Trine High School Open #2 Date: 02-18-17   Venue: Trine-Indoor Track - Angola, IN
Women's 400m Dash
Finals: Heat #1|2|3|4|5|6|7|8|9

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 15 Lauren, Morales SO Defiance 1:09.93 -
2 27 Hernandez, Tania   Future Stars 1:16.92 -
  Leatherwood, N'sya   Future Stars NT -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 26 Sypaseuth, Sonya   Future Stars 1:15.89 -
2 30 Parkison, Tessa   Future Stars 1:18.69 -
3 32 Clark, Maddy   Future Stars 1:20.93 -
  Lee, Cherish   Future Stars NT -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 21 Swisshelm, Regan   Future Stars 1:14.48 -
2 23 Saleh, Sarah   Future Stars 1:15.58 -
3 29 Hissein, Issra   Future Stars 1:18.28 -
4 31 Robinson, Shyeonna   Future Stars 1:20.71 -
5 36 Mohammedian, Malaz   Future Stars 1:27.63 -
  Jackson, Shaniya   Future Stars NT -
Finals: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 20 Green, Keirsten JR Ft. Wayne South Side 1:14.45 -
2 33 Boulahanis, Alena SO Ft. Wayne Snider 1:21.60 -
3 35 Faler, Kassidy   NC Eagles 1:26.80 -
4 37 Loney, Stephanie   NC Eagles 1:28.50 -
5 38 Ries, Abby 5 Little Locos Track 1:34.42 -
  Hardy, Roniah SR Ft. Wayne Snider NT -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 17 Smith, Mariah SO Elkhart Christian Academy 1:12.69 -
2 22 Jackson, Brianna FR Ft. Wayne Snider 1:15.16 -
3 28 Lamontagne, Alison FR Montpelier 1:17.40 -
4 34 Maxwell, Ateyanna   Future Stars 1:25.28 -
  Tibbetts, Tierra JR Montpelier NT -
  Derrick, Destiny JR Ft. Wayne Snider NT -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 7 Nix, Katie FR Unattached 1:06.32 -
2 9 Harvin, Aniya SO Ft. Wayne South Side 1:07.38 -
3 10 Carlson, Jacqueline JR Montpelier 1:07.47 -
4 16 Oudghiri, Amira   KingsmenTrackClub 1:10.08 -
5 18 Cox, Gabby SO Montpelier 1:12.86 -
6 24 Cheesebro, Jessica   NC Eagles 1:15.77 -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 13 Lambert, Julia SR Archbold 1:08.96 -
2 19 Houston, KiMaya SR Ft. Wayne South Side 1:13.05 -
3 25 Earley, Kamyra   Future Stars 1:15.86 -
  Durbin, Hanna   Middlebury Track Club NT -
  Schoenefeld, Marie JR Montpelier NT -
  Kehler, Caitlin SO Warsaw Community NT -
Finals: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Friedrich, Olivia SR Unattached 1:04.90 -
2 8 Davis, Shunterra JR Warsaw Community 1:06.95 -
3 12 Desenburg , Lex   Warsaw Distance Project 1:08.78 -
4 14 Buriff, Michaela SO Warsaw Community 1:08.98 -
  Kirkwood, Dylan   Future Stars NT -
  Vanlandingham, Alarra   Unattached NT -
Finals: Heat #9

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Grider, Alexis JR Ft. Wayne South Side 1:03.76 -
2 2 Daggy, Emma   KingsmenTrackClub 1:04.04 -
3 3 Bellamy, Maygan SO Warsaw Community 1:04.32 -
4 5 Pennix, Jemmia   KingsmenTrackClub 1:05.34 -
5 6 sickafoose, suzanne SR Unattached 1:06.29 -
6 11 McIntire, Baylee JR Triton Jr. High School 1:07.87 -