Trine HSR Qualifier #3 Date: 03-15-19   Venue: Trine-Indoor Track - Angola, IN
Women's 60m Dash
Finals: Heat #1|2|3|4|5|6|7

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 9 Gates, Prentciss SO Lighthouse Preparatory Academy 8.23 -
2 33 Roberts, Samantha SO Prairie Heights 8.91 -
3 36 Filo, Kylie FR South Central (Union Mills) 9.04 -
4 37 Connelley, Cassidy SO Ft. Wayne South Side 9.09 -
5 38 Weber, Sarah FR Michigan City 9.21 -
6 40 Easley, Terra FR Ft. Wayne South Side 9.31 -
7 43 Buuck, Megan SO Leo 9.57 -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 35 Dager, Brook FR Leo 9.00 -
2 39 A'Hearn, Augusta FR Ft. Wayne Bishop Dwenger 9.30 -
3 41 Baker, Trinity JR Ft. Wayne Snider 9.39 -
4 44 Gray, Emily SO Elkhart Christian Academy 9.76 -
5 45 Fausz, Hannah FR Norwell 9.76 -
6 47 Smiley, Jakiya FR Ft. Wayne Snider 10.31 -
7 48 Somkit, Kennitha FR Ft. Wayne Snider 14.92 -
  Hall, Kelsey JR Frankton NT -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Love, Kendra SO Warsaw Community 8.43 -
2 28 Carr, Ciana FR Ft. Wayne Wayne 8.80 -
3 29 Duncan, Baylee SO Warsaw Community 8.81 -
4 31 Tuckerman, Dee Dee FR Prairie Heights 8.83 -
5 32 Malaivanh, Kailia JR Lakeland 8.88 -
6 42 Norman, Zariah FR Ft. Wayne Wayne 9.49 -
7 46 Annan, Camille FR Elkhart Christian Academy 10.11 -
  Maupin, Audrey SR Frankton NT -
Finals: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 18 Voelker, Kira JR Ft. Wayne Bishop Dwenger 8.50 -
2 22 Reecer, Maria SO Ft. Wayne Bishop Dwenger 8.70 -
3 24 Lipp, Lanie SO Norwell 8.74 -
4 25 Hall, Kyler JR Prairie Heights 8.75 -
5 26 Sullivan, Grace SO Homestead 8.77 -
6 27 Dates, Taylor SO Ft. Wayne South Side 8.78 -
7 30 Browning, Katelyn FR Frankton 8.83 -
8 34 Lechner, Delaney JR Norwell 8.94 -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 14 Hurse, Myshell FR Ft. Wayne Wayne 8.31 -
2 16 Lewis , Erica FR Lighthouse Preparatory Academy 8.45 -
3 17 Luna, Michelle SR Angola 8.47 -
4 19 Auler, Olivia FR Manchester 8.51 -
5 20 Sawyer-Ewing, Anna-Bella SR Angola 8.52 -
6 23 Dager, Claryce JR Homestead 8.70 -
  Jones, Rmonie JR East Chicago Central NT -
  Bullard, Angel SO East Chicago Central NT -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Newman, Tyrah FR Merrillville 8.01 -
2 5 McHenry, Payton SR Merrillville 8.04 -
3 7 Clampitt, Maykayla SR Warsaw Community 8.14 -
4 8 Davis, Karis FR Leo 8.23 -
5 10 Chatman, Arianna JR Merrillville 8.25 -
6 11 Swing, Haley SR Homestead 8.26 -
7 12 Swen, Precious SR Elkhart Christian Academy 8.26 -
8 21 White , Kadrea SR Lighthouse Preparatory Academy 8.53 -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Brown, Tionna JR Ft. Wayne Northrop 7.77 -
2 2 Harvin, Aniya SR Ft. Wayne Northrop 7.86 -
3 3 Pittman , Claire SR South Bend Washington 7.98 -
4 6 Patterson, Morgan FR Ft. Wayne Northrop 8.10 -
5 13 Petty, Carlondrea SR Mishawaka Marian 8.28 -
  Spearman, Aniya JR Gary West Side NT -
  Turks, Mi'Ajia JR Gary West Side NT -
  Givens, Kayonna JR Gary West Side NT -