Trine High School Open #2 Date: 02-18-17   Venue: Trine-Indoor Track - Angola, IN
Women's 200m Dash
Finals: Heat #1|10|11|12|13|14|15|16|2|3|4|5|6|7|8|9

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 24 Derrick, Kiera JR Ft. Wayne South Side 31.12 -
2 48 Bensen, Sola   KingsmenTrackClub 33.69 -
3 53 Cozart, Brittany   NC Eagles 35.23 -
  Tibbetts, Tierra JR Montpelier NT -
  Lee, Giulia JR Archbold NT -
  Hardy, Roniah SR Ft. Wayne Snider NT -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Curtis, Abbi JR Warsaw Community 27.53 -
2 5 Bellamy, Maygan SO Warsaw Community 28.83 -
3 6 Daggy, Emma   KingsmenTrackClub 28.92 -
4 9 Clampitt, Maykayla SO Warsaw Community 29.00 -
5 20 Furlough, Da'jeona   Wayne Running Club 30.58 -
  Musilli, Mariah SR Triton Jr. High School NT -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 2 Muhammad, Kyara   Future Stars 27.61 -
2 3 McKenzie, TJ   Future Stars 27.74 -
3 4 Harvin, Aniya SO Ft. Wayne South Side 28.20 -
4 16 Williams, Londyn   Unattached 30.42 -
  sickafoose, suzanne SR Unattached NT -
  Vanlandingham, Alarra   Unattached NT -
Finals: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 35 Green, Keirsten JR Ft. Wayne South Side 32.19 -
2 36 Saleh, Sarah   Future Stars 32.63 -
3 46 Silva, Alexia   Future Stars 33.40 -
4 47 Hissein, Issra   Future Stars 33.44 -
5 62 Michael, Sierra   Little Locos Track 42.82 -
  Salsbery, Natalia   K-Town Elite Track Club NT -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 14 Swisshelm, Regan   Future Stars 30.26 -
2 29 Burton, Danitria   Future Stars 31.41 -
3 32 Lashaway, Vada   NC Eagles 31.83 -
  Hayes, Chase SR K-Town Elite Track Club NT -
  Hetzner, Johannah   K-Town Elite Track Club NT -
  Carlson, Jacqueline JR Montpelier NT -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 17 Miller, Alexia   NC Eagles 30.43 -
2 18 Menzie, Kendall JR Warsaw Community 30.50 -
3 34 Hansen, Audrey JR Warsaw Community 32.17 -
4 41 Spoor, Valerie FR Warsaw Community 32.74 -
5 42 Maxwell, Ateyanna   Future Stars 32.92 -
  Milledge, Tatiana JR Ft. Wayne Snider NT -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Pfefferleorn, Makala   K-Town Elite Track Club 30.35 -
2 19 Hinton, Danielle JR Ft. Wayne South Side 30.54 -
3 21 Buriff, Michaela SO Warsaw Community 30.84 -
  Oudghiri, Amira   KingsmenTrackClub NT -
  Cox, Gabby SO Montpelier NT -
  Kehler, Caitlin SO Warsaw Community NT -
Finals: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 25 Gentry, Yahnea SO Ft. Wayne Snider 31.15 -
2 28 Bohner, Shailynn 8 Montpelier 31.29 -
3 37 Cheesebro, Jessica   NC Eagles 32.65 -
  Kennedy, Amelia SR Metamora Evergreen NT -
  Richardson, Lexa SR Archbold NT -
  Presley, Autumn JR Unattached NT -
Finals: Heat #9

Place Overall Name Year Team Time Score
1 27 Robinson, Shyeonna   Future Stars 31.23 -
2 44 Mohammedian, Malaz   Future Stars 33.10 -
3 45 Clark, Maddy   Future Stars 33.22 -
4 49 Sypaseuth, Sonya   Future Stars 33.71 -
5 50 Lee, Cherish   Future Stars 33.80 -
  Jackson, Shaniya   Future Stars NT -
Finals: Heat #10

Place Overall Name Year Team Time Score
1 51 Schmucker, Maia 8 Unattached 34.30 -
2 52 Boulahanis, Alena SO Ft. Wayne Snider 34.74 -
3 56 Word, Kinsey 5 Little Locos Track 36.29 -
4 57 McGee, Meara 5 Little Locos Track 36.30 -
  Faler, Kassidy   NC Eagles NT -
  Kennedy, Olivia SO Metamora Evergreen NT -
Finals: Heat #11

Place Overall Name Year Team Time Score
1 58 Dick, Addison 5 Little Locos Track 37.28 -
2 59 Altaffer, Jacee 5 Little Locos Track 37.88 -
3 61 Michael, Aruara 5 Little Locos Track 39.52 -
4 63 Ries, Abby 5 Little Locos Track 42.83 -
5 65 Evers, Jada 5 Little Locos Track 46.31 -
  McDaniel, Grace 7 Little Locos Track NT -
Finals: Heat #12

Place Overall Name Year Team Time Score
1 43 Swisshelm, Kennedy   Future Stars 33.07 -
2 54 Maynard, Claudia   Future Stars 35.93 -
3 55 Steffaneli, Gabrielle 6 Little Locos Track 36.03 -
4 60 VanDeVoorde, Kadynce 5 Little Locos Track 37.90 -
  Crowell, Olivia JR Defiance NT -
  Wellman, Kendra SR Defiance NT -
Finals: Heat #13

Place Overall Name Year Team Time Score
1 7 HARDY, NYASIA SO Ft. Wayne Snider 28.92 -
2 8 Strzelecki, Allie JR Unattached 28.95 -
3 23 Jackson, Brianna FR Ft. Wayne Snider 30.87 -
4 33 Purnell, Zaria   Future Stars 32.17 -
5 38 Walker, Ania JR Ft. Wayne Snider 32.70 -
  Derrick, Destiny JR Ft. Wayne Snider NT -
Finals: Heat #14

Place Overall Name Year Team Time Score
1 39 Parkison, Tessa   Future Stars 32.71 -
2 39 Parkison, Tessa   Future Stars 32.71 -
  Miera, Kalaya   Future Stars NT -
  Hernandez, Tania   Future Stars NT -
  Kelley, CaRisha   Future Stars NT -
  Leatherwood, N'sya   Future Stars NT -
  Parker, Kimarrah   Future Stars NT -
Finals: Heat #15

Place Overall Name Year Team Time Score
1 10 Earley, Kamiyah   Future Stars 29.16 -
2 11 Pennix, Jemmia   KingsmenTrackClub 29.25 -
3 12 Davis, Shunterra JR Warsaw Community 29.42 -
4 22 Walker, Shaylen   Future Stars 30.86 -
5 26 Irby, Liberty   Future Stars 31.16 -
6 30 Earley, Kamyra   Future Stars 31.66 -
Finals: Heat #16

Place Overall Name Year Team Time Score
1 13 Powell, Abigail SO Triton Jr. High School 30.06 -
2 31 Wilhite, Briana FR Triton Jr. High School 31.79 -
3 64 Hand, Reese 5 Little Locos Track 43.97 -
  Anikah, Nife SO Ft. Wayne Snider NT -