Thunder Open Date: 02-22-20   Venue: Trine-Indoor Track - Angola, IN
Women's 200m Dash
Finals: Heat #1|10|2|3|4|5|6|7|8|9

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Gorman, Payton SR Ft. Wayne Snider 26.42 -
2 2 Delbosque, Angelina SR Sylvania Northview 27.40 -
3 3 Oberhaus, Mariah JR Tol. St. Ursula Academy 27.85 -
4 5 Sternberg, Kennedi   Let It Fly Throwing 28.56 -
5 12 Aloi, Morgan SO Sylvania Northview 29.54 -
  Davis, Karis   Future Stars NT -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Pellicia, Gracie   Hornet Track Club 28.37 -
2 7 Almond, Ashaunti   Hornet Track Club 28.98 -
3 9 Meklus, Daley SO Tol. St. Ursula Academy 29.04 -
4 10 Turner, Q'ualynndriqueka SO Ft. Wayne Snider 29.11 -
  Tyler, Ashanti   WayneTc NT -
  Keller, Kennedy JR Metamora Evergreen NT -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 6 Brown, Taylor   Hornet Track Club 28.61 -
2 11 Miller, Alexia SO Pioneer North Central 29.48 -
3 13 Duffie, Ailean SR Leesburg Fairfield 29.74 -
4 14 Villa Romero, Ashley   Hornet Track Club 29.85 -
5 26 Beck, Olivia FR Tol. St. Ursula Academy 31.42 -
  Okeke, Joy SR Sylvania Northview NT -
Finals: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 7 Fitts, Toniya   WayneTc 28.98 -
2 17 Diaz, Nyasia JR Ft. Wayne Snider 30.35 -
3 19 Baker, Trinity SR Ft. Wayne Snider 30.59 -
4 20 Gensch, Asia SR Metamora Evergreen 30.61 -
5 39 Warnock, Danielle FR Career Academy South Bend 36.26 -
  Morgan, Charis FR Ft. Wayne Snider NT -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 21 Gaston, Meridian JR Sylvania Northview 30.69 -
2 25 Whitt, Amajanea   WayneTc 31.40 -
3 29 Buchanan, Jada FR Ft. Wayne Snider 32.18 -
  Fomby, Kamiah   Future Stars NT -
  Williams, Jeisha   WayneTc NT -
  Laney, Sarah SO Pioneer North Central NT -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 18 Davenport, Jordan   Hornet Track Club 30.56 -
2 23 Hoffman, Deanna FR Metamora Evergreen 30.90 -
3 27 Quicker, Kylee 8 St Ursula Junior Academy 31.70 -
4 35 Rogers, Tanasia FR Ft. Wayne Snider 33.75 -
  Flatt, Gracie   Hornet Track Club NT -
  Hartz, Samantha SO Lakewood Park Christian NT -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 31 Roberts, Amari JR Sylvania Northview 32.41 -
2 33 Slate, Alijah   WayneTc 33.42 -
3 34 Aye, Angel SO Ft. Wayne Snider 33.44 -
4 37 Floyd, Kimi 6 St Ursula Junior Academy 33.95 -
  Hernandez, Marcela 8 St Ursula Junior Academy NT -
  Tomblin, Kaytee FR Pioneer North Central NT -
Finals: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 22 Smith, Shanaidra SO Ft. Wayne Snider 30.73 -
2 28 Helms, Ashlyn SR Pioneer North Central 32.07 -
3 32 Byers, Khloe FR Tol. St. Ursula Academy 32.93 -
4 38 Fee, Sienna   Hornet Track Club 35.79 -
5 40 Pedraza, Drew 7 St Ursula Junior Academy 38.48 -
  Oxender, Page 8 Pioneer North Central NT -
Finals: Heat #9

Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Dial, Acacia SO Ft. Wayne Snider 29.99 -
2 24 Bibler, Trinity SO Defiance 31.28 -
3 30 Brooks, Haley FR Lakewood Park Christian 32.26 -
4 41 Oxender, Gwen 8 Pioneer North Central 40.41 -
5 42 Livengood, Ava 8 Pioneer North Central 43.26 -
6 43 Yoder, Harper 2 Unattached 45.42 -
Finals: Heat #10

Place Overall Name Year Team Time Score
1 16 Ganaway, Triahelle SO Ft. Wayne Snider 30.06 -
2 36 Buljalski, Aubrey JR Defiance 33.95 -
  Chaney, Tasia SO Ft. Wayne Snider NT -
  Parrish, Kaitlyn SO Defiance NT -