DePauw HSR Qualifier I Date: 03-04-17   Venue: DePauw-Tennis & Track Center - Greencastle, IN
Girls 60m Dash
Finals: Heat #1|2
Preliminaries: Heat #1|2|3|4|5|6|7|8

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Bethel, Tashyonna SR Male 8.01 -
2 2 Owens, Alanah SR McCutcheon 8.05 -
3 3 Springer, Daija SO Avon 8.19 -
4 4 Hutchcraft, Nikki SR Sullivan 8.20 -
5 9 Dunn, Miyale SO Male 8.36 -
6 11 Crawford, Anaiya JR Male 8.39 -
7 12 Frye, Faith SO Casey-Westfield 8.40 -
8 14 Shelton, Stacie SR Avon 8.44 -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 5 Morton, Miranda JR Male 8.23 -
2 6 Tucker, Skylar JR Linton-Stockton 8.28 -
3 7 Morton, Mikayla JR Male 8.33 -
4 8 Wertz, Elly SR Brown County 8.33 -
5 10 Reynolds, Caitlyn SO Springs Valley 8.38 -
6 13 McCann, Kathleen JR Brown County 8.41 -
7 15 Payne, Madison FR Monrovia 8.59 -
8 16 Schembre, Phoebe SR Cardinal Ritter (Indianapolis) 8.66 -
Preliminaries: Heat #1

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Hutchcraft, Nikki SR Sullivan 8.23  
2 9 Tucker, Skylar JR Linton-Stockton 8.25  
3 10 Morton, Mikayla JR Male 8.32  
4 18 Brooks, Kara SR Zionsville 8.73  
5 32 Palmer, Courtney SR Monrovia 9.01  
6 34 Pickell, Kaylee SO McCutcheon 9.12  
7 35 Mansoori, Daryia   Zionsville 9.13  
8 44 Scott, Jennifer FR Greencastle 9.42  
Preliminaries: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 6 Frye, Faith SO Casey-Westfield 8.51  
2 20 Nicol, Riley SO McCutcheon 8.76  
3 24 Hollis, Keridan SO Greencastle 8.85  
4 28 Brown, Nevaeh FR Male 8.91  
5 40 Riedinger, Katelyn JR Christian Academy of Indiana 9.31  
6 42 Schalk, Amber SR Monrovia 9.37  
7 49 Abney, Elise FR Zionsville 9.66  
8 53 Barron, Halie FR Cascade 10.44  
Preliminaries: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 7 Shelton, Stacie SR Avon 8.56  
2 26 Echeverria, Makenzie FR Zionsville 8.90  
3 29 Thomas, Erin SO Greencastle 8.92  
4 31 Moore, Brinia FR Male 8.95  
5 51 Esarey , Hannah SR Christian Academy of Indiana 9.82  
6 55 Cole, Lilly FR Zionsville 11.17  
Preliminaries: Heat #4

Place Overall Name Year Team Time Score
1 8 Dunn, Miyale SO Male 8.63  
2 26 Munday, Spencer SO Male 8.90  
3 30 Westcott, Maddy SO Brown County 8.93  
4 37 Curry, Erin SO Zionsville 9.20  
5 43 Winchell, Lauren SR Christian Academy of Indiana 9.39  
6 47 Cheesman, Bradi JR Cascade 9.53  
7 50 Wilson, Pauline JR Zionsville 9.72  
Preliminaries: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Crawford, Anaiya JR Male 8.33  
2 15 Payne, Madison FR Monrovia 8.62  
3 16 Schembre, Phoebe SR Cardinal Ritter (Indianapolis) 8.66  
4 21 Crosby, Emma JR McCutcheon 8.77  
5 45 Weinschenk, Whitney SR Greencastle 9.43  
6 48 Valli, Bella JR Zionsville 9.65  
Preliminaries: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Bethel, Tashyonna SR Male 8.23  
2 13 Reynolds, Caitlyn SO Springs Valley 8.51  
3 22 Shuee, Bailey SO Greencastle 8.79  
4 36 Roer, Hanna SR Casey-Westfield 9.19  
5 38 Rainey, Emma FR Zionsville 9.24  
6 41 Singh, Diamond FR McCutcheon 9.36  
7 46 Sears, Riley JR Monrovia 9.50  
Preliminaries: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 5 Springer, Daija SO Avon 8.34  
2 14 Wertz, Elly SR Brown County 8.57  
3 19 Clark, Lauren JR Zionsville 8.75  
4 23 Vaughn, Chimond JR Male 8.80  
5 33 Stevens, Allison FR Greencastle 9.07  
6 38 GARRETT, GIOVANNI SO Indianapolis Arsenal Technical 9.24  
7 54 Puckett, Jesse FR Cascade 10.71  
Preliminaries: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 3 Owens, Alanah SR McCutcheon 8.24  
2 11 Morton, Miranda JR Male 8.45  
3 12 McCann, Kathleen JR Brown County 8.49  
4 17 Stoffregen, Seelye SO Greencastle 8.72  
5 25 Brooks, Dallas FR Zionsville 8.89  
6 52 Capps, Stevie FR Cascade 10.00