2016 Indiana Runner Sprint Showcase Date: 02-06-16   Venue: Wabash-Knowling FH - Crawfordsville, IN
Girls 200m Dash
Finals: Heat #1|10|2|3|5|6|7|8|9

Finals: Heat #1
Place Overall Name Year Team Time Score
1 1 Irby, Lynna   Indiana Storm Track Club 24.86 -
2 2 Byrdsong, Bryeana   WC Allstars 25.24 -
3 3 Covington , Mikeisha FR Unattached 25.63 -
4 4 Brown, Tionna SR K-Town Elite Track Club 26.14 -
5 10 Scott, Tychina JR Thea Bowman Academy 26.71 -
6 14 Pugh, Markaela SR K-Town Elite Track Club 28.09 -
Finals: Heat #2

Place Overall Name Year Team Time Score
1 4 Killebrew, Semira FR Brebeuf Jesuit 26.14 -
2 7 Frank, Danielle   St. Louis Express 26.46 -
3 8 Baker, Ashley   WC Allstars 26.57 -
4 8 Hamilton-Ragsdale, Sydney FR Unattached 26.57 -
Finals: Heat #3

Place Overall Name Year Team Time Score
1 6 Elliott, Ramiah   Indiana Storm Track Club 26.38 -
2 11 Pronschinske, Rebecca SR Westfield 27.41 -
3 12 Anderson, Hanna   Indiana Storm Track Club 27.55 -
4 16 Moon, Ashley SR South Bend Washington 28.30 -
5 27 Davis, Emijah SO Thea Bowman Academy 29.03 -
Finals: Heat #5

Place Overall Name Year Team Time Score
1 24 Anderson, Yasmine SO Brebeuf Jesuit 28.89 -
2 25 Wilson, Mylicia   Unattached 28.96 -
3 26 McClaskey, Caroline   Indiana Storm Track Club 29.02 -
4 32 Smith, Asha SR Thea Bowman Academy 29.89 -
5 34 Anderson, Michael SO Unattached 30.02 -
Finals: Heat #6

Place Overall Name Year Team Time Score
1 13 Dorsey, Chaya   St. Louis Express 28.07 -
2 14 Knaus, Isabel SR Westfield 28.09 -
3 17 Robertson, Emily   Trackmyspeed 28.54 -
4 18 King, Cederia   Indiana Storm Track Club 28.56 -
5 20 Johnson, LaNai   St. Louis Express 28.66 -
6 23 Bolser, Maddie JR Unattached 28.88 -
Finals: Heat #7

Place Overall Name Year Team Time Score
1 19 Williams, Octavia   St. Louis Express 28.58 -
2 21 Reeder-Seals, Kennedy   St. Louis Express 28.76 -
3 29 Tucker, Skylar   Indiana Storm Track Club 29.11 -
4 30 Golliher, Sarah JR Westfield 29.18 -
5 36 Masterson, Elizabeth SR Westfield 30.21 -
6 41 Melham, Kasia   Yorktown Running Club 31.51 -
Finals: Heat #8

Place Overall Name Year Team Time Score
1 22 Ezell, Alex FR Brebeuf Jesuit 28.84 -
2 28 Gray, Taylor   Unattached 29.08 -
3 31 Washington, Anissa SR K-Town Elite Track Club 29.72 -
4 35 Ballard, Erianna FR Westfield 30.04 -
Finals: Heat #9

Place Overall Name Year Team Time Score
1 33 Lawry, Marissa SO Westfield 29.90 -
2 38 Burch, Alex SO Westfield 30.76 -
3 42 Kummer, Madison SO Zionsville 31.85 -
4 43 Henson, Samera SR K-Town Elite Track Club 32.07 -
5 44 Melham, Kalyn   Yorktown Running Club 32.31 -
6 46 Deskins, Isis JR Unattached 33.52 -
Finals: Heat #10

Place Overall Name Year Team Time Score
1 37 Kantner, Karly   Carmel T&F Project 30.24 -
2 39 Kennedy, Bella SO Westfield 30.87 -
3 40 Clore, Zoei FR Unattached 31.32 -
4 45 Keith, Hollyn JR Westfield 32.71 -
5 47 Gilbert, Madison SO Zionsville 36.24 -