Bulldog Invite Date: 03-10-18   Venue: IPFW-Hilliard Gates Center - Fort Wayne, IN
Boys 60m Dash
Finals: Heat #1|10|2|3|4|5|6|7|8|9

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 27 Malott, Austin SR North Miami 7.85 -
2 33 Hanaway, Connor SR North Miami 7.97 -
3 41 Schwartz, Brett FR South Adams 8.37 -
4 44 Stomm, Octavian FR New Haven 8.50 -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 38 Martinez, Samuel FR South Adams 8.17 -
2 39 Hammons, Kain JR Bremen 8.22 -
3 40 Wentz, Corbin JR South Adams 8.29 -
4 42 Arnold, River SR Prairie Heights 8.39 -
5 43 Leeper, Briley SR Bremen 8.49 -
6 45 Manprasert, Logan FR Prairie Heights 9.14 -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 8 Jackson, Ra'Zhon SO New Haven 7.44 1
2 20 Howe, Harrison SO Ft. Wayne Bishop Dwenger 7.71 -
3 22 Hartzog, Jack SO Ft. Wayne Bishop Dwenger 7.95 -
4 28 Goldsmith, Caleb SR Heritage 7.86 -
5 34 Romine, Brenner JR Blackford 8.02 -
6 36 Richards, Tom JR Churubusco 8.10 -
7 37 Lancaster, Austen JR Blackford 8.16 -
Finals: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 14 Jones, Ty'ren JR Woodlan 7.55 -
2 16 Yoder, Evan SO Bremen 7.60 -
3 18 Sykes, Bruce JR Ft. Wayne South Side 7.59 -
4 21 Richards, Jon FR Leo 7.76 -
5 23 Redman, Trevon FR Ft. Wayne North Side 7.97 -
6 29 Jordan, Hale SO Columbia City 7.88 -
7 31 Stice, Kyle SR Heritage 7.89 -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 13 Redman, Theaplus SO Ft. Wayne North Side 7.49 -
2 15 Keating, Dylan SR Ft. Wayne Bishop Luers 7.50 -
3 18 Carter, Devon SR Leo 7.64 -
4 20 Good, Mason JR Union City 7.75 -
5 21 Stanley Jr., Darrien SO Ft. Wayne South Side 7.73 -
6 26 Kelly, Gage SO Churubusco 7.84 -
7 35 Zamora, Cesar SR Goshen 8.07 -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 11 Humphrey, Greg JR Ft. Wayne South Side 7.47 -
2 12 Howard, Ah'Lan SR Woodlan 7.52 -
3 15 Ventruella, Anthony FR Ft. Wayne Bishop Dwenger 7.50 -
4 17 Schenkel, Clay SO Prairie Heights 7.63 -
5 23 Gonzalez, Allen SO Union City 7.80 -
6 24 Johnson, Kairal JR Homestead 7.80 -
7 25 Howey, Zack FR Northridge 7.82 -
8 32 Murphy, Cody FR Churubusco 7.90 -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 6 Hall, Hannibal SR Heritage 7.39 3
2 7 Wyngarden, Dain SR Northridge 7.43 2
3 8 Maxwell, Elijah JR Ft. Wayne Snider 7.35 1
4 15 Trentacosti, Kiefer SR Homestead 7.60 -
5 19 Hicks, Amarion SR Woodlan 7.69 -
6 22 Owen, Eli JR Warsaw Community 7.77 -
7 30 Wallace, Kelstin SR Homestead 7.89 -
Finals: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Derrick, Alonzo SO Ft. Wayne Snider 7.27 5
2 5 Gaston, Justin JR Ft. Wayne Bishop Luers 7.32 4
3 6 Ford, Birt JR Ft. Wayne South Side 7.32 3
4 7 Baker, Myheir SO Ft. Wayne Wayne 7.34 2
5 12 Cowen, Damarius FR Ft. Wayne Northrop 7.48 -
6 13 Holley, Brandon SR Goshen 7.54 -
7 17 Phillips, Jayce SO Ft. Wayne Northrop 7.52 -
8 24 Hicks, Keanu SR Ft. Wayne Northrop 8.09 -
Finals: Heat #9

Place Overall Name Year Team Time Score
1 3 Clack, Michael SR Ft. Wayne North Side 7.25 6
2 4 Vincent, Cameron SR Union City 7.34 5
3 5 Smith, Spencer SR Carroll (Fort Wayne) 7.35 4
4 9 Chandler, Joey JR Ft. Wayne Concordia Lutheran 7.37 -
5 9 Hill, Doug JR Columbia City 7.47 -
6 10 Davis, Thomas SR Ft. Wayne South Side 7.44 -
7 11 Judd, Noah SR Columbia City 7.50 -
8 14 Haupert, Michael SR Ft. Wayne Snider 7.50 -
Finals: Heat #10

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Adams, Aarik JR Ft. Wayne Wayne 7.12 10
2 1 Brock, Jarod JR Carroll (Fort Wayne) 7.12 10
3 2 Shank, Cam SR Carroll (Fort Wayne) 7.15 8
4 2 Fletcher, Liam JR Ft. Wayne Concordia Lutheran 7.20 8
5 3 Bonner, Trenton SR Leo 7.31 6
6 10 Wade, Alijah JR Warsaw Community 7.47 -
7 19 Garcia, Connor SR Ft. Wayne Concordia Lutheran 7.60 -