 6:44.1 20:55.7 21
24 Long, Kaylee SO-2 Lycoming 6:44.5 20:56.9 22
25 Koehler, Clarice JR-3 Eastern 6:45.6 21:00.3 23
26 Rees, Brittany SR-4 Lebanon Valley 6:47.2 21:05.3  
27 Celich, Taylor SO-2 Point Park 6:47.8 21:07.0 24
28 Roberts, Kayla FR-1 Point Park 6:49.8 21:13.4 25
29 Gates, Samantha SO-2 Lebanon Valley 6:50.7 21:16.0  
30 Alberghini, Alyssa SO-2 Alvernia 6:52.1 21:20.5  
31 Rudderrow, Elizabeth FR-1 Millersville 6:52.9 21:23.0 26
32 Sherman, Alexis SR-4 Point Park 6:53.0 21:23.4  
33 Canello, Selena FR-1 Point Park 6:53.2 21:24.0  
34 Happ, Alexa FR-1 Millersville 6:53.5 21:24.8 27
35 Smith, Alexia FR-1 Point Park 6:53.5 21:24.8  
36 Fritz, Rachel SR-4 Lycoming 6:53.8 21:25.6 28
37 Hall, Kimberly SR-4 Widener 6:58.6 21:40.8 29
38 Gibbs, Aniya SR-4 Millersville 7:02.0 21:51.3 30
39 Murphy, Julia FR-1 Millersville 7:02.2 21:52.0 31
40 Masia, Dominique FR-1 Arcadia 7:03.1 21:54.8 32
41 Rijo-Cedeno, Yoangelys FR-1 Millersville 7:03.6 21:56.3 33
42 Tropp, Madie JR-3 Millersville 7:04.3 21:58.4 34
43 Bland, Emily FR-1 Millersville 7:04.7 21:59.7 35
44 Gaglione, Valerie SR-4 Arcadia 7:05.3 22:01.6 36
45 Mason, Emma SO-2 Eastern 7:06.3 22:04.6 37
46 Ranck, Tory FR-1 Millersville 7:06.9 22:06.4  
47 Pedron, Autumn FR-1 Wilkes 7:10.3 22:17.2 38
48 Russo, Colleen FR-1 Widener 7:13.8 22:28.0 39
49 Fitzpatrick , Caroline JR-3 Widener 7:15.2 22:32.2 40
50 Walker , Rachelle SO-2 Widener 7:15.4 22:32.8  
51 Nikerle, Jillian FR-1 Eastern 7:16.8 22:37.1 41
52 Waguespack, Rebecca FR-1 Cedar Crest 7:17.0 22:38.0 42
53 Cummings, Theresa FR-1 Eastern 7:17.6 22:39.8  
54 McKinney, Taylor JR-3 Goldey-Beacom 7:18.0 22:41.0 43
55 Poretti, Kelly JR-3 Widener 7:18.7 22:43.2  
56 LUNA, ALEXIS SO PSU-Schuylkill 7:19.1 22:44.3 44
57 Carocci, Nicole SO-2 Arcadia 7:19.4 22:45.3 45
58 McNece, Alyssa FR-1 Arcadia 7:21.2 22:51.0 46
59 Nguyen, Amy FR-1 Cedar Crest 7:24.4 23:00.8 47
60 Rickard, Caroline SO-2 Wilkes 7:26.5 23:07.5 48
61 Schrom, Courtney FR-1 Eastern 7:26.7 23:08.0  
62 Pietrowski, Natalie FR-1 Millersville 7:26.9 23:08.7  
63 TESCHEANKO, CARLY FR PSU-Schuylkill 7:27.9 23:11.8 49
64 Teed, Moriah SR-4 Wilkes 7:28.0 23:12.2 50
65 Senestant, Sephora FR-1 PSU-Harrisburg 7:30.0 23:18.3 51
66 Jones, Cara FR-1 Goldey-Beacom 7:30.3 23:19.3 52
67 Shirk, Gretchen Cairn 7:30.4 23:19.5 53
68 Tesoro, Holly FR-1 Goldey-Beacom 7:32.1 23:24.8 54
69 Archer , Anika FR-1 Cairn 7:33.8 23:30.0 55
70 Hanrahan, Meaghan JR-3 Alvernia 7:34.0 23:30.7  
71 LiVoti, Marisa SO-2 Eastern 7:34.7 23:32.7  
72 Pascewicz, Gemma SO-2 Millersville 7:35.3 23:34.8  
73 Mason, Sabrina-Rose Cairn 7:36.5 23:38.5 56
74 Ford, Rebecca FR-1 Lebanon Valley 7:36.8 23:39.3  
75 Taylor, Kelley FR-1 Millersville 7:37.7 23:42.3  
76 McCollum, Crystal SR-4 Goldey-Beacom 7:41.0 23:52.5 57
77 Blessington, Alanna JR-3 Alvernia 7:41.3 23:53.3  
78 Thorpe, Stephanie FR-1 Valley Forge 7:41.5 23:54.0 58
79 Hillman, Carmen SR-4 Wilkes 7:43.5 24:00.2 59
80 Cowan, Delanie FR-1 Lebanon Valley 7:44.3 24:02.8  
81 Jensen, Faith FR-1 Wilkes 7:46.2 24:08.8 60
82 Sullivan, Anne Marie SR-4 Arcadia 7:46.8 24:10.5 61
83 Delgado, Brittany FR-1 Goldey-Beacom 7:47.0 24:11.2 62
84 Bonser, Brittney JR-3 Cedar Crest 7:47.8 24:13.7 63
85 TROPP, JENNETTE Alumni 7:48.9 24:17.0  
86 Birett, Alexandria SR-4 Arcadia 7:51.9 24:26.2 64
87 Le, Kalena FR-1 Arcadia 7:54.7 24:35.0 65
88 Sutton, Kaitlin SO-2 Wilkes 7:55.5 24:37.5 66
89 Sitch, Kaitlyn SR-4 Wilkes 7:56.3 24:39.9 67
90 Fordenbacher, Cara SO-2 Eastern 7:59.3 24:49.5  
91 Goulden, Amanda SO-2 Lycoming 8:03.3 25:01.7 68
92 Mayforth, Bailey SR-4 Valley Forge 8:07.4 25:14.5 69
93 Ham, Rachel SR-4 Lycoming 8:09.5 25:21.0 70
94 Dugan, Bridget FR-1 Millersville 8:10.3 25:23.5  
95 Smith, Lindsay SR-4 Lycoming 8:11.4 25:26.9 71
96 Franco, Rachel FR-1 Valley Forge 8:12.1 25:29.3 72
97 Levin, Sydney FR-1 Millersville 8:13.5 25:33.4  
98 GREGORY, CASEY SO PSU-Schuylkill 8:18.0 25:47.5 73
99 EROH, BRIANNA Alumni 8:21.6 25:58.5  
100 Ross, Jennifer FR-1 PSU-Harrisburg 8:25.2 26:09.7 74
101 McCall, Chelby JR-3 Goldey-Beacom 8:27.0 26:15.5 75
102 Cummingham, Kim FR-1 PSU-Harrisburg 8:31.3 26:28.6 76
103 Phillips, Madelaine FR-1 PSU-Harrisburg 8:33.6 26:36.0 77
104 Jones, Charlotte JR-3 Lebanon Valley 8:36.5 26:44.9  
105 Fair, Kaitlin SR-4 Lycoming 8:39.4 26:54.0 78
106 Hernandez, Laura SO-2 PSU-Harrisburg 8:43.0 27:05.3 79
107 Horn, Kelsey FR-1 PSU-Harrisburg 8:44.5 27:09.7 80
108 Taylor, Rae Rae FR-1 PSU-Harrisburg 8:45.1 27:11.8 81
109 Ludovico, Angela SR-4 Arcadia 8:46.0 27:14.4  
110 Maniet, Brittany SR-4 Point Park 8:49.2 27:24.5  
111 Miller, Libby SR-4 Arcadia 8:52.8 27:35.5  
112 Gabriels , Meghan FR-1 Cairn 8:52.9 27:35.8 82
113 Barmore, Kaitlyn JR-3 Lycoming 8:54.5 27:40.7 83
114 Kamau, Angela FR-1 Cairn 8:56.3 27:46.5 84
115 Laidacker, Keely SO-2 Lycoming 9:02.2 28:04.9  
116 Replogle, Kirsten SO-2 Cedar Crest 9:05.5 28:15.0 85
117 LI, JENNIE FR PSU-Schuylkill 9:13.3 28:39.3 86
118 Ugarte, Annie JR-3 Arcadia 9:15.7 28:46.9  
119 Nowak, Kayla SO-2 Lycoming 9:16.8 28:50.1  
120 Knorr, Megan JR-3 Valley Forge 9:40.7 30:04.5 87
121 DEMITRO, JUSTICE SR PSU-Schuylkill 9:51.6 30:38.2 88
122 LOWE, KRISTEN FR PSU-Schuylkill 9:55.0 30:48.8 89
123 Lucas, Kayla JR-3 Goldey-Beacom 9:59.5 31:02.9 90
124 Kandel, Kabita FR-1 Wilkes 10:15.2 31:51.5  
125 Grosvenor, Victoria FR-1 Valley Forge 10:16.3 31:55.2 91
126 Williams, Ashley JR-3 PSU-Harrisburg 10:20.2 32:07.2  
College Men Team Scores

COLLEGE XC TEAMS

Rank Team name Total Time Avg. Time Score 1 2 3 4 5 6 7
1 2:15:35 27:07 32 2 4 7 9 10 24 33
2 2:18:12 27:38 67 5 6 12 16 28 30 32
3 Alumni 2:18:43 27:44 76 1 8 14 17 36 66 75
4 2:18:54 27:46 78 3 11 19 22 23 25 26
5 2:25:20 29:04 161 15 29 34 37 46 50 53
6 2:28:26 29:41 192 13 38 44 48 49 54 58
7 2:29:18 29:51 207 18 35 47 52 55 71 72
8 2:34:45 30:57 257 39 40 41 64 73 81 82
9 2:36:37 31:19 261 27 42 56 59 77 84  
10 2:37:06 31:25 264 20 31 67 70 76 85  
11 2:50:45 34:09 298 21 45 62 80 90    
12 2:40:49 32:09 314 43 60 68 69 74 79 92
13 2:48:03 33:36 346 57 63 65 78 83 87 88
14 3:15:52 39:10 378 51 61 86 89 91    
College Men Individual Results
Place Name Year Team Avg. Mile Time Score
1 HARNISH, MIKE Alumni 5:19.2 26:26.7 1
2 Bomgardner, Chad SR-4 Lebanon Valley 5:19.5 26:28.5 2
3 Hilverding, Sean JR-3 Point Park 5:24.0 26:50.7 3
4 Santis, Garrett SO-2 Lebanon Valley 5:24.2 26:51.5 4
5 Kramer, Doug FR-1 Eastern 5:24.9 26:55.4 5
6 Thomas, Greg JR-3 Eastern 5:28.8 27:14.7 6
7 Brady, Noah JR-3 Lebanon Valley 5:29.1 27:16.0 7
8 CHAPPELL, STEPEN Alumni 5:30.3 27:22.3 8
9 Scullin, Nicholas SR-4 Lebanon Valley 5:31.2 27:26.5 9
10 Campagna, Jeffrey FR-1 Lebanon Valley 5:32.5 27:32.9 10
11 Stephens, Xavier SO-2 Point Park 5:32.8 27:34.3 11
12 Deloff, Kenny FR-1 Eastern 5:33.7 27:38.8 12
13 WELSH, STEPHEN Unattached 5:33.9 27:39.9  
14 Balbuena, Franco SO-2 Wilkes 5:35.2 27:46.3 13
15 LABIMC, PETE Alumni 5:35.2 27:46.7 14
16 Varughese, Joel Cairn 5:35.4 27:47.3 15
17 Henry, Bryton SO-2 Eastern 5:35.5 27:47.9 16
18 GOELZ, ANDREW Alumni 5:35.8 27:49.4 17
19 Hooper, Jono JR-3 Goldey-Beacom 5:37.4 27:57.5 18
20 Wright, Connor JR-3 Point Park 5:38.1 28:01.0 19
21 Fridman, Brian SR-4 Arcadia 5:39.7 28:08.6 20
22 Reyes, Ray SR Thaddeus Stevens 5:40.5 28:12.6 21
23 Marrero, Dannys SO-2 Point Park 5:40.5 28:13.0 22
24 Hunt, Chris SR-4 Point Park 5:41.1 28:15.6 23
25 Munro, Kyle JR-3 Lebanon Valley 5:42.1 28:20.5 24
26 Calleja, Bradley JR-3 Point Park 5:43.7 28:28.5 25
27 Torres, Eric SO-2 Point Park 5:44.2 28:31.2 26
28 Junio, Matthew SO-2 Alvernia 5:44.7 28:33.6 27
29 Forino, Brandon JR-3 Eastern 5:45.1 28:35.6 28
30 Wilcox, Tanner FR-1 Point Park 5:46.0 28:39.9  
31 Snow , Greg FR-1 Cairn 5:47.3 28:46.6 29
32 Heerema, Carter SO-2 Eastern 5:48.5 28:52.6 30
33 Reistle, Christopher FR-1 Arcadia 5:48.9 28:54.6 31
34 Garges, John SR-4 Eastern 5:49.7 28:58.6 32
35 Bender, Clayton SR-4 Eastern 5:49.9 28:59.3  
36 Dworzak, Michael JR-3 Lebanon Valley 5:50.9 29:04.6 33
37 Basile, Stephen Cairn 5:51.3 29:06.3 34
38 Rueda, Victor SR-4 Goldey-Beacom 5:51.6 29:07.8 35
39 Polanco, Carlos SO-2 Point Park 5:53.0 29:14.9  
40 Kasisky, Nick SO-2 Point Park 5:53.6 29:18.0  
41 BONDJ, ELLIOT Alumni 5:53.8 29:18.8 36
42 Hickey , Trevor FR-1 Cairn 5:53.8 29:19.0 37
43 Baxter, Noah SO-2 Lebanon Valley 5:54.7 29:23.5  
44 Rotellini, Bailey FR-1 Point Park 5:56.1 29:30.5  
45 Molina, Noah FR-1 Wilkes 5:57.2 29:35.8 38
46 Willis, Kadeem JR-3 PSU-Harrisburg 5:58.3 29:41.4 39
47 Kassu, Mekael FR-1 PSU-Harrisburg 5:58.7 29:43.4 40
48 Karpa, Kyle FR-1 PSU-Harrisburg 5:59.0 29:44.9 41
49 Lane, Robert JR-3 Point Park 5:59.3 29:46.3  
50 Nguyen, Tim SO-2 Eastern 6:00.0 29:49.8  
51 Wacker, Matthew FR-1 Alvernia 6:00.8 29:53.8 42
52 Jenkins, Zach FR-1 Point Park 6:01.4 29:56.7  
53 O'Toole, Daniel FR-1 Lebanon Valley 6:01.9 29:59.3  
54 Moses, Daniel FR-1 Lycoming 6:02.7 30:03.0 43
55 Allen, Dylan FR-1 Point Park 6:02.9 30:04.0  
56 Long, Kevin FR-1 Wilkes 6:03.5 30:07.3 44
57 Shelly, Stephen SR-4 Lebanon Valley 6:05.5 30:17.3  
58 WAMPLER, LUCAS FR Thaddeus Stevens 6:06.0 30:19.6 45
59 Carey, Evan Cairn 6:06.4 30:21.7 46
60 Hersh, Nathaniel SO-2 Point Park 6:06.5 30:22.1  
61 Mihaylo, Brody FR-1 Point Park 6:07.2 30:25.4  
62 Nichols, Chauncey FR-1 Goldey-Beacom 6:07.6 30:27.3 47
63 Singhel, Kevin SO-2 Wilkes 6:07.8 30:28.4 48
64 Weber, Ryan SO-2 Wilkes 6:07.9 30:28.9 49
65 Matthews, Aran Cairn 6:08.3 30:31.2 50
66 Knorr, Brian SR-4 Valley Forge 6:08.5 30:31.8 51
67 Clugston, Nathaniel SO-2 Lebanon Valley 6:08.8 30:33.6  
68 Lowery, Andre SO-2 Point Park 6:09.5 30:37.0  
69 Partika, Bryan SO-2 Point Park 6:09.5 30:37.0  
70 Walsh, Gary FR-1 Goldey-Beacom 6:09.8 30:38.6 52
71 D'Alicandro, Cole FR-1 Point Park 6:09.8 30:38.7  
72 DeLeon , Anton FR-1 Cairn 6:13.4 30:56.6 53
73 Burnside, Jhaunell SO-2 Eastern 6:13.6 30:57.2  
74 Schell, Kendrick SR-4 Wilkes 6:13.8 30:58.3 54
75 Morris, Justin SR-4 Goldey-Beacom 6:15.7 31:07.8 55
76 Sokolovic, Nicholas SO-2 Alvernia 6:16.1 31:09.8 56
77 MCGOWAN, IAN FR PSU-Schuylkill 6:16.7 31:12.8 57
78 Sebastianelli, Alan SO-2 Wilkes 6:19.2 31:25.3 58
79 Cochran, Ross Cairn 6:21.2 31:35.3  
80 Barrett, Tyler SO-2 Alvernia 6:22.6 31:42.2 59
81 Vergara, Gustavo SO-2 Lycoming 6:22.7 31:42.4 60
82 Ijomah, Emmanuel FR-1 Valley Forge 6:24.4 31:50.9 61
83 Diallo, Elijah SO-2 Point Park 6:24.9 31:53.6  
84 THOMPSON, DAVID FR Thaddeus Stevens 6:25.7 31:57.3 62
85 Henry, Cullen Cairn 6:27.0 32:03.8  
86 DICKEY, TRISTAN JR PSU-Schuylkill 6:27.4 32:05.8 63
87 Newman, Carter FR-1 PSU-Harrisburg 6:27.7 32:07.2 64
88 Shepler, Dustin SR-4 Lebanon Valley 6:28.7 32:12.5  
89 GRANITO, NICO JR PSU-Schuylkill 6:29.1 32:14.4 65
90 Tucker, Keith JR-3 Point Park 6:29.2 32:15.0  
91 DANGELO, NICK Alumni 6:29.7 32:17.6 66
92 Landrieu, Patrick SO-2 Arcadia 6:32.2 32:29.8 67
93 Anthony, George FR-1 Lebanon Valley 6:33.2 32:34.8  
94 College, Daniel SR-4 Lebanon Valley 6:33.5 32:36.3  
95 Stenger, Maverick FR-1 Lycoming 6:34.9 32:43.3 68
96 Ingrum, Joseph SR-4 Lycoming 6:35.0 32:43.6 69
97 Hamilton, Thomas SR-4 Arcadia 6:38.2 32:59.6 70
98 Montemuro, Jason SO-2 Wilkes 6:38.4 33:00.6  
99 Thomas, Jon SR-4 Eastern 6:41.9 33:18.2  
100 Potts , Christopher FR-1 Cairn 6:42.7 33:22.2  
101 Shultz, Josh SR-4 Goldey-Beacom 6:43.4 33:25.6 71
102 Roberts, Jonathan FR-1 Goldey-Beacom 6:43.8 33:27.3 72
103 Afoakwah, Kevin SO-2 PSU-Harrisburg 6:44.1 33:28.8 73
104 Hastings, Sean SR-4 Lycoming 6:45.8 33:37.3 74
105 Prescott, Ronald FR-1 Goldey-Beacom 6:47.1 33:43.8  
106 Rodriguez, Luis FR-1 Goldey-Beacom 6:47.4 33:45.4  
107 Jennings, Brian FR-1 Cairn 6:47.7 33:46.8  
108 TRANNER, BEN Alumni 6:54.2 34:19.2 75
109 Lear, Christopher JR-3 Arcadia 6:57.2 34:34.3 76
110 Beck, Thomas FR-1 Alvernia 7:06.1 35:18.5 77
111 RUSHANNON, BRETT SO PSU-Schuylkill 7:08.2 35:28.9 78
112 Ahrensfield, Colin FR-1 Wilkes 7:09.1 35:33.5  
113 Dion, Andrew JR-3 Lycoming 7:09.7 35:36.5 79
114 Martino, Ryan SR Thaddeus Stevens 7:12.1 35:48.2 80
115 Ortiz, Seth SR-4 Eastern 7:20.7 36:31.0  
116 Cramp, Hayden FR-1 PSU-Harrisburg 7:22.3 36:39.2 81
117 Elnajjar, Omar FR-1 PSU-Harrisburg 7:25.8 36:56.4 82
118 CHESAKIS, DAVID FR PSU-Schuylkill 7:26.9 37:01.9 83
119 Corona, Johan FR-1 Alvernia 7:32.5 37:29.7 84
120 Baldassarre, Alex JR-3 Eastern 7:32.9 37:31.7  
121 Gonzalez, Christian SR-4 Arcadia 7:33.9 37:36.4 85
122 Lynd, Will Cairn 7:35.3 37:43.8  
123 Clayton, Jalil JR-3 PSU-Harrisburg 7:35.9 37:46.8  
124 Young, Derrick JR-3 PSU-Harrisburg 7:36.1 37:47.4  
125 Wood, Rory FR-1 PSU-Harrisburg 7:37.9 37:56.5  
126 Blankenship, Matthew JR-3 Valley Forge 7:46.3 38:38.5 86
127 WHITE, JOSH SO PSU-Schuylkill 7:51.7 39:05.3 87
128 PATEL, VRAJ SO PSU-Schuylkill 7:56.0 39:26.7 88
129 Snider, James Cairn 8:12.8 40:50.2  
130 Kaminski-Mainardi, Jacob SO-2 PSU-Harrisburg 8:27.0 42:00.7  
131 Toscano, Sebastien FR-1 PSU-Harrisburg 8:27.1 42:01.0  
132 Yi, Kyle SO-2 PSU-Harrisburg 8:27.5 42:02.9  
133 Johnson, Camdyn FR-1 Valley Forge 8:50.5 43:57.6 89
134 CARNRIKE, KEITH FR Thaddeus Stevens 8:56.6 44:27.8 90
135 RENNINGER, MATTHEW SO PSU-Schuylkill 9:48.4 48:45.4  
136 KERBY, JAKE FR PSU-Schuylkill 10:05.9 50:12.1  
137 Beauchemin, Robert FR-1 Valley Forge 10:14.3 50:53.9 91
138 Jones, Trenton JR-3 Lycoming 10:49.8 53:50.5 92