Bulldog Invite Date: 03-11-17   Venue: IPFW-Hilliard Gates Center - Fort Wayne, IN
Boys 60m Dash
Finals: Heat #1|2|3|4|5|6|7|8

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 17 Brinson, Tyler JR Goshen 7.49 -
2 26 Holley, Brandon JR Goshen 7.60 -
3 27 Finley, Patrick FR Ft. Wayne Bishop Dwenger 7.61 -
4 28 Gutierrez, Rene JR Goshen 7.62 -
5 44 Chandler, Howard FR New Haven 7.82 -
6 46 Olds, Daniel SO Ft. Wayne South Side 7.85 -
7 52 Eke, Chino JR Ft. Wayne Bishop Dwenger 8.04 -
8 59 Rinker, Cameron FR Blackford 8.78 -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 40 Schenkel, Clay FR Prairie Heights 7.77 -
2 51 Delgado, Angel SO Union City 8.03 -
3 54 Nieto, Omar FR Ft. Wayne Bishop Luers 8.10 -
4 57 Delgado, Johnny   Union City 8.29 -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 37 Jones, Ty'ren SO Woodlan 7.73 -
2 41 Thomas, Keshon SR New Haven 7.78 -
3 47 Neuenschwander, Paul SR South Adams 7.86 -
4 49 Mintch, Riley JR Ft. Wayne Bishop Luers 7.93 -
5 53 Romine, Brenner JR Blackford 8.10 -
6 56 Leeper, Briley JR Bremen 8.22 -
7 58 Deavers, Jacob SO Blackford 8.72 -
Finals: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 18 Hicks, Amarion JR Woodlan 7.50 -
2 21 McCarter, Tre'Van JR Woodlan 7.56 -
3 29 Montgomery, Jeremye SR Ft. Wayne North Side 7.63 -
4 30 Keating, Dylan JR Ft. Wayne Bishop Luers 7.67 -
5 32 Steele, Thomas SR Ft. Wayne Bishop Dwenger 7.70 -
6 42 Lake, J'Lan SR New Haven 7.78 -
7 45 Trotter, Kameron FR Ft. Wayne Snider 7.85 -
8 50 Stewart, Zane SO Columbia City 7.97 -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 13 Baker, Caleb SR Ft. Wayne North Side 7.46 -
2 16 Derrick, Alonzo FR Ft. Wayne Snider 7.47 -
3 23 Lackey, Jacob SR Northridge 7.57 -
4 25 Wade, Alijah SO Warsaw Community 7.58 -
5 33 Ledo, Michael FR Ft. Wayne Snider 7.71 -
6 34 Vincent, Cameron JR Union City 7.71 -
7 36 Wyngarden, Dain JR Northridge 7.72 -
8 38 Yoder, Evan FR Bremen 7.75 -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 5 Adams, Aarik SO Ft. Wayne Wayne 7.29 -
2 12 Clack, Michael JR Ft. Wayne North Side 7.43 -
3 19 Klockow, Grant SR Bremen 7.51 -
4 22 Trentacosti, Kiefer JR Homestead 7.56 -
5 35 Fincher, Elijah FR Ft. Wayne Northrop 7.72 -
6 39 Clemons, Caleb FR Ft. Wayne Northrop 7.75 -
7 48 Deitsch, Drake SO South Adams 7.89 -
8 55 Martinez, Andres JR South Adams 8.15 -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 6 Shank, Cam JR Carroll (Fort Wayne) 7.30 -
2 9 Kilburn, Rane SR Warsaw Community 7.38 -
3 11 Ford, Birt SO Ft. Wayne South Side 7.40 -
4 14 Cotton, Patrick SR Ft. Wayne Wayne 7.46 -
5 20 Hill, Doug SO Columbia City 7.52 -
6 24 Bickel, Josh SR Ft. Wayne Concordia Lutheran 7.57 -
7 31 O'Dell, Jon SO Columbia City 7.68 -
8 43 Davis, Thomas JR Ft. Wayne South Side 7.79 -
Finals: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Schmeling, Jordan SR Carroll (Fort Wayne) 7.02 -
2 2 Young, Craig SO Ft. Wayne Wayne 7.05 -
3 3 Becker, Justin JR Carroll (Fort Wayne) 7.05 -
4 4 Fletcher, Liam SO Ft. Wayne Concordia Lutheran 7.22 -
5 7 Roman, Chandler JR Homestead 7.35 -
6 8 Vaughn, Shaton JR Ft. Wayne Northrop 7.37 -
7 10 Long, Brody SR Northridge 7.39 -
8 15 Hughes, Keontre SR Ft. Wayne Concordia Lutheran 7.47 -